Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 10

  • 119 566
  • 785
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 461
Предполагам, ето тук пише за нея: http://m.edna.bg/zdravoslovno/bio/za-kakvo-e-polezna-mashterkata-4628021
Аз си взех един пакет, но започнах да се чудя дали палетчето чай има същия ефект, както ако вземем насипна мащерка. Ама хич не ми се правят запарки...дано има ефект пакетираната.
Аз не знам дали ви писах за трети месец имам гъбични.Нещо леченията не са ефикастни. Пробвам трети път, дано е успешно.

# 406
  • Мнения: 4 195
Предполагам, ето тук пише за нея: http://m.edna.bg/zdravoslovno/bio/za-kakvo-e-polezna-mashterkata-4628021
Аз си взех един пакет, но започнах да се чудя дали палетчето чай има същия ефект, както ако вземем насипна мащерка. Ама хич не ми се правят запарки...дано има ефект пакетираната.
Аз не знам дали ви писах за трети месец имам гъбични.Нещо леченията не са ефикастни. Пробвам трети път, дано е успешно.
Много интересно, и аз ще пробвам мащерка - освен всичко е и доста приятен чая. Peace
За взимането на мб бяхте коментирали - аз съм го правила и сама, вярно отчита.  Blush

# 407
  • Мнения: 2 461
За увеличаване на лактобацилите лекар ми предписа това: http://apteka.framar.bg/30017377/гинофит-гел-лактациден-5-мл-6 .Изпратих мъжа ми и той ми купил това: http://apteka.framar.bg/30017378/гинофит-гел-овлажняващ-5-мл-12 .
Може ли някой да ме посъветва какво да правя сега?  newsm78

# 408
  • Мнения: 10 710
Да отиде да го смени, ако се съгласят в аптеката.

# 409
  • Мнения: 2 461
Да отиде да го смени, ако се съгласят в аптеката.
това и аз се сещам, но как мислите, дали да не ги задържа и да ги ползвам. Някой да има опит?

# 410
  • Мнения: 10 710
Ако имаш този проблем - да, може да го ползваш сутеин, а другият вечер.

# 411
  • Мнения: 2 461
Ако имаш този проблем - да, може да го ползваш сутеин, а другият вечер.
благодаря, така ще направя. Също смятам да си купя ето този пробиотик:https://herbamedicabg.com/pro10biotik-pro10biotics.html . Питах и личния и гинеколога дали ми препоръчват. И двамата казаха Не. Но колкото повече чета, смятам че има нужда. Спряла съм се на този.

# 412
  • Мнения: 10 710
И моят резултат излезе. Няма патогенни микроорганизми, но лакктобацилите са редуцирани и има малко епителни клетки. По-късно ще се чуя с докторката, а дотогава ще се благодарна за вашите коментари. bouquet

# 413
  • Мнения: 2 461
Може би се повтарям, но аз ще ползвам гинофит (препоръката на лекар) и този пробиотик (сама го реших). МБ показа  редуцирани лактобацили без патоген. Също ще се радвам и на други коментари.

# 414
  • Мнения: 4 195
Може би се повтарям, но аз ще ползвам гинофит (препоръката на лекар) и този пробиотик (сама го реших). МБ показа  редуцирани лактобацили без патоген. Също ще се радвам и на други коментари.
С какво я умори екзотичната гъба?

# 415
  • Мнения: 2 461
редуване на:
Скрит текст:
1.полижинакс и гинофлор ;
2.канестен и микомакс;
3. гиназол и полижинакс;
4. гинофит и микомакс;
5. гиназол , микомакс, гинофит; 
На 3-та МБ показа, че няма патоген, след лечение на всичките горни неща и тъй като не се чувствам съвсем добре, продължавам със:
6.полижинакс,микомакс,гинофит,пробиотик.
Ами надявам се накрая всичко да е добре, че...

# 416
  • Мнения: 4 195
редуване на:
Скрит текст:
1.полижинакс и гинофлор ;
2.канестен и микомакс;
3. гиназол и полижинакс;
4. гинофит и микомакс;
5. гиназол , микомакс, гинофит; 
На 3-та МБ показа, че няма патоген, след лечение на всичките горни неща и тъй като не се чувствам съвсем добре, продължавам със:
6.полижинакс,микомакс,гинофит,пробиотик.
Ами надявам се накрая всичко да е добре, че...
Ох, много неща, сега засилвай флората.  Peace

# 417
  • Мнения: 2 461
Привет, отново съм с гъбички Sad болки,всякакви екстри. Ходих при Димитров в Щерев. Едва ми пусна МБ. Иска да ходя в паразитното ли каза...? Вирусологията ли? Не съм запозната, но може ли някой да ме ориентира? Плаче ми се, и си поплаках. Много ми е натоварено на работа, в сесия съм и нищо не върви.  Cry Цял лист с лекарства и нищо. Ужасно е.

# 418
  • Мнения: 4 195
Привет, отново съм с гъбички Sad болки,всякакви екстри. Ходих при Димитров в Щерев. Едва ми пусна МБ. Иска да ходя в паразитното ли каза...? Вирусологията ли? Не съм запозната, но може ли някой да ме ориентира? Плаче ми се, и си поплаках. Много ми е натоварено на работа, в сесия съм и нищо не върви.  Cry Цял лист с лекарства и нищо. Ужасно е.
Спокойно, не им се задълбочавай толкова на тея гъбички. Ти знаеш ли, че кандида естествено има там в малко количество и като няма лактобацили пламва? Болки от тях път за пръв път чувам, да не е друга причина?

# 419
  • Мнения: X
Привет, отново съм с гъбички Sad болки,всякакви екстри. Ходих при Димитров в Щерев. Едва ми пусна МБ. Иска да ходя в паразитното ли каза...? Вирусологията ли? Не съм запозната, но може ли някой да ме ориентира? Плаче ми се, и си поплаках. Много ми е натоварено на работа, в сесия съм и нищо не върви.  Cry Цял лист с лекарства и нищо. Ужасно е.

Искрено ти съчувствам  Cry Прави ми впечатление,че явно в момента си под голям стрес и може би гъбичките за това са се появили пак. Опитай се да се не се съсредоточаваш вниманието  си прекалено много върху тях и негативните мисли. 

Общи условия

Активация на акаунт