Черен списък хотели - децата "плащат" за съществуващи легла

  • 4 811
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 009
Не разбрах кой какво брои  newsm78 Аз имам момичета, сигурно затова така смятам.

Писала съм и друг път за огромните разхищения в Албена примерно, на детските масички, сипват мляко, мюсли, бъркат, изливат, нищо не изяждат съответно, ама се занимават миличките, докато мама и тате хапват, нали кротуват.
Зимата, със закуска и вечеря, изваждат еклерчета, строяват се няколко под метър човечета, и започват старателно да пълнят чиниите, естествено в стремежа си да вземат всичките, всичките се оказаха на земята. Други няма разбира се.   Та дали по- големите, или точно тия дребните излизат по-скъпо ми е трудно да преценя  Mr. Green /имам и такова де  Wink/

# 16
  • Мнения: 19 121
Ами, тъпо съм го написала, но деца на 12-13-14 години, ако изяждат 1/3 от храната, която изяждат възрастните, са огромно изключение. Обикновено ядат повече от възрастни от същия пол, а в нвкои хотели, когато предвиждат количеството храна за шведска маса, не го взимат предвид. Вероятно ги смятат на намалена тарифа като хранителни нужди и като плащане, и резултатът е, че храната често не е достатъчна (поне по-хубавата), ако закъснееш за закуска. Не, че няма и други причини за това - като презапасяващи се възрастни, но и децата на тази възраст са си ящни.

# 17
  • Мнения: 1 354
Има разлика между 5-6 годишно злоядо дете и 12-14 год.пубер. Но то не е само до храната.
Интересното е, че хотели, чийто таргет са семейства с деца са отделили немалко средства в анимация(занимания с 5-15 аниматора по едно и също време), детски съоражения, храна за захранващи бебета, шоу програми и какво ли не - и всичко това не се плаща и лев за деца. Такова място е Сол Маре и Палас Несебър.

# 18
  • Мнения: 10 570
Ама ти не престана с реклама на тоя хотел  Crazy
За 500 лв/ден да си се захранват сами  Laughing

# 19
  • Мнения: 9 991
Има разлика между 5-6 годишно злоядо дете и 12-14 год.пубер. Но то не е само до храната.
Интересното е, че хотели, чийто таргет са семейства с деца са отделили немалко средства в анимация(занимания с 5-15 аниматора по едно и също време), детски съоражения, храна за захранващи бебета, шоу програми и какво ли не - и всичко това не се плаща и лев за деца. Такова място е Сол Маре и Палас Несебър.
Ако аниматорите не работят благотворително и храната не е от дарения, то "не са ти го начислили😜".
Има хотели, в които се плаща стая или апартамент без значение дали са 1-2 или семейство вътре, цените не са и ниски. Има такива, в които ако е сам някой той плаща по-ниска цена, съответно ако са трима защо хотела да не си вземе парите? А за 500 лв. на нощ си е направо про боно цена явно за някои😄 .

Последна редакция: чт, 19 яну 2017, 14:27 от adelinda

# 20
  • Мнения: 46 557
Дъщеря ми е на 12 и яде повече от мен, даже повече от баща си, а ние не сме "малки"  Laughing
Затова намирам за странно да плащат по-малко.

Скрит текст:
Sunny Garden - Вършец

# 21
  • Мнения: 18 009
Благодаря  Heart Eyes
Много е хубав, но за жалост скъп за две деца, те просто са си включени в помещенията  Peace, има само закуска, така че нормално

# 22
  • Сф
  • Мнения: 10 690
Да бе, аман от Сол Несебър маретата.Паркинг не се ли заплаща ? А някои от атракциите по басейните  не се ли заплащат?Чувала съм че няма и плаж .. Joy
Пък вие за едно детско легло се разправяте.

# 23
  • Мнения: 4 803
Има разлика между 5-6 годишно злоядо дете и 12-14 год.пубер. Но то не е само до храната.
Интересното е, че хотели, чийто таргет са семейства с деца са отделили немалко средства в анимация(занимания с 5-15 аниматора по едно и също време), детски съоражения, храна за захранващи бебета, шоу програми и какво ли не - и всичко това не се плаща и лев за деца. Такова място е Сол Маре и Палас Несебър.

Да бе, не се плаща?! Калкулирали са си го в цената и то неколкократно.

Би трябвало да знаеш, че безплатни неща на този свят няма.

# 24
  • Мнения: 1 354
Нашето семейство със сигурност може да е рекламно на Сол Маре-тата, защото това място е уникално и винаги ще има какво да кажем  Blush
Цената, която плащаме е между 180 и 220 лв. в среден/слаб сезон/ден за ултра "ол ядене и пиене".
Съораженията от спорт и аквапарк не се заплащат, освен колички и от тип увеселителен парк, които са вечер там. Но на фона, че възрастните не даваме и 1 лев за целия престой, 3-5 лв на вечер за колички или друго е напълно приемливо.
Има плаж на тераса с доста напитки, сандвичи и други. Ние до същински плаж рядко стигаме.
Прави впечатление, че около 30-40% са западни и руски баби или хора на средна възраст, които искат да си починат от деца и внуци и са без деца.

И все пак гледам за други хотели и за други периоди.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 571
Подобен хотел беше и RIU Правец, което ми направи много лошо впечатление. Но от 1 години някъде са си коригирали политиката, за което браво!
Абсолютно не е вярно ! С три деца смe, които вече са на 12,12 и 6 г.
Посещавали сме хотела 5 пъти поне през последните 3-4 г.  именно заради политиката му децата до 12 г. да са без пари. Не е никаква новост.

Общи условия

Активация на акаунт