Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 39 453
  • 494
  •   1
Отговори
# 405
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
TeoM83, успех! Стискам палци всичко да се развие по-бързо и по план и много скоро да гушнеш едно само сладурче!  bouquet Hug

# 406
  • Мнения: 6 559
Мили момичета, аз съм в болницата. Както вчера бях в паника, че нямам контракции и т.н. така те тихомълком започнаха в полунощ. В 3:00 бяха на 4-5 мин., събудих мм и в 5 дойдохме в полницатс. Веднага ме приеха от тогава се мъча, но разкритието след близо 10 часа беше само 2-3 см. Сложиха ми епидурална упойка, и това не мина без драми, но сега се чувствам по-добре. И нещата напредват поне за сега задоволително.

ММ е до мен през цялото време и ми е страхотна подкрепа, не мога да си представя да лежа тук сама без него!
Дано е леко раждането и скоро да се гушкате Hug

# 407
  • Мнения: 73
Teo успех мила,вярвам че всичко ще бъде наред  Praynig
Да ви се похваля момичета и аз днес станах мама на най-прекрасното момче на име Калоян. Роди се 3150гр,52см в 10 51 след планирано секцио.Надявам се утре да съм по-добре и да съкратим процедурата по лежане в реанимацията,да ме преместят в др стая и да мога да си гушкам вече юнака Praynig Hug

# 408
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
anjiii_, честито бебче! Бързо въстановяване и скоро да се гушкате!  bouquet

# 409
  • Германия
  • Мнения: 3 443
Anjiii_, честито бебе! Дано по-скоро можете да се гушкате! И на теб бързо възстановяване  Hug

# 410
  • Мнения: 67
Момичета,днес се роди Теодор-3600 гр. , 50 см.Нормално раждане.Всичко мина добре и много бързо.Дойдох в 7:30 и в 10:05 родих с 2-3 напъна.Ще пиша пак 🤗

# 411
  • Мнения: 502
Ех, мамчета, честити бебоци! Да са ви живи и здрави, да се радвате и гордеете цял живот с тях, пожелавам ви много семейно щастие!

Това е най-хубавата част на темата, когато минат дългите девет месеца, притеснения за всяко нещо, всеки преглед и накрая всичко завърши с едно малко вързобче!!!

Още малко ни остава и на нас - все още бременните Praynig

# 412
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
lene, честито бебче! Много щастие и късмет му пожелавам!  bouquet

# 413
  • Мнения: 56
Днес родих моята малка Катерина- 3400 и 50 см. Heart Eyes И аз до снощи смятах,че няма да родя скоро,защото нямах никакви симптоми,но снощи към 10 ми започнаха контракциите и така цяла нощ. Сутринта ме приеха с 2 см. разкритие и по обяд ме оперираха.
Аз съм ОК, Кати е със много завишени левкоцити,заради инфекция от зелени околоплодни води и я включиха на антибиотик. Надявам се да няма други проблеми с детето. Praynig
И моя беше на антибиотик по същата причина, 7 дни бяхме в болницата, но днес ни изписаха и за сега вс е ок. Бързо оздравяване ви желая Simple Smile

# 414
  • Мнения: 6 559
Честити радости на родилите мами bouquet Бързо възстановяване и живи и здрави, скоро да се гушкате у дома!

# 415
  • Германия
  • Мнения: 3 443
Момичета,днес се роди Теодор-3600 гр. , 50 см.Нормално раждане.Всичко мина добре и много бързо.Дойдох в 7:30 и в 10:05 родих с 2-3 напъна.Ще пиша пак 🤗

Честито вързопче! Много да ви радва Simple Smile
Най-благородно ти завиждам, явно и така може да се ражда. Аз все пак се мъчих близо 24 часа и родих след почти 3 часа напъни.

# 416
  • Мнения: 67
Здравейте мами и честити рожби на родилите 😘

Набързо само да се похваля,че нашето щастие Дара проплака на 16.02. ,нормално раждане с изненадващите за мен мерки - 3,760 кг и 53 см ☺

Беше голямо приключение и игра на нерви след дългото преносване, оттърваване на косъм от секцио на няколко пъти, в крайна сметка предизвикано и с happy end ☺

Все още сме в болницата и през тел не ми е много удобно да пиша,но ще се включа с подробности веднага като мога.

Успех и кураж на чакащите своите слънчица , всичко си заслужава крайния резултат момичета🤗

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 1 862
Да се отбележа и тук.
Михаел се роди на 07.02.2017 г. по обяд. Нормално раждане в клиника Селена - Пловдив при др. Петрова.
Бебчо се роди 3580 гр. и 51 см.. Раждането беше бързичко от първите болки до раждането има-няма 2-3 часа.
Честито на всички родили вече мамчета и успех на очакващите чудото да се случи.  newsm76 newsm76 newsm76 newsm07

# 418
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Честити бебчета момичета! Да са ви живи и здрави иммного да се слушкате.  bouquet bouquet bouquet

# 419
  • Мнения: 140
Честито, мамчета !! Да са живи , здрави и щастливи бебчетата!!  bouquet bouquet

Да се отчета и аз - на 11.02. родих Никола, след преносване два дни и предизвикване с окситоцин. Като първескиня искам само да вдъхна кураж на бъдещите мами - Ще се справите!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт