Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 110 092
  • 771
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 023

Предходна тема

Добре дошли в новата тема, където да споделяме и обсъждаме продуктите с марка ДМ


Тук е мястото да се напише нагледно за всички отстъпки и промоции:

* често има 20 % отстъпка на група продукти,обявен и в актуалните журнали

* всеки има право на отстъпка от 15 % за Роджден ден-като отстъпката важи за цялата текуща седмица на РД
(отстъпката важи и за всички оферти ,които са на промоция включително и така  отстъпката става  още по-голяма.

* за бебета има програма BABY BONUS ,за нея се изисква предоставяне на копие от акта за раждане на детето,срещу ,което издават картонче и може да се пазаруват определени артикули с 20 % отстъпка от текущата промоция,до 3 год. възраст.

# 1
  • Мнения: 35 872
Пробвала съм околоочния крем на Балеа и хидратира добре, но не е нищо особено.


кой? те са няколко

# 2
  • Мнения: X
Пробвала съм околоочния крем на Балеа и хидратира добре, но не е нищо особено.


кой? те са няколко
Много са, да. Скоро взех един погрешка, обърках го с един на Алверде. Иначе от вторите купувам редовно и съм доволна.
За темата  bouquet !

# 3
  • София
  • Мнения: 22 477
Благодаря за новата тема!  bouquet

Ползвам препарат за миене на съдове denkmit spülmittel ultra. Много съм доволна!


Скрит текст:

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
 bouquet за темата.
От шампоаните на Балеа доволни ли сте? Ползвам един за боядисана коса, но нещо не съм впечатлена  Cry

# 5
  • Мнения: X
Аз съм доволна, в момента ползвам лилав шампоан и жълт балсам. За тези пари са идеални.

# 6
  • Мнения: 24 040
Няма по-добър препарат срещу котлен камък, от този с оцет на ДМ Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 22 477
Няма по-добър препарат срещу котлен камък, от този с оцет на ДМ Peace

+ 1  Peace

# 8
  • Мнения: 68 196
Дами, не искам да ви противореча, но аз съм доволна от на Сано едно пръскало против котлен камък. Това с уговорката, че ДМ-ския с оцет не съм го ползвала. Но Саното е многоооо добро Peace

# 9
  • Мнения: 7 847
bouquet за темата.
От шампоаните на Балеа доволни ли сте? Ползвам един за боядисана коса, но нещо не съм впечатлена  Cry
Да, пробвала съм повечето и се спрях на  този: ( не знам до кога ще ме държи) , Косата ми и има обем, и стои като копринена.



# 10
  • Мнения: 24 040
Сано е поне 2 пъти по-скъп от препарата на ДМ Wink
Много харесвам и четките за зъби /за чувствителни венци/, пастите, както и прах за бяло пране

# 11
  • Мнения: 5 207
Какво съвпадение, и аз си купих в събота ензимен пилинг за 4,50 лв. и се чудех дали да се излагам с въпроси. На него не пише как се ползва. На какъв слой се нанася? Като го отмия след 5 минути, може ли да се намажа с крем?

# 12
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 650
Кой прах за бяло пране харесвате?

# 13
  • Мнения: 24 040
В зелен плик 20 пранета за 6 лв. Ако Гес може да покаже снимка....

# 14
  • Русе
  • Мнения: 7 038
Кой прах за бяло пране харесвате?
Денк мит, може би Peace

И аз съм доволна от препарата с оцет, но не бих казала, че е най-доброто срещу котлен камък. За София може и да е, ама за варовитата ни вода в Русе трябва нещо по-хард.

Благодаря за темата! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт