Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 806
  • 808
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 31
Здравейте,
Някоя от вас поръчвала ли е обувки от George? Харесала съм тези пантофки http://direct.asda.com/george/women/shoes/canvas-ballet-shoes/G0 … 0,default,pd.html , но не знам кой размер да поръчам.
Също така дамските дрехи отговарят ли си?
Благодаря ви!

# 91
  • София
  • Мнения: 23 165
аз само детски съм поръчвала.
предвид цената им имах подозрения че няма да ми харесат, но останах изненадана  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 4 730
Ето някои неща, от последната ми поръчка, които все още са налични:

Яке, размер 3-4 г., но е умалено, много и то. Реално отговаря на  1/2-2 г. Иначе е много красиво и е за това време зимата и по- студена есен. Синът ми е дребен за годините си. Има яке от миналата зима, размер 2-3 г. и е по- голямо от това  Laughing
http://direct.asda.com/george/kids/coats-jackets/shower-resistan … 4,default,pd.html

Блуза размер 3-4 г. Прекрасна е. Отговаря си на размера. 100 % памук.
http://direct.asda.com/george/kids/tops-t-shirts/jcb-team-joey-t … 1,default,pd.html

Комплект за момиче- туника и клин. Размер 3-4 г. Хубав е, но клинът е доста тесен при глезените. На мен ми беше зор да го обуя на детето, а какво остава само да се преоблича на детската градина. Дъщеря ми е 98-99 см., 16 кг., на 3 г. и 6 м.
http://direct.asda.com/george/kids/dresses-outfits/shimmer-and-s … 8,default,pd.html

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 119
Здравейте,
Някоя от вас поръчвала ли е обувки от George? Харесала съм тези пантофки http://direct.asda.com/george/women/shoes/canvas-ballet-shoes/G0 … 0,default,pd.html , но не знам кой размер да поръчам.
Също така дамските дрехи отговарят ли си?
Благодаря ви!

Аз ги имам тези балеринки-червени...изключително удобни,като пантофи са.Стелката е много мека.Отговарят си на номера.

# 94
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите. Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 213
Не знаех, че има такава тема. От известно време пазарувам от сайта и съм много доволна от качеството. Записвам се да ви следя.  Peace

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 119
Здравейте,момичета!Знам,че въпросът ми не  е за тази тема,но искрено се надявам да ми помогнете.Казусът е следния-поръчах от АSDA GROCERIES няколко продукта,но е изпълнена малка част от поръчката,защото нямат налични бройки от другите артикули.До тук добре,но са ми изтеглили от картата цяла сума за доставката както е по поръчка,а не сумата за само доставеното.Какво да направя,за да ми възстановят разликата?Благодаря предварително.

# 97
  • Мнения: 5 597
Твърде вероятно е сумата да е блокирана в момента на поръчката,и да са изтеглили само за изпратеното.Останалото банката да освободи според срока.СИгурна ли си,че са изтеглени,а не само блокирани ?

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 119
Твърде вероятно е сумата да е блокирана в момента на поръчката,и да са изтеглили само за изпратеното.Останалото банката да освободи според срока.СИгурна ли си,че са изтеглени,а не само блокирани ?
Трапезица,сега проверявах в онлайн банкирането и пише ,че са блокирани до някой си април...но тъй като не бях наясно с това,благодаря ти за отговора bouquet

# 99
  • Мнения: 504
Здравейте,момичета!Знам,че въпросът ми не  е за тази тема,но искрено се надявам да ми помогнете.Казусът е следния-поръчах от АSDA GROCERIES няколко продукта,но е изпълнена малка част от поръчката,защото нямат налични бройки от другите артикули.До тук добре,но са ми изтеглили от картата цяла сума за доставката както е по поръчка,а не сумата за само доставеното.Какво да направя,за да ми възстановят разликата?Благодаря предварително.
Имах миналия месец две такива поръчки. На мен първо ми изтеглят цялата сума и след това след няколко дни ми възстановяват парите за нещата, които не са били налични.

# 100
  • Мнения: 3 213
Поръчвате хранителни продукти до БГ ? Може ли в този сайт да си вляза с регистрацията от George, че нещо не успявам...?

Кои неща най-често поръчвате, като най-изгодни ?

# 101
  • София
  • Мнения: 23 165
отделна регистрация трябва.
аз хранителни не съм поръчвала.
май само бонбони и шоколади от хранителните, а иначе препарати за пране и съдомиялна, понякога има изгодни промоции.
детето като беше малко поръчвах пюрета и каши, тогава имаше разнообразие, сега не съм ги оглеждала. и ам му вземах оттам.

# 102
  • Мнения: 504
Поръчвате хранителни продукти до БГ ? Може ли в този сайт да си вляза с регистрацията от George, че нещо не успявам...?

Кои неща най-често поръчвате, като най-изгодни ?
Аз и хранителни продукти съм поръчвала - сирене чедър, ементал. Бонбони, шоколади  - има интересни промоции. Памперси също.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 119
Благодаря ви за насоките,момичета.Вчера бях яхнала метлата като видях отначало баланса на сметката,но с вашата помощ се успокоих.Иначе на този етап поръчвам от Asda пюрета,каши,мокри кърпи,козметика за бебка и за нас,памперси.Изкушавам се сега  от великденските шоколадови яйца и други красоти,но се въздържам,защото не знам дали ще стигнат цели до БГ.

# 104
  • Мнения: 3 213
Благодаря за информацията, момичета. Ще поразгледам.

Общи условия

Активация на акаунт