Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 817
  • 808
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 787
Здравейте,
опитвам се да направя поръчка, но имам проблем. Стигам до плащането, след данните за картата иска 3Д парола за потвърждаване на покупката. Въвеждам я и всичко изчезва и не мога да продължа. На ДСК е картата, получавам паролата с СМС. Някой ако има идея къде бъркам, ще съм ви благодарна.
3D паролата не се получава с SMS, или си я вкарваш на банкомат /има меню и се следват стъпките/ или се получава в банков офис.
Мисля, че 3D паролата е задължителна за Асда. Дано съм помогнала и успешни покупки!

# 196
  • Мнения: 628
Здравейте,
опитвам се да направя поръчка, но имам проблем. Стигам до плащането, след данните за картата иска 3Д парола за потвърждаване на покупката. Въвеждам я и всичко изчезва и не мога да продължа. На ДСК е картата, получавам паролата с СМС. Някой ако има идея къде бъркам, ще съм ви благодарна.
3D паролата не се получава с SMS, или си я вкарваш на банкомат /има меню и се следват стъпките/ или се получава в банков офис.
Мисля, че 3D паролата е задължителна за Асда. Дано съм помогнала и успешни покупки!
Не е вярно! От месец имам нова дебитна карта с допълнителни защити и при плащане в Асда (а и в повечето онлайн магазини вече) 3Д кода си го получавам като СМС, който важи 15-ина минути Peace

3-D Secure е функционалност за допълнителна идентификация, чрез която Вашите покупки в интернет са защитени, когато пазарувате от онлайн търговци, участващи в програмите MasterCard Secure Code и Verified By Visa.

3-D Secure представлява допълнително потвърждаване от Ваша страна на покупките в интернет със специален код, който ще получавате с безплатен SMS. Така сте сигурни, че никой освен Вас не може да ползва вашата карта за интернет плащания.

# 197
  • Мнения: 2 787
 DanyV, ок, възможно е да е нещо ново, аз като съм вадила моя  ЗД код това беше начина, възможно е и да е специфично в зависимост от типа карта /дебитна, кредитна, виртуална/ и банката, която обслужва сметката. Затова е добър съвета да се обади в банката.

# 198
  • Мнения: 226
 wavey  Записвам се да следя темата!
  bouquet

# 199
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз не получавам смс, нито съм ходила до банка. Просто първият път, когато ми го поиска, ми се появи едно прозорче, където да вкарам парола, написах я и вече всеки път ми я иска.

# 200
  • Мнения: 1 105
Аз също получавам 3Д кода с СМС.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 110
Успях да пусна поръчката! Просто на следващия ден сутринта реших да пробвам през друг браузер и готово! Явно имаше проблем в сайта.

# 202
  • Мнения: 6 704
Пренасям си въпроса:
Колко струва до бг адрес? Винаги с превозвач съм поръчвала и се чудя на сметка ли излиза до бг адрес.

# 203
  • Мнения: 628
Пренасям си въпроса:
Колко струва до бг адрес? Винаги с превозвач съм поръчвала и се чудя на сметка ли излиза до бг адрес.
Според мен по-евтино ще ти излезе с превозвач, но ако не ползваш вътрешен куриер (в България). Ако трябва да плащаш и за доставката от склада на превозвача до личния ти адрес, вече нещата са на кантар и сама трябва да прецениш дали да поръчваш директно или през превозвач. Доставката варира в зависимост от стойността на поръчката. До директен адрес в България са следните:



Аз винаги пазарувам чрез превозвач. Ползвам Габиели - централата им е в Пловдив и мъжът ми ходи на място да взима пратките. Вземат по 2 лв/кг. и досега най-скъпо съм плащала 12 лв. за дрехи, които надвишаваха сумата от 100 лири. Както и да го смятам, с превозвача ми идва по-евтино:

 - доставка директно до адрес: 10 лири х 2,40 лв = 24,00 лв.
 - доставка чрез превозвач: 3 лири х 2,40 лв. + 12,00 лв. = 19,20 лв.

И горната сметка е за пакет, тежащ 6 кг. Обикновенно поръчките ми са не повече от 2-3 кг. Mr. Green

# 204
  • Мнения: 6 704
Dani, Благодаря за разяснението bouquet
И на мен с превозвач ми излиза по-евтино.

# 205
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета! Досега съм пазарувала само дрешки, но искам да разширя поръчките си. Да препоръчате хранителни, перилни изпробвани продукти? Благодаря много!

# 206
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте, момичета.  Извинявайте, че нахлувам в темата, но вече повече от седмица имам проблем с asda. Не мога да добавя никакъв артикул в кошницата. Изобщо няма никакво число изписано до самата кошница. В момента, в който въпреки това натисна върху нея и започва уж да се зарежда новата страница и изведнъж ме прехвърля към началната страница и ми изписва Page not found. Писах им, но получавам само глупави отговори, като да си изчистя бисквитките, да рестартирам и разни такива. Направих си нов профил, но положението е същото. Моля Ви, ако някой се е сбъсквал с подобен проблем да ми пише. Благодаря Ви!

# 207
  • Варна
  • Мнения: 110
Smile_K пробвай да отвориш страницата през друг браузер. При мен, когато ми дава грешки, отварям през друг и всичко е наред.

# 208
  • Мнения: 2 787
Smile_K, до кой адрес пускаш, има превозвачи, който са с блокирани адреси и няма да те пусне, докато не го смениш.

# 209
  • Мнения: 18
Здравейте, можете ли да ми кажете кога се очакват намаления на летните детски дрешки?

Общи условия

Активация на акаунт