Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 803
  • 808
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 213
Преди време взех бодита с дълъг ръкав 9-12, които са умалени доста в сравнение с комплектчета блузка с клин/панталон същия размер. Разликата е сериозна. Освен това, размер 12-18  от бебешката секция е доста по-малко в сравнение с 1-1,5 г. на детската секция.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Аз бях взела 0-3 месеца, което отговаряше на 56. Един месец по-късно вече бях минала на следващия размер Mr. Green Но, както казах, моят просто си беше големичък Simple Smile
Мерси. То и моето бебе засега върви едро. Няма да прекалявам с покупките.   Laughing
Peace

# 227
  • Мнения: 1 602
В гросърито може ли да се плаща през пейпал? Имам канселирана поеъчка и се чудя защо. Адресът на ГГБГ не е блокиран, нали? Опитвам да платя с мастъркард на уникредит.

# 228
  • София
  • Мнения: 23 165
пуснаха 20% на детски и бебешки дреги, ама само от списък са.
каквото си дебна не е сред намалените  Rolling Eyes

проблеми с плащането съм имала аз само с дебитните карти, откак плащам с кредитна нямам проблем.
навсякъде пиша адреса на превозвача, габиели или ггбг.

# 229
  • Мнения: 1 602
пуснаха 20% на детски и бебешки дреги, ама само от списък са.
каквото си дебна не е сред намалените  Rolling Eyes

проблеми с плащането съм имала аз само с дебитните карти, откак плащам с кредитна нямам проблем.
навсякъде пиша адреса на превозвача, габиели или ггбг.

Аз опитах и с кредитна и ми я канселираха. Ще пробвам с виза тогава Simple Smile

# 230
  • Мнения: 467
 И аз имам канселирана от гросърито днес до адреса на ггбг. Плащането е с кредитна карта, с която съм плащала в сайта преди.

# 231
  • Мнения: 3 638
Сандали и гуменки купували ли сте? Качествени ли са?

# 232
  • Мнения: 1 602
И аз имам канселирана от гросърито днес до адреса на ггбг. Плащането е с кредитна карта, с която съм плащала в сайта преди.

На мен ми канселираха и до Габриели с друга карта и ми затвориха и акаунта...

# 233
  • Мнения: 504
Аз ползвам Лерон като превозвач. Не съм имала проблем. Последната ми поръчка от гросъри беше преди седмица.

# 234
  • Мнения: 467
Колко паунда е минималната сума на поръчката до техния адрес 25 или 40?

# 235
# 236
  • Мнения: 1 602
Аз ползвам Лерон като превозвач. Не съм имала проблем. Последната ми поръчка от гросъри беше преди седмица.

Лерон и ГГБГ са с един и същи адрес.

# 237
  • Мнения: 467
Значи и те отпадат като вариант.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Отказването на поръчки само за гросърито се отнася, нали? Аз преди малко пуснах една поръчка с дрешки до Габиели.  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 467
След колко време ще ми "освободят" парите за недоставената поръчка, знаете ли? Или трябва да пиша на банката, на тях?

Общи условия

Активация на акаунт