Пазаруване от George(Asda) - Тема 9

  • 109 825
  • 808
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 733
За синът ми съм купувала 3 комплекта (toddler). Долният чаршаф доста се заваля. Цветовете са доста трайни. Единия комплект е за детската градина и 1-2 пъти в седмицата го взимам за пране. Вече 3 години го ползва и калъфката и плика са с прекрасни цветове. Те обаче не се заваляха, макар да са 58 % памук.

# 361
  • Мнения: 284
А, от Теско с бг карта може ли да се плаща?

# 362
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз съм плащала с бг карта - дебитна и кредитна в Теско. Нямаше проблем. Преди няколко години когато дрешките бяха само в сайта на F&F искаше само кредитна карта.

# 363
  • Мнения: 284
А, в Госърито? Наскоро на два пъти ми отказа, та затова се замислих дали изобщо приема бг карти.

# 364
  • NE
  • Мнения: 10 999
Доста потребители се оплакаха от отказани поръчки и баннати акаунти в Гросарито на Асда. Не съм купувала от Гросерито на Теско. Има някакъв проблем с превозвачите.
Кредитната карта на ОББ ми я отказват от Теско, но се оказа някакъв вид защита на самата банка. Сайта не бил достатъчно сигурен по мнението на ОББ и плащам вече с карта на Уникредит Булбанк.

# 365
  • Мнения: 284
Ясно, значи може и затова да не приемат моята карта. Ще проверя в банката в такъв случай. Благодаря за отговора Simple Smile

# 366
  • Мнения: 53
Здравейте,направих регистрация в Асда и не мога да пусна поръчка,минимум 40 лири ми иска за да направя плащане...така ли е?

# 367
  • NE
  • Мнения: 10 999
Зависи от адреса, но този на Габиели иска 40 паунда.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Очакват ли се намаления скоро?

# 369
  • Мнения: 4 733
Код:
Очакват ли се намаления скоро?
И аз за това се оглеждам всеки ден, но само едно 20% намаление на рокли бяха пуснали миналата седмица. Може би в края на месеца ще пуснат от лятната колекция дрехи с намаление.

# 370
  • София
  • Мнения: 9 920
Привет,
Знаете ли от този сайт колко ще струва доставката?
По принцип се търсят в синьо, но това извади Идеало.ук
8 или 8.5

http://www.asos.com/saucony/saucony-running-freedom-iso-trainers … 10f244c0b96b89ede

https://www.idealo.co.uk/compare/5476879/saucony-freedom-iso.html#
https://pricespy.co.uk/product.php?p=4138492

# 371
  • Мнения: 2 117
Има известно количество намалени летни дрехи, но дали това ще е лятното им намаление или ще има и по-голямо? Чудя се, дали да поръчвам сега или да изчакам още?

# 372
  • Мнения: 89
Здравейте!
Има ли такива от Вас които да пазаруват от Asda през фирмена сметка? По сайтове и разни групи е пълно с ПРЕпродавачи на стоки на George но аз нямам намерение да си играя с късмета.Пуснах запитване до Asda и ми препратиха форма за техен дистрибутор където изискванията хич не са малки...Ако има такива фирми, може да ми пишете и на лично ако не искате тук, просто питам дали има официален начин , ако не-да ги забравя и да си купувам само за моите деца Simple Smile

# 373
  • София
  • Мнения: 6 094
Не е необходимо да си техен дистрибутор, за да препродаваш стоките им. Просто ще го правиш с по-ниска печалба.

# 374
  • Мнения: 8 229
Някой може ли да ми даде информация относно якетата на Джордж? По-конкретно ме интересуват размерите. Синът ми е 140см и не знам кой размер би му паснал. Чудя се, защото блузите и пуловерите са им умалени, по мое мнение и му купувам винаги по-голям размер. От друга страна има едни дънки, които са купени преди 2 години и още са му дълги, т.е. са доста уголемени. Ако някой е купувал якета в тези размери, ще се радвам да сподели информация.

Общи условия

Активация на акаунт