Познахте ли сами пола на бебето?

  • 7 476
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ами, аз не знам как точно да отговоря. Някак си винаги съм знаела, че ще родя момче. Но когато забременях чувството беше друго-реших, че ще е момиче. Спомням си, че постоянно ми правеха впечатление малки момиченца, розови роклички, куклички, фибички. А тя каква била работата...то в коремчето момченцето заглеждало каките  Grinning И така цяла бременност-мислех си че ще е момиче. Владко беше седалищно разположен и не се виждаше нищо със сигурност. Обаче две седмици преди операцията не знам защо реших, че ще е момче. Така се и оказа.

# 91
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-скоро НЕ!

С дъщеря ми много повръщах и по думите на мама, това е знак, че ще е момиче.
Със синът ми имах съвсем друга бременност и пак по думите на мама - знак, че детето ще е от другият пол!
На практика точно това се случи, но аз не съм имала никакво усещане или предчувствие и 2-та пъти, какво точно по пол дете се намира под сърцето ми!  Rolling Eyes
 Arrow  Важното е, че са живи и здрави и 2-мата!  Heart Eyes  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1 120
Не. До последно си мислех,че и второто ще е момче,а то за моя радост се оказа момиченце Grinning

# 93
  • Мнения: 2 784
Цитат на: Tsvety
Аз винаги много съм искала момиченце.За съжаление нашето все се крие,така че пола му ще е изненада.Но след това кървене в началото,каквото и да дойде,стига да е живо и здраво,ще съм най-щастливото майче в света!
Р.S.И все пак колко ще е хубаво да е момиченце...
Ей сега се цитирах сама Mr. Green Явно съм познала и наистина е много хубаво да имаш момиченце,особено такова съкровище като Калинчето Laughing

# 94
  • Мнения: 2 657
Още като разбрах 4е съм бременна,бях твърдо убедена,4е беб4о е мом4е Grinning Даже в 5 месец,гинеколожката като ми каза 4е е мом4е,аз одговорих 4е знам Wink

# 95
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И двата пъти (всъщност и трите - но за спонтанния аборт така и никога няма да науча права ли бях) знаех от самото начало без сянка на съмнение - чак не беше интересно Grinning За беба и името си знаех,и съм я сънувала как ми седи в корема - точно такава е,каквато я сънувах,само че има малко коса,а я бях сънувала съвсем плешивичка Mr. Green

# 96
ами понеже като забременях толкова много исках да е момиче,а и приятеля ми и той,затова бях 100% сигурна че докторката ще ми каже момче.е има още време докато родя-не се знае какво 6те излезе накрая Grinning

# 97
  • Мнения: 2 433
ДА!
С първото си детенце, макар първа бременност, не съм си мислила какви усещания имам Embarassed но накрая се оказа че сме измислили само мъжко име , което донякъде е показателно. С втората ми бременност- "знаех "от самото начало че ще е момиче - не съм го изчислявала , просто бях сигурна че е така. Сега , по същите неведоми причини си мисля че ще е момченце. Дори обсъждаме с тати момчешки имена и на него му е много странно че съм убедена в началото на 4-ти месец какво ще е бебчето. И аз не си го обяснявам?! Но пък ако греша и не е момченце - то със сигурност ще е "Мъжко момиче" Grinning само да е живо и здраво.

# 98
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
м-м-м ДА

# 99
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: maeva
През цялата ми бременност бебето беше обърнато с гръб и колкото и да ме гледаха на видеозон ,не можаха да ми кажат какъв е полът му. Въпреки че всички ми казваха ,че ще имам момче,защото коремът ми стърчал напред,аз бях убедена,че ще имам момиче.Никога през живота си не съм била толкова сигурна в нещо и наистина интуицията ми не ме излъга.Сега съм безкраино щастлива с моята прекрасна дъщеря.Вярвам че една бъдеща или настояща маика ,може да се довери на шестото си чувство.



Абсолютно същото беше и при мен! Дори, когато родих, първият ми въпрос беше: "Какво е?" (не чух какво каза акушерката).

# 100
  • София
  • Мнения: 2 493
мислех че ще е момче, но се оказа момиче. в началото исках момче (може и затова да съм "чуствала" че е момче) но сега толкова се радвам на малката ми принцеса, че си се чудя на акъла защо толкова исках момченце...
за другите, които сме планували искам и момче и момиче  Sunglasses  Mr. Green

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
При мен чувството се оказа по-вярно от видеозона.В началото на 2-ят месец сънувах,сън,който според съновника ми означаваше,че ще родя момиче.От там нататък никой не можеше да ме разубеди

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
цял живот съм чувствала, че ще имам момиче, забременях и изведнъж това чувство изчезна, сега знам, че ще е момче независимо, че не можаха да го видят на УЗ-то...сигурна съм, че ще е момче

# 103
Az UJASNO mnogo iskah momi4ence i bqh ubedena 4e to4no za tova 6te se okaje mom4e-No za moia nai goliama RADOST se poiavi edno sladko momi4ence #Milti

# 104
  • Мнения: 2 674
не Grinning но сега не бих го заменила за нищо

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт