"До живот" - нов сериал по ATV с Фахрие Евджен и Енгин Акюрек - тема 3

  • 79 251
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Е как сега да легне и да спи човек, а? Ами че аз съм цялата на тръни за нашите сладури! )))))))))))))))

# 706
  • Мнения: 1 953
 Разумната Селви, моли го да бъде разумен.


Нежният и леко влюбен Дахан,  който ще се вслуша в съветите и.

Себи, Даахан, който се "вслуша" в съветите й и веднага след това я проследи на пазара  Mr. Green Mr. Green  

Много бързо ми вървеше влюбването нещо дотук, а то имало причина да го виждаме така  Mr. Green

А психопата Ендер тепърва ще разбере, че със Селви не трябва да си има работа  Mr. Green
Бързо му вървеше влюбването ,но той и няма доверие, и затова се държи дистанцирано Peace
Какво ли чу Дахан при разминаването на пазара,че  така се ядоса?

# 707
  • Мнения: 4 966
Чу репликата на Ендер, че ще ги погребе и тримата живи.

# 708
  • Мнения: 1 953
Чу репликата на Ендер, че ще ги погребе и тримата живи.
И Дахан побърза да приготви ковчезите  hahaha:
Този побой над Селви ,нещо нагласен ми се видя newsm78

# 709
  • Мнения: 14 505


  Aко се окаже , че това е синът му , ще се потвърди  версията за привличането- интуитивно на много близки  хора,


# 710
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Май ще прегледам серията с лупа - вече няма изненади и знам какво да търся  Mr. Green Mr. Green


А тук ми изглежда повече ядосан не на това, че обеща уж да се откаже  no, а на това, какво е разбрал за Селви  ooooh!





Защо имам чувството, че всеки ще е замесен в някаква игра с някой  Thinking Thinking  
Между Йълмаз и Фахри, когато Йълмаз беше насочил пистолет към Фахри се случва нещо с погледи - не мога да го преценя добре  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Освен това първоначално Фахри ни беше представен, че ще премине на другия фронт  Thinking
Берил също е пионка и някой съвсем целенасочено, като че ли, я води с това подхвърлено писмо за изнудване на Сезин и цялото ровене в тези пари досега. Как така след убийството това писмо не е намерено така видимо пъхнато между страниците - не е ли идвала полиция да разследва, нищо, че има свидетел  Thinking Thinking ooooh! ooooh!

И се надявам в следващата серия да разберем как точно Даахан  стигна до пазара  Praynig

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 23:30 от mama_an_ji

# 711
  • Мнения: 1 953
Мисля ,че Селви избра брат си пред Дахан ,но е възможно да играе двойна игра newsm78

Бележката в библиотеката е подхвърлена от Ендер ,защото иска да ги насочи към сметката в банката  Peace

# 712
  • Мнения: 14 505



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 9 341
Селви играе със сигурност двойна игра...

# 714
  • Мнения: 1 953
Селви играе със сигурност двойна игра...
Може би се опитва да ги спаси и двамата,но не виждам как ще го направи сама Peace
Във всеки случай той разбра ,че тя го предаде Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 9 341
Селви играе със сигурност двойна игра...
Може би се опитва да ги спаси и двамата,но не виждам как ще го направи сама Peace
Във всеки случай той разбра ,че тя го предаде Peace


Освен ако не играят заедно... Ще разберем в следващия епизод, в този нищо не се разбра Grinning Grinning Grinning

# 716
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Селви играе със сигурност двойна игра...
Може би се опитва да ги спаси и двамата,но не виждам как ще го направи сама Peace

Ще ги спаси по единствения за нея начин - законния, освен ако не окепазят сценария в полза на рейтингите  ooooh! ooooh! Тя, между другото и сама си го каза (някъде из онлайн превода го прочетох - така се закани на Ендер  Rolling Eyes)


Вие подозирате, че Селви и Даахан играят заедно  Rolling Eyes Rolling Eyes  Но тогава Даахан не би си правил труда да обикаля инкогнито пазара и да ги подслушва, а и не би бил толкова ядосан, до бесен, че чак да си изкара яда по този начин - да  спретне и ковчези ooooh! ooooh!
Въпреки, че и аз не знам какво да мисля вече  ooooh!

Последна редакция: чт, 09 фев 2017, 23:54 от mama_an_ji

# 717
  • Мнения: 1 953
Селви играе със сигурност двойна игра...
Може би се опитва да ги спаси и двамата,но не виждам как ще го направи сама Peace
Във всеки случай той разбра ,че тя го предаде Peace

Все щеше да има някаква подсказка ,но поне аз не видях такава Peace
Ще разберем с превода ,че с гадаене няма да стане Peace

Освен ако не играят заедно... Ще разберем в следващия епизод, в този нищо не се разбра Grinning Grinning Grinning

# 718
  • София
  • Мнения: 9 341
Дочи - Аз проблем с разбирането на турския нямам, но последните  20 минути, в които се разигра случката, нищо не се разбра, кой кадър след кой, кой с кого е и т.н и т.н. И е направено нарочно, за да гледаме следващия епизод.

Анжи - Според мен Даахан и Селви може би играят заедно, защото аз не видях онзи да следва Селви, а ако я следваше щяха да ни покажат, не ни показаха и Даахан да я следва. Е аджаба как тогава той знае къде е тя?

# 719
  • Мнения: 1



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време

Общи условия

Активация на акаунт