"До живот" - нов сериал по ATV с Фахрие Евджен и Енгин Акюрек - тема 3

  • 79 235
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
И да е наедряла, какво от това? ))) Момичето играе СТРАХОТНО! Изобщо не ми стигат очите до килограмите, така ме омагьосват с емоциите, които изразяват толкова истински!
Кефете се на сериала, бре, хора! Аз толкова силен сериал от 2012-а не съм гледала, когато видях Облака след КВФ )))))))))))

# 721
  • Мнения: 1 952



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време
Вие сериала ли гледате или за килограмите на Фахрието сте се загрижила Mr. Green
Другото намесване да е придружено с ваша снимка ,че да видим за какво иде реч Peace

# 722
  • Враца
  • Мнения: 6 672



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време
Вие сериала ли гледате или за килограмите на Фахрието сте се загрижила Mr. Green
Другото намесване да е придружено с ваша снимка ,че да видим за какво иде реч Peace
Дочи,  Hug Hug Joy Joy  уби ме с тази снимка  Joy Joy Къде се сети  Joy


Надявам се в другата серия да ни разяснят подробно за Даахан и неговото виждане в тази серия  Praynig  Предполагам няма да ни оставят в неведение дълго време  Wink

# 723
  • Мнения: 1 952



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време
Вие сериала ли гледате или за килограмите на Фахрието сте се загрижила Mr. Green
Другото намесване да е придружено с ваша снимка ,че да видим за какво иде реч Peace
Дочи,  Hug Hug Joy Joy  уби ме с тази снимка  Joy Joy Къде се сети  Joy


Надявам се в другата серия да ни разяснят подробно за Даахан и неговото виждане в тази серия  Praynig  Предполагам няма да ни оставят в неведение дълго време  Wink
Снимката е от Себи ,но и на мен ми харесва Hug

# 724
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време
Вие сериала ли гледате или за килограмите на Фахрието сте се загрижила Mr. Green
Другото намесване да е придружено с ваша снимка ,че да видим за какво иде реч Peace
Дочи,  Hug Hug Joy Joy  уби ме с тази снимка  Joy Joy Къде се сети  Joy


Надявам се в другата серия да ни разяснят подробно за Даахан и неговото виждане в тази серия  Praynig  Предполагам няма да ни оставят в неведение дълго време  Wink
Снимката е от Себи ,но и на мен ми харесва Hug

Извинявай, аз имах предвид  другата снимка  Joy   
Иначе моята любимка е всякак хубава  Wink Heart Eyes


# 725
  • Мнения: 1 952
Скрит текст:



Имаме още много дни за  размисъл до  следващата серия. Laughing Hug



Лека нощ Heart Eyes



извинявам се че се намесвам в темата ви, на мен  ми изглежда че Фахрието е наддала килограми, от  няколко снимки в сегашно време я виждам по закръглена и наедряла, харесвам я тази актриса, просто това констатирам от известно време
Вие сериала ли гледате или за килограмите на Фахрието сте се загрижила Mr. Green
Другото намесване да е придружено с ваша снимка ,че да видим за какво иде реч Peace
Дочи,  Hug Hug Joy Joy  уби ме с тази снимка  Joy Joy Къде се сети  Joy


Надявам се в другата серия да ни разяснят подробно за Даахан и неговото виждане в тази серия  Praynig  Предполагам няма да ни оставят в неведение дълго време  Wink
Снимката е от Себи ,но и на мен ми харесва Hug

Извинявай, аз имах предвид  другата снимка  Joy  
Иначе моята любимка е всякак хубава  Wink Heart Eyes



Ани,каквото повикало newsm78Щом ще си мерим килограмите и хубостта ,нека да направим сравнение  hahaha

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 07:22 от dochi55

# 726
  • Мнения: 4 966
След безсънна нощ и куп размисли, добро утро на всички



в петък - ден на майстора. Simple Smile

За продължаване на обсъжданията 

# 727
  • Мнения: 14 497

 Добро утро Hug Hug Hug

Аз ви пожелах лека нощ с тази легнала Селви, а съм ви разсънила без да искам Laughing Laughing
Има  хора, които не гледат сериала , а гледат кой как изглежда/а Фе изглежда невероятно/ .Все нещо си мерят с нея .Преди имаше мерене на шапки и кърпи на Фе и други актриси.

  И аз мисля като Мами Heart Eyes-всеки който има забележки не по повод играта на даден актьор, а върху физическите данни да ни покаже  със  собствена снимка как трябва да е!

   И снощи ви се оплаках ,че имах кошмарен нет и не мога да коментирам серията.

Видях , че има превод на руски на 5-та серия и след работа я започвам.


  

Дахан се готви да отмъщава .....физиономията му е недвусмислена .



Явно , секирата му е била нужна за дървен материал...а после и физическата разпра , а до тогава дано размисли и овладее яда си.
я
Единият трябва да е е по-дълъг......



   Приятен петък Hug


# 728
  • Мнения: 1 097
Момичета,  толкова въодушевено разказвате. Явно серията е била много интересна. Нямам търпение да ме ремонтират и да си изгледам последните две серии.

# 729
  • Мнения: 14 497
 

   Пуловерите на Селви са много красиви и приложими в ежедневието.






Скрит текст:
Редно е да изпишем темата до 50-та стр. newsm78

# 730
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug
Пбърках темата  ooooh!

# 731
  • Мнения: 14 497


   Не си Мами  Heart Eyes Laughing аз съм тук и пиша до 50-та Wink



 

Тази......ми къса нервите!


# 732
  • Мнения: 11 051
Сериалът е пуснат на Войо, скоро и по БТВ.  Положението с дублажа е лошо.  Фахрие Евджен е озвучена от Василка Сугарева, при условие, че в дублажния екип участва и Ирина Маринова (която озвучаваше Фахрие в "Листопад" в продължение на 300 серии), само че въпросният глас е разпределен на други женски роли. Много лошо решение, не ги разбирам там... режисьори на дублажа ли, редактори ли, какви са.. За мен това е пълна глупост. Всеки роля на Фахрие у нас... с различен глас. Всяка роля на Енгин - с различен глас. Даахан в случая е станал "ДаГхан"..., всички "-оолу" са станали "-оглу", абе БГ му работа

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 11:57 от diziler

Общи условия

Активация на акаунт