вредно ли е

  • 2 148
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 845
Избягвай силни препарати.
То мойта баня като я улея с всякакви препарати... никой неще да влезе вътре, а котарака я заобикаля отдалеч.

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ако ползваш ръкавици и вратата на банята е отворена докато се измирише мисля, че няма проблем  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 822
 с ръкавици и маска смятам, че няма да има проблем

# 18
  • Мнения: 2 116
НЕ ПРЕКАЛЯВАЙ! Пази се вижа му се края!  Party

# 19
  • Мнения: 922
Определено е вредно, заради миризмите (така де, изпаренията)
През цялата ми бременност чистеше тати-то, голям кеф, ама "лошо" свикнах Joy

# 20
  • Мнения: 445
Вредно е, миризмата не ти ли пречи?

# 21
не ми пречи но сега вече след тези коментари изпитвам страх

# 22
# 23
  • Мнения: 518
с ръкавици и маска смятам, че няма да има проблем
да бе и аз така.нашият татко чисти банята,но аз все му намирам кусури и после тайничко доизчиствам.купих си маски от магазин за обезопасяване на труда-слагам една ,слагам ръкавици и гледам да действам много бързо на включен вентилатор.

# 24
  • Мнения: 3 760
Ами това са хлорни изпарения. Плацентата те пази донякъде, но не трябва да прекаляваш.

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Определено не е най-полезното нещо това с препаратите, ама пък ти си на финалната права и едва ли вече има значение.Все пак зарежи чистенето и се отдай на почивка ,че то хич нямаш време Hug

# 26
  • Мнения: 36 056
да, вредно е! след раждането - също - белината може да причини алергия не бебо

# 27
  • Мнения: 1 671
Аз си чистя с белина ("Доместос"), като си слагам в едно легенче вода и 1 капачка препарат и си измивам пода. Но ползвам задължително ръкавици.  Оставям отворени прозорците и не усещам миризмата. Но за банята предпочитам напоследък "Cif" - миризмата ми е приятна и чисти много добре. Веднъж се пробвах и там с "Доместос", но ми стана лошо от миризмата (банята ни е затворено помещение), а и там винаги чистя с концентрат. Затова мисля, че за белината няма проблеми, когато можеш да проветриш и не я ползваш концентрирана.

# 28
  • Мнения: 695
вредно е
ако можеш да отложиш или да помолиш някой да го свърши вместо теб е по-добрия вариант. Peace

# 29
  • Мнения: 2 761
Не е ли по-добре да си купи6 една пароструйка и да 4исти6 с нея-препарат не ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт