Професионални серии за коса - тема 112

  • 88 740
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 949
Момичета, реших да взема един про файбър, до сега не съм използвала протеинова серия (нова съм), четох, че е доста силен протеин, как да разбера след измиване дали ми идва в повече? Какви са признаците на прекаляването с протеин?

# 721
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 586
Привет и от мен. Не мога да не споделя, че отново съм очарована от Наши. Този път от Филър Терапията. Не , че другата не беше хубава, но тази е направо страхотна. Втората стъпка може да се използва и самостоятелно като финиш, което още повече ме радва. След едно миене , че провам и ампулите за подръжка и пак ще пиша. Категорично обаче ми се очертават фаворити и двете терапии. Жалко , че първата я спират и вече почти никъде не може да се намери.

# 722
  • Мнения: 7 682
ОТ къде поръчвате терапиите на Наши? Дали знаеете някой салон в София,който да ги предлага?Маистина косата ми е трагична,по-зле не мисля,че е била някога...

# 723
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И аз съм много доволна от сметаната МШ не утежнява и прави косата по лесна за разресване. Днеска е четвърти ден с шампоанът Аура Ботаника и косата ми е с обем и блясък, много съм доволна . От Арлен са ми дали и балсам и смятам утре и него да пробвам  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 4 738
Днес реших да се омазваме с дъщерята с масла и се изненадах какъв косопад има... Една шепа коса й падна само докато и среша косата преди маслата... Я тя даже не ми е казала, че има проблем... Sad На всичкото отгоре и скалпа й е раздразнен, едни малки червени пъпчици има на тила отзад... Толкова й е чувствителен скалпа, нито един шампоан не й се отразява добре...Сега се чудя какво да й взема, явно наличните ми шампоани й идват силни... Днес се изми с Виши против косопад, но трябва да й взема нещо по-леко и всекидневно... Та се чудя дали да не поръчам Керастаз Аура ботаника или някой друг био-шампоан... Някакви идеи? Rolling Eyes

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 336
Сити,само шампоана ли ползва или използва и други продукти?

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! Косата мие с доста пластове и като я издухам със сешоара все стърчи от някъде по нещо, та въпроса ми е нанасяте ли някакъв финиш за приглаждане на стърчащите косъмчета и връхчета, от сорта на вакса, паста?

# 727
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Максимка, използвах само шампоанът, но следващия път ще използвам с балсама понеже леко ми пресуши  Peace

# 728
  • Мнения: 9
Аз пак да попитам, понеже си говорите за сметаната на Милкшейк, някой правил ли е коктейлите със сметана и пигмент? Rolling Eyes newsm12

# 729
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Здравейте! Косата мие с доста пластове и като я издухам със сешоара все стърчи от някъде по нещо, та въпроса ми е нанасяте ли някакъв финиш за приглаждане на стърчащите косъмчета и връхчета, от сорта на вакса, паста?

 При добро боравене с четка и сешоар обикновено нищо не стърчи  Laughing.  За допълнително приглаждане ползвам серума за връхчета на маракеш и напоследък парфюмното олио на хроноложист.
 Всяко едно масло би следвало да свърши работа,но зависи какво харесва косата ви.

# 730
  • Мнения: 31 321
Аз пак да попитам, понеже си говорите за сметаната на Милкшейк, някой правил ли е коктейлите със сметана и пигмент? Rolling Eyes newsm12
Да, аз си правила, но нещо се разсеях да ти отговоря. Пълна глупост! Правих в чашка за коктейл много сметана и розов пигмент. Стана супер леко розово, което се отми още на следващото миене. Прави ме фризьор и разбира се не бих повторила. Не те съветвам да си даваш и ти парите. bouquet

# 731
  • Мнения: 3 027
И на мен вчера ми дойде сметаната  Joy
Мнооого е хубава, чак ме е яд, че не съм я взела по рано.
На доста мокра коса, сложих 3 розички  Grinning И оставих да съхне сама.
Страхотна коса, начупена, без фриз и с много блясък.
На пипане, все едно няма нищо. Утре сутрин ще сложа още една топка, ако е много разхвърчана.

# 732
  • Мнения: 441
Здравейте. Реших да си купя сешоар Парлукс, но се колебая между 385 и Advance light. Повече клоня към 385, но ще съм благодарна на всякакви съвети и побутвания  hahaha Благодаря  Hug

# 733
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
След много похвали от тук и аз пробеах Ш,Б и сметаната на Милкшейк-ами не са явно за моята коса-права подредена коса за 5-6часа.След което клепна и се омазни в корените.Радвам се че ги пробвах при фризьорката ми и си спестих малко паричките.За протокола съм с права коса до раменете боядисана ,сухи краища и бързо омазняване се корени.Ако има някой със сходна коса и има успешна намерена грижа нека сподели,че ми е голям проблем .
и аз съм такато теб. не че е толкова мазна, но преди като се боядисвах и не ми се омазняваше в корените.
взех си Кератинов 2-минутен реконструктор ApHogee. доволна съм по-лесно разрезвам косата си.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 За пореден път се разочаровам от Алтерна  Sick. Снощи измих с рипеър шампоана/косата ми е прилично състояние и си викам хайде да пробвам нали уж са за по-здрави коси/ Ужасен ужас...сдобих се с премита, скърцаща топка на главата тип пласмасова кукленска коса  #Crazy. Оправих положението с хрома рич една шепа,но вече съм напълно сигурна,че тоя бранд не е моят. Ще си карам с керастазите и това е.

Общи условия

Активация на акаунт