Професионални серии за коса - тема 112

  • 88 715
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Момичета, вчера се случи нещо доста странно с косата ми. Измих с Ливинг пруф за обем - Ш.и Б. И вместо с обемна коса, тя стана много въздушна и лека. Досега не ми се беше случвало със серията newsm78 Според мен може да се дължи на две неща - или косата ми в момента има други нужди ( но какви Laughing ), или съм сложила повече от балсама, но мисля, че беше колкото слагам по принцип Rolling Eyes
Вие какво мислите?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте. Реших да си купя сешоар Парлукс, но се колебая между 385 и Advance light. Повече клоня към 385, но ще съм благодарна на всякакви съвети и побутвания  hahaha Благодаря  Hug

Разликата между двата не е голяма, по спомени 385 е с около 50 гр по-тежък, с около 50вата по-слаб и дръжката е малко по-къса. Не съм сигурна за количеството на йоните, но едва ли има голяма разлика и тук. Според мен 385 си е напълно достатъчен като мощност за домашни условия. И още една разлика е цветовата гама, в която се предлагат двата. Предвид факта, че 385 се води вече по-стар модел, цената му е по-ниска от тази на Advance light.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 493
Ползвали ли сте сметаната на МШ за оформяне на къдрици? Търся крем, с който да намачквам мократа си коса и да я оставям да съхне, след което да имам що-годе добре подредени къдрици (също да мога да я ползвам и на суха коса за дооформяне). Чета много добри отзиви за Deva Curl, но не намирам от къде да ги поръчам, затова търся алтернативи. Hug 

# 738
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Момичета, вчера се случи нещо доста странно с косата ми. Измих с Ливинг пруф за обем - Ш.и Б. И вместо с обемна коса, тя стана много въздушна и лека. Досега не ми се беше случвало със серията newsm78 Според мен може да се дължи на две неща - или косата ми в момента има други нужди ( но какви Laughing ), или съм сложила повече от балсама, но мисля, че беше колкото слагам по принцип Rolling Eyes
Вие какво мислите?
Може да ти е дошла в повече хидратацията. Ако предния път пак си ползвала хидратиращи продукти , понякога така се получава. Казано честно, аз Ливинг пр. две поредни миения не съм я робвала и затова не мога да кажа. Като се замисля, май напоследък почти нищо не повтарям.  Rolling Eyes

# 739
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
момичета за 1-ви път ще поръчвам от АРЛЕН, искам да ви попитам знаете ли някакви кодове за отстъпки, които в момента са актуални Crazy
Харесах тези неща;
Сметана за коса с млечен протеин milk shake Whipped Cream 200мл   
Шампоан за мазна коса и скалп milk_shake Normalizing Blend Shampoo 300ml

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Ани, аз си мислех, че Ливинг пруф е по-скоро протеинова серия. Иначе предния път бях с Керастаз Кристалист - шампоан и маска. Обикновено именно след тях косата ми е такава, а след серията за обем коренно различна.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт