Щастливи заедно с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '38

  • 77 099
  • 670
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 436
Честито Рождество Христово и весели новогодишни празници! Hug

Ели, още през юни ти писах в темата, че според мен трябва да информираш модератор. Долу вдясно на всеки пост има бутон "Информирай модератор". Всеки, който ти изпраща ЛС, получава отговор "Потребителят 'eligeda' e забранил получаването на лични съобщения". Като им съобщиш това, ще ти отговорят как да отблокираш пощата. Ако разбира се, искаш да ползваш/получаваш ЛС.

Последна редакция: чт, 27 дек 2018, 06:10 от Tania M.

# 646
# 647
  • Мнения: 1 414
Писах им, да видим какво ще стане. Добре, че има стара версия, че на новата нещо не виждах този бутон.
Лека вечер.

# 648
  • Мнения: 3 436
Добре, че има стара версия, че на новата нещо не виждах този бутон.
В новата версия долу вляво на всеки пост има един триъгълник с удивителен знак. Като кликнеш върху него, се изписва "Информирай модератор". Отметваш едно от основанията и пишеш в полето "Описание".

Ели, направих "проба" и според мен пощата ти вече е деблокирана.

Последна редакция: чт, 27 дек 2018, 21:38 от Tania M.

# 649
  • Мнения: 1 414
Оправили са ми пощата.

Вижте на какво попаднах, изненадах се.

.



# 650
  • Мнения: 1 115
Да си спомним оригинала с бг.превод.

# 651
  • Мнения: 3 436
Споделено от Йълдърай Гюрген: работа по саундтрака на "Чудо 2: Любов" (29.12.2018):
https://www.instagram.com/p/Br-9qmfhpPl/





21.12.2018: Снимки и видео от тържеството послучай 20-годишната на "Palmali holding",
спонсора на М.К. Импровизиран дует със Сибел Джан:
12 yıl sonra sahne
https://www.instagram.com/p/BrtUCj6AWhP/



Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 11:53 от Tania M.

# 652
  • Мнения: 1 115
Таня, как влюбено се гледат с Едже на последната снимка, на която изглежда добре. Laughing
На втората обаче няма нищо общо с човека, за който правих толкова колажи. Tired

# 653
  • Мнения: 3 436
Таня, как влюбено се гледат с Едже на последната снимка, на която изглежда добре. Laughing
На втората обаче няма нищо общо с човека, за който правих толкова колажи. Tired
Тара, той на втората снимка едва се вижда  - в полумрака и в далечен план. Да не си го объркала с Йълдърай Гюрген, който е на преден план?

И на мен ми стоят много добре с Едже като двойка, макар че не всички снимки са еднакво добри. Но повечето излъчват това, което си уловила и ти.  Simple Smile
Скрит текст:

От същата проява, като на последната снимка по-горе - 20-годишната
на "Palmali holding", 21.12.


ноември2018

 
Ноември т.г., със семейство Нида Булут и Арда Бозкурт и др. приятели

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 15:59 от Tania M.

# 654
  • Мнения: 1 115
Тара, той на втората снимка едва се вижда  - в полумрака и в далечен план. Да не си го объркала с Йълдърай Гюрген, който е на преден план?

Таня, не съм го объркала, така се е отпуснал, че корема му е на няколко гънки. Grinning

Вярно е, че как ще излезе на снимката зависи от много неща - светлина, поза, настроение....., но Еджето май винаги си изглежда добре. Heart Eyes

# 655
  • Мнения: 1 115
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, щастливи момичета!:revolving_hearts:
Бъдете здрави, бъдете щастливи, бъдете обичани, с много късмет, вие и вашите семейства![/color]Revolving Hearts

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 01:44 от Tara41

# 656
# 657
  • Мнения: 1 115
Таня, Ели, с голямо закъснение, благодаря за пожеланията! Kissing Heart  Two HeartsFlowers Hibiscus

След нова година чак сега влизам във форума.

Хубава неделя, макар и студена, момичета!:hibiscus:

# 658
# 659
  • Мнения: 3 436
Само за протокола - снимките са от среща на Ердоган с дейци на киноиндустрията,
сред които и патронът на тази тема.

Скрит текст:
Cumhurbaşkanı Erdoğan sinema sektörü

И 10 афиша на "Чудо-2", представени от автора. Призовава почитателите с гласуване сами да изберат официалния афиш:
https://www.instagram.com/p/BtBjQU2HJlN/

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 19:59 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт