Великобритания - Тема 68 Зимно Пролетно Зелена

  • 65 949
  • 729
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8 920
Нашите мартенички от България пътуват към нас. Хареса ми това предложение http://krokotak.com/2017/02/red-and-white-paper-dolls-2/ от Крокотак във ФБ днес. Може да направим също и кукли с дъврени лъжици и цветна хартия. Иначе бяла и червена прежда съм купувала от linensdirect, но имах достатъчно готови миналата година и така я бутнах някъде преждата. Embarassed

# 286
  • Мнения: 3 231
кокона, платен е сайта. Но в сравнение с платените уроци тук си е без пари. Има по $9 на час и учиш точно каквото ти трябва лично на теб.Веднага след урока ти изпраща всичко най-важно, нови думи, граматика, домашно за следващия път. Ако искаш и в 11 нощес в неделя може да си запазиш час.

Курсове по английски към Job center няма. Има едни математика и английски език за няколко дни по цял ден и после държиш изпит, за да покриеш изискуемия минимум.
Безплатни езикови курсове има към университетите, колежите и т.н. Но всички са през деня и преди девойките да тръгнат на градина няма как да ги посещаваш.

# 287
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ave,
Не ставаше въпрос за e -bay
А за итаки,  сайта, който ни даде Памперс Peace

# 288
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз прежда си намерих в паунд лендовете Wink

# 289
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Чудесна бяла и червена прежда има в Уилко, по един паунд чилето. Имат и копчета и мъниста, ако искате да украсите мартеничките.

# 290
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета,  времето в Бургас днес беше страхотно. Утре съм на кафе на плажа с приятелки и нямам търпение.Лошата култура на шофиране ме изнервя,  но ще свикна.  Голямо желание за изпреварване,  а аз карам с максимална скорост.
Днес успях да изхарча толкова пари за храна,  колкото е месечната пенсия на майка ми,  и даже не успях да напълня хладилника като хората.Как да не се депресираш?!? 
Надявам се всички сте добре и здрави. Xxx

# 291
  • UK
  • Мнения: 5 999
Her76 благородно завиждам  bouquet. Юни месец и аз на плажа във Варна с кафенцето и без деца  Crazy Нямам търпение !!!
Кажете ми, как е времето през лятото тук, юли, август , като градуси, дъжд сэс сандали ходи ли се, чудя се,да взимам ли на децата  newsm78
Леля им, в Белгия например, изобщо не слагат сандали освен, като дойдат в бг и тук, незнам, ще трябват ли, ако ме ориентирате и като градуси,  то си е и до район,разбира се.

# 292
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Аз април-май месец вадя сандалите Grinning
Има си лято и става топло, но както винаги, обличането на катове е полезно умение, някоя жилетка или тънък пуловер под ръка не вреди.

# 293
  • Мнения: 3 231
Идеално е за сандали, къси гащи и тениски, но както и Бу е писала - винаги да имаш жилетка под ръка като позадуха. Дори да вали е топло. Един красив дъждобран също трябва да имате в гардероба  Wink

И тук днес беше страхотно времето. Надявам се и почивните дни да е такова.

# 294
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Коконче, като за първо лято не залагай много. Има топли дни, но винаги има един вятър, който си е хладен. Няма да се разголите съвсем, сигурна съм. За по-нататък ще се климатизирате.  Peace

# 295
  • Мнения: 1 479
На мен ми трябваха няколко години да се разголя съвсем.  Едва мин лято си взех за първи сандали, първата година дори си слагах потник под тениската  Laughing  Но и аз работех от айде до зайде всеки ден и имах малко почивни дни да се разхождам навън.  Средно темп се движат от порядъка на 22-25градуса, когато има топла вълна, може и по-топло да се усеща.

# 296
  • Мнения: 3 231
Да не забравяме,че 22-23 тукашни като усещане са около 30 български. Идеални температури за разголване тук са 16-17 градуса (около 24-25 български). Доколкото виждам по прогнозите на юг сте с 3-4 градуса над нашите, което значи, че е още по-топло. Peace
И все пак, всичко е въпрос и на лично усещане.  

her_, дано цялата отпуска да ви е такова времето и да починеш на макс!

# 297
  • Мнения: 872

Има един сайт italki с преподаватели на всякакви езици в удобно за теб време. Платформата е много добре изработена и много успешна. От няколко места ми я хвалят.
Аз взимах уроци през този сайт по Скайп с един учител шотландец. Много е добър,но напоследък вдигна цената на уроците, а и аз нямам много свободна време и се отказах. Иначе ми беше  полезно.
 her_76, приятно изкарване в България  Simple Smile

# 298
  • Мнения: X
С тези сандали ме замислихте и си припомних каква щурачка бях. Всички ме знаеха как все вървя боса и с обувки в ръката Simple Smile
 Повечето дружки все ми се чудеха как през декември съм все със сандали на нощен клуб и по вечери?!

Но когато си навън се движиш, танцуваш цяла нощ, веселиш се и на връщане (след като затворят клубовете в 3 и минеш през кебап шопа за картофки или дюнер  Crazy) си чакаш дългичко автобуса с тълпата весели и подпийнали щураци (минавахме целия Лондон с денонощните автобуси от централен до северен Лондон. Спираха на всяка спирка и се точехме до нас поне 90 минути в автобуса) ) винаги си събувах обувките и се връщах пеша и боса носеща ги все през рамо като понякога и в кошовете захвърлях неудобните обувки/боти купени нови преди излизането.

И бързо се научих, че от отворени сандали по-удобна обувка няма за мен и все с такива си ходех. Луди и млади години!  Blush

Иначе винаги си носех по една мека и лека дълга жилетка, която вадех от чантата при застудяване и прибирах когато се стопля много Simple Smile

Кокона, курсове по АЕ има в колежите.

Хер, изкарай си страхотно в Б-я и се върни заредена с положителни емоции и приятни спомени!

Последна редакция: сб, 18 фев 2017, 18:16 от Анонимен

# 299
  • UK
  • Мнения: 5 999
Благодаря ви за съветите  Hug всичко шеф бъде спазено  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт