Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 9 тема

  • 140 562
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 516
Обсъдих го с тях за сроковете за годност...нямало как да докажа,че продуктът не бил срок,те имали гаранция от производителя и информация на трети лица и нерегламентирани сайтове(за batch code) не признавали!

# 676
  • София
  • Мнения: 2 512
Обсъдих го с тях за сроковете за годност...нямало как да докажа,че продуктът не бил срок,те имали гаранция от производителя и информация на трети лица и нерегламентирани сайтове(за batch code) не признавали!

Излагат се! #2gunfire

# 677
  • Мнения: 1 178
Да бе, нямало как да докажа. Много пъти съм засичала на намаление продукти, които вече са спрени от производство, т.е. стари. Ще се свържа с производителя да го питам за конкретния поръчан продукт от мен и като им представя скрийншот от отговора ще видим дали пак ще са толкова нагли.

# 678
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Нищо няма да се докаже.По-напред беше коментиран точно отговор от бранд.
Те също казват, че не може да потвърди по баркод и тези сайтова.Могат да гарантират само за продукти закупени от официален техен представител.

# 679
  • Мнения: 5 083
В ензо мога ли да променя поръчка,  която е подготвена за изпращане?

# 680
  • Мнения: X
В ензо мога ли да променя поръчка,  която е подготвена за изпращане?
Мисля, че не може.

# 681
  • Мнения: 5 083
В ензо мога ли да променя поръчка,  която е подготвена за изпращане?
Мисля, че не може.
Благодаря за отговора!
Междувременно снощи получих мейл, че поръчката ми е в куриер.  Днес проведох 2 разговора с оператора, защото искам да променя продукт с безплатна доставка за друг с безплатна. Но питах, ако го върна как ще се таксува изпращането от мен и как ще се промени и обстоятелството, че останалите продукти в заявката ми ще останат с цена за доставка. Та, след консултация, ми отговориха, че може заявка, която е в куриер, да бъде отказана по тел или мейл и променена, като се пусне нова. Peace

# 682
  • Мнения: 2 614
Не съм пазарила досега от сайта, но какво е това продукт с безплатна доставка? Къде пише кои са с безпл. Доставка? Така ако се поръча такъв продукт, идва ли цялата поръчка с безпк. Доставка? Благодаря и се извинявам за въпросите

# 683
  • Мнения: 5 083
Има секция подменю на Промоции, където са продукти с безплатна доставка.  Един такъв в поръчката е достатъчен.  Но са предимно скъпи неща -ниш парфюми и висок клас козметика.

# 684
  • Мнения: X
Та, след консултация, ми отговориха, че може заявка, която е в куриер, да бъде отказана по тел или мейл и променена, като се пусне нова. Peace
На мен преди са ми отказвали да добавят още нещо към вече подготвена за изпращане пратка,затова ти отговорих така.Наскоро се сетих  да добавя още нещо,но те нали  вече са по-бързи и от светлината, и за нула време бяха променили статуса на поръчката в подготвена за изпращане.Не си направих труда да се обадя поради горната причина,но щом казваш,че може,друг път ще звъня и аз.

п.п. Опс,момент,пак се зачетох,всъщност сега разбирам,вариантът е да откажеш изцяло поръчката и да я пуснеш наново с корекциите или в моя случай с добавката,ахам.........ще проверя ако ми се наложи дали става така.

# 685
  • Мнения: 5 083
Да,  много са експресни вече  Simple Smile

До момента на лично получаване от куриер може да се звънне на тел -а им и да се отмени, независимо на какъв етап от пътуването си е тя . Ако пратката е приета от вас от Спиди , едва тогава се връща по реда на рекламациите.

# 686
  • Мнения: 1 380
Здравейте
Предлаганата от Енцо козметика оригинална ли е и в срок на годност ?

# 687
  • Мнения: 979
не съм поръчвала досега,но се зачетох в темата и прегледах промоциите. Търся подарък за младо момиче и попаднах точно на каквото иска https://www.enzo.bg/juicy-couture/viva-la-juicy-parfjumna-voda-za-zheni/. Изписва ми в прозорец код за отстъпка. Ако някоя добра душа помогне ще съм благодарна  bouquet

# 688
  • София
  • Мнения: 4 468
От миналата година няма кодове за отстъпка. Hands V

# 689
  • Мнения: 4 267
Здравейте, интересувам се от нощната терапия на Алтерна, дали някоя от вас я е поръчвала от Ензо, понеже е на доста по-ниска цена в сравнение със Златна рибка? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт