Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 9 тема

  • 139 222
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз не мога да разбера защо разубеждавате някой, който няма доверие на по-ниските цени в нет-а като цяло. Щом иска да си купи парфюм от Дъглас и да даде близо 100 лв. повече, ами да го направи.
Сега като заобяснявате, че навсякъде онлай е по-евтино, като се аргументирате и започват допълнителни въпроси за доставка, за условия, за превод, за гаранции, че ще дойде оригинал. То става цял изпит. Не си губете времето, който иска, в темата е казано всичко, ще го прочете.
На мен ми омръзна вече да обяснявам защо е по-евтино онлайн, пък и не ми е работа.

Всеки да си прави проучванията и да поръчва откъдето иска.

Специално Коуч е среден клас парфюмерия и цената му в Енцо е съвсем нормална. Виж, ако такава цена ми изскочи за Шанел или Диор и аз ще се замисля, дали не е ментак.

Сравнение с цените в Дъглас не бива да се прави, там са безобразно надути от наеми, заплати на продавачки и куп други разходи на вносителите.


С тази разлика, че аз не деля парфюмите на среден, висок или нисък клас, скъпи или евтини, а на парфюми, които ми харесват и ми отвяват главата и на такива, които не ми харесват, също на трайни и нетрайни върху моята кожа. Не бих  купила парфюм ако е нетраен и не ми харесва, та ако ще да е най високия клас.............  Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 3 859
Аз пък хвърлих око на този
https://www.enzo.bg/coach/new-york-parfjumna-voda-za-zheni/?gcli … EYASABEgJNJPD_BwE
Само че го купих от Дъглас,  за 173лв, защото ме смути разликата в цената на Енцо.
Не успях да си дам обяснение за тази голяма разлика в цената и предпочетох Дъглас.
Някой ако може да ми го даде, ще се зарадвам много.  Hug

Аз не мога да разбера защо разубеждавате някой, който няма доверие на по-ниските цени в нет-а като цяло. Щом иска да си купи парфюм от Дъглас и да даде близо 100 лв. повече, ами да го направи.

Всеки да си прави проучванията и да поръчва откъдето иска.

Специално Коуч е среден клас парфюмерия и цената му в Енцо е съвсем нормална. Виж, ако такава цена ми изскочи за Шанел или Диор и аз ще се замисля, дали не е ментак.

Сравнение с цените в Дъглас не бива да се прави, там са безобразно надути от наеми, заплати на продавачки и куп други разходи на вносителите.


С тази разлика, че аз не деля парфюмите на среден, висок или нисък клас, скъпи или евтини, а на парфюми, които ми харесват и ми отвяват главата и на такива, които не ми харесват, също на трайни и нетрайни върху моята кожа. Не бих  купила парфюм ако е нетраен и не ми харесва, та ако ще да е най високия клас.............  Peace

 shushi7777 , доколкото мога да чета с разбиране, нещо си попитала и Vrabcho ти е отговорила.Това, че ти не делиш парфюмите на висок, среден и нисък клас, не означава,че някой друг или някои други не го правят.В конкретния случай, Coach е много популярен бранд за кожени чанти и аксесоари.Предполагам, че парфюмите са създадени като допълнение към облика на бранда.В този ред на мисли, може би казуса може да се извърти и така - защо онлайн Амуаж може да се купи за 200 лв, а пък в магазина е 600 лв, намираш ли го за притеснително!?Имаш ли разумно обяснение?

# 722
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Зададох нормален въпрос и очаквах нормален отговор и в никакъв случай не от сорта на:
"Аз не мога да разбера защо разубеждавате някой, който няма доверие на по-ниските цени в нет-а като цяло. Щом иска да си купи парфюм от Дъглас и да даде близо 100 лв. повече, ами да го направи. "
Не бях заядлива, за да ми се отговори със заядлив тон......
Даже уточних, че съм поръчвала от Енцо не веднъж и то не само за 100, 200лева.....
Темите във форума се създават,  за да сме си полезни с информация, а не след почти всеки зададен въпрос да се оформя едва ли не скандал....


# 723
  • Мнения: 3 729
Въпроса беше дали цената в Енцо е нормална или ненормално ниска за този парфюм. Сравнихме с цената в други сайтове,където е и по-ниска.
Иначе човек може да харесва или да не харесва аромати от всякакви цени. Това е въпрос на възприятие на ароматите,не на цените. И всеки може да харчи парите си,както намери за добре. Ако иска да даде 1000 лв. за нещо,което струва 10 си е негова работа.

ПП. Нищо заядливо не виждам в написаното от "Врабчо" .

# 724
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Момичета, предлагам да загърбим ненужната дискусия и да се преместим в новата тема.

Flowers Hibiscus

10 тема за пазаруване от Енцо и Парфимо

Общи условия

Активация на акаунт