След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -219ღღ

  • 31 507
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 206
Страхотен Григор! bg bg bg

***

На Къванч, и ще изтанцуват едно танго  Laughing
Това ме подсети да споделя, че Къванч прави страхотна роля в момента. Отдавна не бях гледала негов проект. Peace

# 706
# 707
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Мише, и на мен ми харесва Къванч в тази роля!  Peace И въобще сериала е добър!  Hug

Темпи  bouquet страхотна си! Чакам твоите творби като нови епизоди на сериала!  Peace

# 708
  • Мнения: 302
Темпи,благодаря ти,чакам продължение Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 30 206
Мише, и на мен ми харесва Къванч в тази роля!  Peace И въобще сериала е добър!  Hug
...
Изненадана съм, че ми хареса. Отдавна не бях харесвала роля на Къванч, а и на Туба. Peace

Надявам се от есента да гледаме Борко и Елка в отделни проекти (как звучи само).

# 710
  • Мнения: 13 725


Надявам се от есента да гледаме Борко и Елка в отделни проекти (как звучи само).

То е ясно, че няма да ги гледаме заедно, но дано наистина започнат нови проекти. Да не започнат много да капризничат, избират, подбират, че ще отидат в девета глуха - примери бол  ooooh!

# 711
  • Мнения: 33 423
Киво няма лоша роля за мен  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 30 206
На мен някои него проекти не ми допаднаха, но не играта, а сюжета по-скоро.

Скрит текст:
Menekşe İle Halil
Kurt Seyit ve Şura
Aşk-ı Memnu (супер тандем с Берен, но сюжетът не ми хареса)
Kuzey Güney- не беше лоша роля, но не ме впечатли

# 713
  • Мнения: 30 820
Най вече Перла и Кура и Шура  Mr. Green

# 714
# 715
# 716
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Добро утро и успешна седмица!  Hug

# 717
  • Мнения: 2 539
Здравейте!
Сега гледах запис от награждаването за  "Мъж на годината" за 2014 г. на Халит Ергенч и там бяха поканили Мерием Узерли да му я връчи. И при тях , докато се снимаше "Великолепният век" имаше интриги по медиите, че имало нещо между тях, но това не им попречи на сцената да се държат много приятелски и показаха, че са си много близки, при все това в залата присъстваше и Бергюзар, която се смееше през цялото време. Мисля си защо като няма нищо между нашите двама инати , не показват такова отношение един към друг след първи сезон, а се избягват по всякакъв начин, не вярвам да е само , за да не притесняват тъпите си половинки. Те поне да представляваха нещо , че да си заслужаваха, а то кръгли нули в моите очи. Но пък иначе имат самочувствие , де, особено единият. Сега гледам оная пак си сложила в инстаграма  част от новия си филм, ами вижте я, как си подхождат с партньора си , те и някои това са й написали. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 718
  • Мнения: 302
Добър ви ден ,гледам тук голямо затишие,къде сте всички я се събудете Grinning.Предлагам анкета да направим , с един въпрос-Според вас Баръш сам ли ще е на награждаването на 15, или с някой,какво мислите Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 2 539
Добър ви ден ,гледам тук голямо затишие,къде сте всички я се събудете Grinning.Предлагам анкета да направим , с един въпрос-Според вас Баръш сам ли ще е на награждаването на 15, или с някой,какво мислите Heart Eyes
Здравейте!
Според мен ще иде с Гюпсата, тя няма да пропусне възможността да се покаже сред такова отбрано общество и още веднъж да натрие носовете на всички Елбарски фенове, че са заедно с Баръш.  Още повече, че нали ще излиза филм с нейно участие /то едно участие - то красота, харизма, звънък смях/, трябва да го рекламират и двамата, нали си спомняте какво беше по времето на "Зълвата" - сутрин, обед, вечер - Баръш и оная хубавица неземна по медиите, ще речеш , че други известни артисти и по - кадърни от тях в Турция няма. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт