Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 233

  • 67 844
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 993
 
Скрит текст:
Понеже чакам куриер и се чудя, какво да правя, си позволих да прочета "свекървите". Все пак съм от маалата и да видя, за какво ми размахаха пръст. Промяна няма. Джесур е Флюбен, те го разбират, някои не го разбираме, защото не сме гледали КТ в сериалите и филмите му, ама да ми напишат, как го изразява. На преден план излиза Джесур в гнева си. Това и аз го разбирам. Искам да разбера съвременният турски мъж в идеите на сценаристката, как се показват. Джесур обича, но все е в отмъщение и ярост (не ги отричам), а Сюхан е плътно до него като борче и го гледа всеки път с благоговеене. Семейна идилия до втръсване. И как да стане интересно в любовната "нишка" на драгия зрител, че да се вдига рейтинг, (защото било много важно Tired)? Дайте ми друг вариант и агнето да е цяло, и вълкът да е сит. Аз разбирам, че на повечето зрителки им се гледа КТ, ама на други им се гледа влюбена Сюхан. Защото има опасност други да наричат ДиК "онова недоразумение", когато се набляга на мъжкия образ, а на главния женски и на второстепенните дори се претопва с разни изблици на недоразумения.
  И...да намигна. Wink От размахването на пръста разбрах разковничето. Слагаш тази емотиконка и това е написано мнение, което е приемливо. Стига толкова. Имам по-интересни неща за гледане, само, господи, дай ми време и всичко да ми върви по план. Praynig
П.П. Благодаря, ако сте ме изчели. Просто лицемернеченото в реала ми е достатъчно, че да се пъна и тук. Уж свободен форум Stop...в България Joy Joy Joy Но когато ми кажат "стоп", искам да знам защо. Peace

  Кое ме подсети за горното. Ето тази актриса снощи.


Гледах я две серии на един сериал и го зарязах. Когато четях "Забраненият плод", точно нея си я представях в ролята на амбициозната майка. И след това НЧ изобщо не ми пасна на образа и затова и този сериал зарязах. И заради още неща.

Скрит текст:


Хосе Карерас е на Окончателен световен тур и за последно ще пее в Истанбул.



П.П. Да се допълня с подпис на фен на сериала:



Привет, компанията!  Hug След снощната гала, днес съм с изморени крака и очи Wink Ами така е на премиера... като на премиера #Crazy #Crazy
Почетох на някои места, че има разочарование, че липсват житейските партньори на актьорите/ не само на Туба/. Аз казвам, че е нормално на такова събитие, когато журналистите трябва да отразяват него. Много деликатно е присъствието или отсъствието на която и да е знаменитост като гост. Всеки може да си го тълкува, както му се харесва Mr. Green Припомням как с години наред жълтурковците коментираха появата на Туба  при премиерата на проект с Берен и Мурат и факта, че им е отнела вниманието на пресата.  Wink

Като писах за Мурат, та се сетих, че това видях тази сутрин. И нали сме още на празнична и официална вълна, да ви го покажа Grinning


Покрай един клип, вчера се порових в You Tube около Туба и станах разногледа от многото нови такива. С кадри от КПА са не море, а направо океан Shocked



Хубав ден желая на всички! Peace Hug
Дет са вика, абсолютно съм съгласна!  hahaha
Фбей е шоумен и знае как да представи филма си!  newsm10
Да видяхте ГГ на някои от излъчващите се в момента сериали? Wink
Да видяхте провокативни тоалети, за които да се говори на следващия ден? Mr. Green
Не... Няма и да видите!  hahaha
Всичко е организирано със желязна дисциплина! Убедена съм, че и Онур, и Берг, и Симоне  Wink са били на галата, но не е било позволено да ги отразят!  Peace
Цялото внимание е било обърнато към екипа, и най-вече към филма.  Peace
Дори и главната актриса беше  в красив, строг, официален и същевременно скромен и не хвърлящ се на очи тоалет.  Twisted Evil
Вниманието е към филма, към Ферзан, към Истанбул...
Не съм чела превод на това, което говорят актьорите, но в интервюто преди това, всички казват, че във всеки герой има нещо от Фбей и неговия поглед и отношение към Истанбул.
Така, че вниманието изцяло принадлежеше на Фбей и филма му.  Peace
Нали не си мислите, че Еджето ще ни покаже поканата си, а няма да присъства!? Mr. Green
Или, че екипите ще снимат, докато тече галата!  hahaha
Всички са били там! Всички, целите екипи, всички известни актьори, режисьори и продуценти. Просто не ни ги показаха.
Прочетох при рускините, че вчерашния ден екипа на Енгин е приключил снимки рано да си освободят вечерта. Защо, според вас... Laughing
Дори Енго е бил вероятно, защото такова положение на нещата - да не се афишира присъствието, напълно го устройва.  Twisted Evil
Толкова за присъствието на галата.  Simple Smile



Сабинка  Hug най-лесно е да ти кажа, като не искаш да се нервиш, не ги чети. Mr. Green
Но няма да  го направя. Малко емоция и адреналин са полезни за здравето.  Joy
А и кой да мрази една млада булка, ако не свекървите... Wink
Лошото е, че те не обичат и сина си. Оправдават го, но не го обичат.  Wink
Когато му се подиграха пред цяла Турция, а на другия ден вестниците споменаха между другото, че е взел награда, докато обсъждаха рокли и ситуации,  те адмирираха  и викаха браво! Така трябва, браво за смелостта, да им покажат на турските мъже и на обществото, което отива към още по-голямо потъпкване правата на женита, къде им е мястото.
Аз, между другото и роклята харесах, и смелостта.  Peace
Туба такова нещо никога няма да направи, признавам си, не е това възпитание, нито това самочувствие. За добро, или за лошо.  Joy
Харесвам смелостта и предизвикателството, но все пак, ако трябва да избирам характер и стил на поведение за моята дъщеря, бих предпочела това на Туба.  Sick Срам ме е, но е така.  Peace
Както и да е.
Няма да обсъждаме другите семейства, да си гледаме нашето, че имаме толкова много поводи за гордост и радост, та не ни стига времето да се насладим докрай на всичко!  Peace
В тази галерия от снимки можете да видите залата и да потърсите познати лица. Mr. Green
Аз съм толкова сигурна, че съм права, че няма да го правя, още повече, че днес съм доста заета, и не съм сигурна ще мога ли да погледна епизода довечера, а много ми се иска.  Sad
https://www.facebook.com/pg/istanbulkirmizisi/photos/?tab=album& … =1864127747200115
Нищо не съм чела от пресата или гледала, може вече да са излезли снимки на още от присъстващите, или рецензии за филма.  Simple Smile
Ето, отворих ТТ и веднага!  Joy
Devrim Yakut olabilir mi? (Мехрибан...)




Има нов отговор, дори не зная на кой е, но каквото и да има в него, няма да трия!  hahaha
Стига бе, пак нов отговор!  Laughing
Обичам ви като пишете!  Joy

# 736
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

# 737
  • Мнения: 6 546
  Ех, Линка, ти съвсем не ме познаваш Hug Аз да се ядосвам и да вдигам адреналин за глупости Party Ела ми в реала, да видиш адреналин. Grinning Това с рокли, тоалети нещо не го разбрах, ама и бързам. Ще се опитам да го разгадая тези дни. Peace
  Аз и да исках, не мога да съм на онлайна. Затова ви пожелавам интересна серия и безпроблемен нет! Hug
  В новата тема ще се разпиша с нещо хубаво. Hug

  От международното чириликане

Kivanç  💑Tuba  👌 😍 😘 @tuba_kivo  31 минПреди 31 минути
Още
 Hollywood classics of high-end 👌💎👑
#tubabüyüküstün

Холивудска класика от висок клас 👌💎👑 #tubabüyüküstün

Общи условия

Активация на акаунт