Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 234

  • 73 815
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 41 690
Ринка Hug,благодаря за новата красива тема!






Цитат
Сюхан: Мы строим мечты на будущее, чтобы жить сегодня.
Цитат
Сюхан : Живём сегодня мы строим мечты на будущее...

# 2
  • Мнения: 9 994
Благодаря за красивата тема, Ринка!  Hug newsm51
Прочетох и първата рецензия...


Цитат
Известный журналист и критик Yasemin Sefik: Великолепный фильм "Красный Стамбул", торжественный гала - вечер. Совершенно верно, и Вы можете почувствовать город Стамбул и связанные с ним эмоции : все звуки, расслабление, печаль, безумие.

Цитат
Ферзан Озпетек, Туба Бюйюкюстюн, Халит Эргенч, Мехмет Гюнсюр, Неджат Ищлер и Чийдем Онат 7 марта в 15.00 с Ясемин Шефик в программе Hitnoz






Цитат
on her right onder buyukustun tuba's uncle and his wife nergis buyukustun 😍
Вдясно от Деврем са чичото на Туба и жена му Laughing
https://twitter.com/EylulSezin/status/837280241357840384






И червени чорапи, в тон със сакото... Laughing
Малко за дизито


Цитат
Джесур: Чтобы тебя защитить, ты должна быть под моим крылом.

# 3
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко което  сте споделили
през днешния ден. bouquet

Ринка Hug Благодаря за новата тема,красива както винаги.

                           

       

     

Цитат
Джесур: Чтобы тебя защитить, ты должна быть под моим крылом.


Безпроблемен нет ,мили дами. bouquet

# 4
  • Мнения: 41 690
Пуснали са 3-ти фрагман! Peace

Cesur ve Güzel 16. Bölüm 3. Fragman

https://youtu.be/_cwHfPPpcc0

Приятно гледане! Hug Hug Hug


Цитат
Туба и Feryal Gülman владелица виллы где были съёмки сериала "КРА"
На премьере фильма "Красный Стамбул"

# 5
  • Мнения: 4 224
Здравейте момичета и  в новата ни къщичка

Ринка прекрасно оформена нова тема си ни предоставила
Дано и нея я изпълним с толкова хубави  новини за Туба, семейството и проектите й като предходната Praynig
И дано метлата по-рядко ни почиства, че и днес е наминала през предходната тема Mr. Green



Линка Hug


Дет са вика, абсолютно съм съгласна!  hahaha
Фбей е шоумен и знае как да представи филма си!  newsm10
Да видяхте ГГ на някои от излъчващите се в момента сериали? Wink
Да видяхте провокативни тоалети, за които да се говори на следващия ден? Mr. Green
Не... Няма и да видите!  hahaha
Всичко е организирано със желязна дисциплина! Убедена съм, че и Онур, и Берг, и Симоне  Wink са били на галата, но не е било позволено да ги отразят!  Peace
Цялото внимание е било обърнато към екипа, и най-вече към филма.  Peace
Дори и главната актриса беше  в красив, строг, официален и същевременно скромен и не хвърлящ се на очи тоалет.  Twisted Evil
Вниманието е към филма, към Ферзан, към Истанбул...
Не съм чела превод на това, което говорят актьорите, но в интервюто преди това, всички казват, че във всеки герой има нещо от Фбей и неговия поглед и отношение към Истанбул.
Така, че вниманието изцяло принадлежеше на Фбей и филма му.  Peace
Нали не си мислите, че Еджето ще ни покаже поканата си, а няма да присъства!? Mr. Green
Или, че екипите ще снимат, докато тече галата!  hahaha
Всички са били там! Всички, целите екипи, всички известни актьори, режисьори и продуценти. Просто не ни ги показаха.
Прочетох при рускините, че вчерашния ден екипа на Енгин е приключил снимки рано да си освободят вечерта. Защо, според вас... Laughing
Дори Енго е бил вероятно, защото такова положение на нещата - да не се афишира присъствието, напълно го устройва.  Twisted Evil
Толкова за присъствието на галата.  Simple Smile



Сабинка  Hug най-лесно е да ти кажа, като не искаш да се нервиш, не ги чети. Mr. Green
Но няма да  го направя. Малко емоция и адреналин са полезни за здравето.  Joy
А и кой да мрази една млада булка, ако не свекървите... Wink
Лошото е, че те не обичат и сина си. Оправдават го, но не го обичат.  Wink
Когато му се подиграха пред цяла Турция, а на другия ден вестниците споменаха между другото, че е взел награда, докато обсъждаха рокли и ситуации,  те адмирираха  и викаха браво! Така трябва, браво за смелостта, да им покажат на турските мъже и на обществото, което отива към още по-голямо потъпкване правата на женита, къде им е мястото.
Аз, между другото и роклята харесах, и смелостта.  Peace
Туба такова нещо никога няма да направи, признавам си, не е това възпитание, нито това самочувствие. За добро, или за лошо.  Joy
Харесвам смелостта и предизвикателството, но все пак, ако трябва да избирам характер и стил на поведение за моята дъщеря, бих предпочела това на Туба.  Sick Срам ме е, но е така.  Peace
Както и да е.
Няма да обсъждаме другите семейства, да си гледаме нашето, че имаме толкова много поводи за гордост и радост, та не ни стига времето да се насладим докрай на всичко!  Peace
В тази галерия от снимки можете да видите залата и да потърсите познати лица. Mr. Green
Аз съм толкова сигурна, че съм права, че няма да го правя, още повече, че днес съм доста заета, и не съм сигурна ще мога ли да погледна епизода довечера, а много ми се иска.  Sad
https://www.facebook.com/pg/istanbulkirmizisi/photos/?tab=album& … =1864127747200115
Нищо не съм чела от пресата или гледала, може вече да са излезли снимки на още от присъстващите, или рецензии за филма.  Simple Smile
Ето, отворих ТТ и веднага!  Joy
Devrim Yakut olabilir mi? (Мехрибан...)




Има нов отговор, дори не зная на кой е, но каквото и да има в него, няма да трия!  hahaha
Стига бе, пак нов отговор!  Laughing
Обичам ви като пишете!  Joy


Линка smile3521 имаш лайк от мен  за поста си от последната страница . Понеже ми хареса, го пренасям и тук, че може някой да не го е прочел Sunglasses

Прекрасното ни момиче снощи   зарадва всички много приятно с прекрасната си визия и поведение Peace

Нещо и от мен newsm03



Дано успея да се прибера навреме за онлайна  Whistling Приятно гледане и добър нет на всички! Praynig

ПП. Злати Hug  е защо го пуснаха сега бе? #Crazy Не можаха ли вчера или онзи ден? Може би искат да ни подготвят психически за Фюген? newsm78
Пуснали са 3-ти фрагман! Peace

Cesur ve Güzel 16. Bölüm 3. Fragman

https://youtu.be/_cwHfPPpcc0

Приятно гледане! Hug Hug Hug


Цитат
Туба и Feryal Gülman владелица виллы где были съёмки сериала "КРА"
На премьере фильма "Красный Стамбул"

# 6
  • Мнения: 41 690
Цитат
ПП. Злати Hug  е защо го пуснаха сега бе? #Crazy Не можаха ли вчера или онзи ден? Може би искат да ни подготвят психически за Фюген? newsm78
Канти Hug,така е! Peace

Фрагманът за сега на руски ез.!

Джесур 16-3
https://vk.com/clubtuba507?z=video-86336891_456239396%2F9c042c7f … _-86336891_223233


# 7
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 16.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри

# 8
  • Мнения: 41 690
Смели и Красиви 16.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри
Благодаря! bouquet





Туба с журналиста на  Hurriyet Хакан Гендже! Peace


# 9
  • Мнения: 9 994
Знаех си, че най-невинните най - много ще страдат!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Лошо, но така е и в живота!  Cry
Не зная кой я е отвлякъл, но не вярвам Тбей да е... Ако е Ръза - каква му е целта?  newsm78
Не разбирам... newsm78
Както и да е, май началото ще гледам, а после няма да мога, ама какво да се прави, реалът винаги има предимство!  Peace



Днес и туитър ще мине без мен. Каквото- такова.  Laughing


Смели и Красиви 16.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри
Благодаря за превода!  newsm51
Е, не е честно!  #2gunfire
Защо ни го причиняват... Cry
Злати  Hug благодаря, че се грижиш да сме в час!  Heart Eyes

# 10
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте  Hug и от мен в новата тема!  Simple Smile

Ринка  smile3525

Нямам време за повече  Wink - не съм довършила и старата тема, ама... серията почна и ще наваксвам после.  Peace



На липсващите редовни гледащи - приятно реално занимание, а на тези дето ще са пред екрана - дано картината ви не спира.  Peace

# 11
  • Мнения: 659
Добра среща в новата тема! Grinning Hug bouquet

Лина, Злати, Вичи, Канти, Цвети, Sinan Mustafov_397437 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

За теб, Рина! Благодаря! Hug bouquet smile3501

Още веднъж прекрасният колаж на Канти! Hug Heart Eyes



Приятна вечер! Hug


# 12
  • Мнения: 41 690
Видяхме и новия епизод! Peace

След романтиката...







......ни хвърлиха в ужас! Cry Знаехме,че Фюген ще почине,но начинът измислен от Едже си беше.... ooooh! Ръза направи капана и се предаде! Peace



# 13
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                          Привет, Запленени дружки! Hug

  Ринка, Hug прекрасна тема. Благодаря ти! 
 
    Лина, Hug Злати, Hug Вичи,  HugКанти,  HugЦвети,  Hug Рали :hug:Sinan Hug
     
   Снимките са от хубави по-хубави.

       Тази говори много за отношението на Туба към колегите и и приятелствата, които завързва и запазва с тях!

           

     Канти Hug Браво!

             

                  Серията тази вечер беше хубава, но и тежка, особено края.

             
         

    Лека нощ!
 

# 14
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Още не мога да се отърся от края на серията - не ми се пише, не ми се коментира...  Sad а и сънят ми избяга  ooooh!

Засега оставям всичко да отлежи и... обръщам поглед към реала.  Peace



Може да е стара снимка, но... аз поне не се сещам да съм я виждала.





Цитат
Ферзан Озпетек, Туба Бюйюкюстюн, Халит Эргенч, Мехмет Гюнсюр, Неджат Ищлер и Чийдем Онат 7 марта в 15.00 с Ясемин Шефик в программе Hitnoz

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 01:36 от Cveti67

Общи условия

Активация на акаунт