Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 229

  • 102 715
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 994
Честита ни нова тема! Hug
Ринка  Hug благодаря!  Hug
За всички. които я списваме, за всички, които я четат - чичеци... Laughing

И, разбира се, новата снимка, малко поизрязана  Laughing Sunglasses Wink


Цитат
Газета "Летящая птица" пишет сегодня:

Красивая актриса Туба сходила к косметологу.
Знаменитая актриса Туба Бюйюкюстюн, готовящаяся выйти перед зрителями в сериале "Смелый и Красивая" наведалась к знатоку растений и косметологу Суне Думанкая.
Красивая актриса сделала уход за кожей, естественностью и гладкостью которой снова всех приводит в восхищение.
Суна Думанкая разместила на своей странице в социальных СМИ селфи с Тубой, подписав ниже: "Пришла моя красивая девочка".
У косметолога Суны делают уход за кожей многие известные люди, например, Таркан и Гюльбен Эрген.
https://vk.com/eatb_haber
http://www.ucankus.com/detay/250658/cesur-ve-guzel-dizisiyle-sey … stun-cekim-oncesi
Хакан Гюнайдан сложи снимка на книгата си, издадена вече и в САЩ. Кога ще я преведат на български? newsm78



Припомни ни също участието на „Даха“ в Анталия



Казват, че е нова снимка на Киво, в Т. се чудят дали не е визията му от дизито? newsm78



Това неговото куче е? newsm78




Приятни мигове на всички в темата!  Hug


Последна редакция: пн, 03 окт 2016, 18:07 от Lina_4

# 2
  • Мнения: 4 535
Привет и от мен в новата есенна тема! Grinning Рина bouquet
И за да ни е хубаво и топличко в нея, раздавам хубави и топли дрешки Wink





И много усмивки и музика да има, покрай хубавите емоции, свързани с Туба и сериалите и!



Lidia Ganeva - Magical Day (Вълшебен ден) Bulgaria - Junior Eurovision 2016

# 3
  • Мнения: 41 690
Ринка Hug,благодаря за новата есенна тема!
Дано в нея получим повече инфо,нови снимки и фрагман за ДК! Peace



# 4
  • Мнения: 18 544
Привет, момичета! Честита нова хубава тема!  bouquet Да я напълните с много хубави снимки и новини от нашия сериал  Peace
Линка  Hug да, това е кучето на Киво - Марс. Много се надявам така да изглежда Джес в сериала, страхотен е  Heart Eyes

Надин  HugЗлати  Hug
Хубава вечер! Дано наистина в сряда ни пуснат първия тийзър  Praynig

# 5
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug

Честита ни нова тема.
Ринка Hug С благодарности за всичко което правиш.
                 
                   
                             

За всички които я списваме ,за всички дами,които ни четат
                           
Приятна вечер,дами bouquet

# 6
  • Мнения: 9 994


Фенче  Hug, тия кучелюби сигурно доста си говорят за кучета на сета!  Wink
Да му пожелаем на Киво и едно бебенце, че да имат и друга обща тема!  Joy Joy Joy
Туба е позната сред колегите и приятелите си като специалист по детските/бебешките въпроси!  Laughing
Консултант е на Есра, например... Sunglasses



на тази закуска и Киво е бил /по времето на 20 минути/,



както и целия екип на 20 минути



https://www.facebook.com/380195852002337/photos/a.57576907577834 … ype=3&theater

Е, както се случи,  засега знаем една тема от разговорите им!  Mr. Green Laughing Sunglasses




И малко забавление в скрити...
Скрит текст:

Уникална снимка, направена на язовир „Студен кладенец“, обикаля интернет
on: 01 10, 2016В: Горещи, ЕхааНяма коментари Отпечатване Email
Уникална снимка, наподобяваща картата на България, обикаля от дни интернет-пространството.

Кадърът е от язовир „Студен кладенец“, сниман от средновековната българска крепост „Моняк“ на връх Шеста крепост (850 м) в Родопите. Защитената площ на укреплението, което е едно от най-големите в цялата планина, е над 50 декара.

От старите защитни стени се открива гледка към красивия язовир „Студен кладенец“, който, погледнат от подходящ ъгъл, наподобява удивително картата на България.
https://www.your-day.net/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0 … 0%B2%D0%B8%D1%80/
Под липите - зад кадър, забавни моменти! Белким привлече Баги  Hug в темата... Съвсем ни забрави...

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте мили приятелки!  Hug

В този хубав все още ''летен'' есенен ден, който бил и Европейски ден на птиците  Simple Smile - ние започваме нова тема  Simple Smile



Ринка  Hug smile3525

Дано и тази тема ни е интересна, дори и повече от последната, завършила с 19 сърчица ( да допълня статистиката де, че току що я прегледах  Wink)

Нали чакаме сериал, а и снимките вече са факт, та... съмнение няма, че ще има за четене и гледане.  Peace

Линка  Hug и двамата ни актьори от ДК са собственици на кучета.  Simple Smile
Творците бързо реагираха да ги съберат в колаж  Simple Smile



... и още творчество





А този тук  Thinking знам, че трябва да е Енгин/ Йомер, ама...  Thinking на мен повече ми прилича на Сандокан ( Кабир Беди - какъвто го помня още, от детските ми кино познанства)

# 8
  • Мнения: 18 544
Линка  Hug тези двамката да не излязат, че са си дружки отдавна  Laughing Така де - какво ще прави иначе Киво там  newsm78 Благодаря за снимките от 20 минути , ето тези сладури са ми любими. Особено малкия красавец  Heart Eyes

И Туба ли като Киво има толкова кучета? Това не помня вече кое подред му е  Laughing Предполагам, че има и други / имаше един страхотен доберман / но, това е последния любимец.А нейното е уникално, много я обичам тази порода.
И ние му желаем бебенце от сърце, ама когато е писано  Praynig
Вичи  Hug Цвети  Hug

# 9
  • Мнения: 2 229
Привет на всички четящи и пишещи в темата Hug
Да я изпълним с новини и снимки Peace
Повечето от актьорите са ми познати,но не се съмнявам,че са ги подбрали точно на мястото си Wink А и да не си кривим душите-болшинството от турските актьори играят много добре,въпреки че нямат съответното образование  Wink Прави ми впечатление,че и второстепенните персонажи играят страхотно  Peace
Чакам с нетърпение новия фрагман Hug Това красиво къщЕ с вид на прогимназия изобщо не ми прилича на селско Naughty Отсега вангувам,че дизито ще е съвсем съвременно bowuu Точно по мой вкус Laughing

# 10
  • Мнения: 9 994
Фенче  Hug те са отдавна приятели, от посещението им в Дубай, май 2009 г. беше, не помня. Но все ми се струва, че Киво е бил на закуската не заради Туба, а заради стилистката на дизито...  Wink Разгледай снимките внимателно, може да я мернеш Башак някъде. Аз гледах, но не я познавам още добре и не я видях.  ooooh!
А кучетата Туба много ги обича. Не зная колко има, ама има доста снимки с кучета. В Т. са ги съпоставили  двамата и с тези снимки.




Още една статия за начало на снимките. http://www.sehirmagazincisi.com/Hbr-5493-Cesur-ve-Guzelin-Cekimleri-Basladi.html




А Енго ще го играе доктор в новото си дизи



А  имената на дизитата този сезон ме разбиват!  Joy Joy Joy
Нашето - Дързост и красота, на Онур - Отнесени от вихъра, на Енго - Изкуплението Шоушенк!  Laughing
Поне гуги така ги превежда.  Mr. Green Ама той си знае защо!  Laughing
Излязоха нови снимки от стара фотосесия. Е, казват, че са нови, ама знае ли човек, помни ли, толкова много снимки има... ooooh!





Диди   Hug , убедена съм, че ще е съвременна история!  Изобщо нямам съмнения за това. Peace

# 11
  • Мнения: 4 224
Здравейте ято  в новата тема

Ринка Благодаря ти, че отново си ни подготвила прекрасно оформена къщичка в есенни нюанси

Надявам се да  я изпълним с много позитивни новини свързани с Туба , СС, новото дизи , както и за бивши и настоящи партньори Peace

Цвети Hug хубаво, че ни подсети, че днес е Европейски ден на птиците
Е, нямаше начин да не го отбележа с един колаж Flutter



Скрит текст:
Да ви кажа само, че лебедите са собственоръчно снимани от мен Whistling Черния е от България, а белия - от Македония. Е, снимките на Туба не са от мен, ама знае ли се - може да ми се случи отново да я срещна newsm03

Хубаво е, че и днес имаме нещо ново - снимка на момичето ни с козметoложка, която използва само естествена натурална козметика. А има и нови снимки на флората, която ще видим в ДК
Линка  bouquet благодаря ти за всички новини, които си изнамерила днес и си споделила с нас
Новината вече е в Ucankus Heart Eyes
http://www.ucankus.com/detay/250658/cesur-ve-guzel-dizisiyle-sey … stun-cekim-oncesi

Фенче Hug и на мен ми харесва тази визия на Киво за Джес Peace


Повечето от актьорите са ми познати,но не се съмнявам,че са ги подбрали точно на мястото си Wink А и да не си кривим душите-болшинството от турските актьори играят много добре,въпреки че нямат съответното образование  Wink Прави ми впечатление,че и второстепенните персонажи играят страхотно  :peace:
Чакам с нетърпение новия фрагман Hug Това красиво къщЕ с вид на прогимназия изобщо не ми прилича на селско Naughty Отсега вангувам,че дизито ще е съвсем съвременно bowuu Точно по мой вкус Laughing
Диди  yes много си права за това. И може би една от причините толкова да се харесват турските дизита е, че зрителя (в повечето случаи)" го грабва" сюжета + играта на всички, които просто се сливат с образите, които пресъздават Peace

Надин Hug благодаря ти за клипа с песента на малката Лидия. Не бях я слушала Embarassed
Колкото до топлите дрешки - мерсаж. Само да имах фигурата на Туба можеше да се  спретна с едно тоалетче, ако финансово можех да си го позволя, де  Laughing
Линка не знам за Баги, но мен клипа от ПЛ зад кадър ме разсмя и ме накара да изгледам още 2 от тази поредица bowuu
Вичи Hug,Злати Hug и днес сте били на линия с интересни колажи и мнения

Есенен вариант на новата снимка от днес smile3502

Последна редакция: пн, 03 окт 2016, 21:10 от kanti

# 12
  • Мнения: 9 994
И една статия, която не разбрах, ама има снимки на нашите хора и е написана от професор социолог д-р на науките, явно...
http://www.hurriyet.com.tr/dizi-dizi-entrika-kumpas-ve-sizinti-e … amp;utm_term=post


Цитат
ИНТРИГИ, СКАНДАЛЫ И СТРАСТИ – ГОТОВЫ ЛИ ВЫ К НОВОМУ СЕЗОНУ ТУРЕЦКИХ СЕРИАЛОВ?
Мнение известного социолога Нюкхет Ширман

Уже с понедельника на турецких экранах стартуют новые сериалы и новые сезоны уже полюбившихся зрителям проектов. Что ждет нас этой осенью? На эту тему рассуждала известный социолог – антрополог, профессор Нюкхет Ширман.

- Насколько сильно сериалы влияют на нашу жизнь?

- Я думаю, что роль сериалов сильно преувеличена. Они не могут ничего изменить в нашей жизни, их основная задача – развлечь зрителей и на время отвлечь от повседневных забот и проблем.

- Но ведь известны случаи, когда люди заказывали поминальные молитвы по их любимым героям, умершим в ходе действия сериала…

- С точки зрения социологии, сериалы - это развлекательная, разноцветная часть шоу-бизнеса. Но на практике случается так, что в некоторых сериалах встречаются действительно страшные сцены насилия, убийств и т.д. Однако это не входит в классические правила сериалов, это уже скорее дань моде и потребностям общества.

- В наступающем сезоне мы увидим много новых сериалов.

- Да, это будут фильмы о борьбе человека с самим собой, со внутренними противоречиями. Например, «İçerde», «Cesur ve Güzel».

- В какой период мы смотрели сериалы о народных традициях, потом все увлеклись историческими фильмами, сейчас будем смотреть социологические и психологические драмы.

- Атмосфера в сериалах меняется в зависимости от настроения общества. Сценаристы и режиссеры реагируют на проблемы общества, показывая именно то, что волнует нас в данный момент.

- То есть, новый тренд сериалов – это хитрые интриги и западни?

- Да, сейчас это так. В моде сериалы о полиции, мафии, преследованиях. Справедливость и торжество закона – это то, чего так не хватает сегодняшним зрителям в Турции. Главный вопрос – кто разберется с несправедливостью, кто воздаст врагам по заслугам?

- Есть и другие популярные сериалы, в которых поднимается тема неравного брака. Почему наших зрителей так волнует этот вопрос?

- Это наша история, наши обычаи. Со времен Османов было принято так, что мужчина с более состоятельной семьи берет в жены бедную, но хорошую девушку. В наши дни сериалы изменили этот обычай – в сюжете в основном появляется богатая девушка, влюбленная в бедного юношу. Поскольку такой порядок непривычен для нашего менталитета, всем интересно, чем же закончится их история. К тому же, зрителям необходимо понимать, что в жизни богатых тоже есть свои проблемы. Успех сериала «Богатые тоже плачут» обусловлен именно этими желаниями зрителей. Турецкие режиссеры тоже идут по этому пути - зрители говорят «Слава Богу, что у меня не таких проблем!», «Как хорошо, что мы не из богачей, наша жизнь намного проще и спокойнее!».

- Почему наши зрители больше любят смотреть истории о мужчинах, а не о женщинах?

- Женские судьбы никого особо не волнуют, к сожалению, это правда. Есть очень много сериалов, рассказывающих о тяжелой женской судьбе, но они уже всем надоели. Зрители хотят чего-то более динамичного и оптимистичного.

- Какой из турецких сериалов, на ваш взгляд, самый удачный?

- У каждого свое мнение, но я думаю, что сериал «Супер Папа» - наиболее рейтинговый проект.

- А как же «Великолепный век»?

- Это был первый исторический сериал, он произвел огромное впечатление на зрителей. Но вы видите, «Кесем» уже далеко не так популярен.

- Эти сериалы очень похожи. В чем же проблема?

- Дело в актерском составе и темпе сценария. Мерал Окай – это непревзойденный мастер, а сценарий наиболее важен для успеха сериала. Я уверена, что второй сезон «Кесем» будет еще провальней,  чем первый. Кому интересен султан Мурат Четвертый, который ничего особенного в истории не совершил? Зрители хотят смотреть о самых «великолепных» султанах и их спутницах.

- Многие зрители жалуются, что наши сериалы чересчур консервативны.

-  Нужно исходить из традиций нашего общества. Хотя нельзя сказать, что турецкие сериалы абсолютно невинные. Во многих из них есть сцены с поцелуями, женщины носят открытую одежду с глубоким декольте, герои пьют спиртные напитки и курят. Нужно понимать, что многие из сериалов относят к разряду «семейных», они транслируются в вечернее время.
http://www.turkeyforfriends.com/publ/kino/novinki/intrigi_skanda … ialov/82-1-0-5979
Семейството на Сю





Тази снимка виждали ли сме я. или е колаж. Надин  Hug. Цвети  Hug???  newsm78


# 13
  • Мнения: 4 535


Линка, колаж е въпросната  творба. Даже Онур е обработван допълнително с рисувателна техника .

Беше ми интересно казаното от социолога Ширман за сериалите в Турция Peace
Иначе вчера четох, че платформите са издигнали сериалите вече на нивото на филмите. Факт, че Уди Алън прави сериал тази година. А днес в списъка ми за предстоящо гледане включих новия сериал на HBO "Светът на Дивия запад" с Антъни Хопкинс и Ед Харис, представяте ли си! Grinning

# 14
  • Мнения: 9 994


Лоша новина.  Cry В сряда няма да има трейзър.
https://twitter.com/Hakan_Savran/status/783020322681479168
Какво да се прави, може би ще има в петък, както знаехме първоначално.  Peace
Лека нощ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт