Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 231

  • 81 256
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и в новата тема!  Simple Smile

Ринка  Hug smile3525

На тази красива първа страница да добавя и аз нещичко - малко фенско творчество Peace



# 2
  • Мнения: 56
Ринка,  love001 благодаря ти много  за хубавата  темичка.   newsm51
Надявам се да бъде изписана само с позитивни мнения   newsm17 и да се забавляваме с нашите любимци. newsm44

# 3
  • Мнения: 4 224
Хайде и аз да скокна тук

Ринка мерси за новата прекрасна празнична тема. Изглежда, че за Коледа ще сме в нея Rolling Eyes

Да си пожелаем да я изпълним само с хубава и положителна информация , касаеща Туба и новия й проект - C&G   newsm17 smile3521




Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 22:31 от kanti

# 4
  • Мнения: 41 686
Ринка Hug,благодаря за красивата празнична тема!



# 5
  • Мнения: 4 535


И аз в темата, за която благодаря! bouquet
Хляб и зрелище или спагети и Туба...имаме ги! Grinning Peace
Като за начало на тема, едно музикално представяне на Туба Grinning Класика, за...класа! Wink



Tuba Büyüküstün dizileri

Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 22:46 от nadine1111

# 6
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Цитат
Туба и Кыванч в сериале "Смелый и Красивая" играют великолепно. Им обоим даю самую высокую оценку. Мне нравится в них очень многое. Обаятильная и приятная энергия, серия очень хороша. То есть просмотр серии очень успешен. Туба и Кыванч украсят любую обложку журнала, даже Эвропейскую. Мне нравится всё в этом сериале : символы, одежда, стиль,волосы. В сериале задействованы сильные и успешные актёры (говорит Элиф guvendi)

Перевод : David Vilia

И ново от Онур.



https://www.instagram.com/p/BNmOOp4j0xL/?taken-by=aosonursaylak

# 7
  • Мнения: 4 224
Има вече превод на 4 еп на ДК  newsm68 newsm44


Лили, Алекс, assianita, Ринка БЛАГОДАРЯ!  newsm20

# 8
  • Мнения: 9 993
Добро утро, момичета!  Hug



Честита нова тема!  Hug Ринка  Hug, благодаря!  newsm51
Благодаря и на екипа за превода на епизода!  newsm51
Днес имам личен празник, та да почерпя!  Simple Smile


Скрит текст:

Честит празник на именниците !  Hug
Да ги закриля Свети Сава!  Praynig Praynig Praynig



Хубав понеделник и успешна нова седмица на всички!  Hug

# 9
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug

Мили дами HugБлагодаря на всички за всичко споделено,за дискусията
за снимки ,мнения за всичко.Благодаря ви.
Добро утро, приятели! Simple Smile
Желая ви слънчева седмица, с огнен ентусиазъм, с успехи и прекрасни резултати! Късметът и доброто настроение да са с вас, бъдете щастливи!

Ринка HugБлагодаря за новата тема

Лили, smile3525 Алекс smile3525 ,assianita, smile3525 Ринка[smilie=smile3525.gif]
Момичета HugБлагодаря ви за превода.



                
Линка HugЧестит празник

Сабинка HugЧестит празник на ника ти. newsm51

      
Цвети Hug
Успешна нова седмица и хубав ден. bouquet

# 10
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Линка  Hug ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  bouquet

Тъкмо се чудех  Wink какъв ли празник отразява картинката, която си бях подготвила вече  Simple Smile, а то...

 Нека  така празнично да мине и цялата нова седмица, нали постепенно се доближаваме до големите празници.  Simple Smile

Много хубави гифчета излизат в туитър, ама... как да ги покаже човек, ако не по този начин, нали все не намирам време да се уча на разни техники  Embarassed

https://twitter.com/NaimaTuba1/status/805581244620795904

https://twitter.com/NaimaTuba1/status/805581790836559873

https://twitter.com/TubaBustun_FC/status/805536767160029184



Канти  Hug благодаря и на теб, и на екипа превел серията на ДК  bouquet bouquet bouquet, но за съжаление късната му поява не ми позволи да го гледам снощи, а го оставих за довечера.  Peace

Вичи  Hug

А сега хубав ден и прекрасна - успешна и богата на емоции да е!  Peace

# 11
  • Мнения: 6 546
  Здравейте! Hug
Честит празник на Линка! newsm51 А аз имам любим човек с имен празник днес. Grinning Здрави и щастливи на всички празнуващи днес! Hug Heart Eyes



  Много сте писали за два дена. Laughing Отивам да ви изчета за (морето), любовта и още нещо... Crazy

  И да благодаря на неуморните пчелички newsm51 От един търтей bowuu

  Хубав ден и нова седмица с хубави празници! Hug



П.П.Докато търсих снимка за поста и любимецът на турската журналистика е пуснал нещо. Grinning Много имена е наслагал hahaha и гуги е шаш #Crazy

http://m.milliyet.com.tr/kenan-yetismedi-kerem-verdiler/magazin/ … 56011/default.htm

# 12
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug Hug Hug



Линка Hug,честит рожден ден на синчето! baloni
Желая му много здраве,много любов и много късмет в живота! smile3525
С дъщеря ми са една зодия и в една година родени! Laughing

Канти Hug,за пренесения превод на епизода! bouquetОще снощи го изтеглих,днес ще го гледам! Peace

Вичи HugЦвети Hug wavey wavey

Честито и на именниците днес! bouquet





Приятен ден и щастлива нова седмица! Hug Hug Hug

ПП Саби Hug,честит празник и на твоя любим човек! bouquet

# 13
  • Мнения: 9 993


Благодаря за поздравите, Вичи  Hug, Цвети  Hug, Сабинка  Hug, Злати  Hug! И вие да сте живи и здрави!  Hug
Сабинка  Hug здраве и късмет и на твоя близък именник, и на цялото семейство!  Hug
Журналюгата не знам какво е писал, гуги се затрудни, ама е завършил с хубава мисъл - това гуги успя да преведе!  Mr. Green
"Тези, които говорят зад гърба ви, усещат, че вие сте пред тях!" thumbsup
Една статия размахват в ТТ, но не я разбрах, дано я преведат...
http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/yonca-tokbas-kelebek_232/opu … amp;utm_term=post
Малко мода, за тези, които харесват стила на Сюхан.  Simple Smile




Снимки зад кадър. Оградите са различни, пак няма да имат много общи сцени нашите герои, Цвети  Hug.
Може би си права, публиката иска общи сцени, дори да се карат.  Naughty



Едно детенце маха на Туба, и тя му се усмихва... Simple Smile
Цитат
Сегодня в прессе:
Онур Сайлак поделился, Туба Бюйюкюстюн лайкнула

Слухи о том, что Туба Бюйюкюстюн и Онур Сайлак разводятся, были как бомба на повестке дня. Потом всплыли слухи о том, что Туба Бюйюкюстюн присматривает новый дом. Знаменитая пара перед лицом всех этих разговоров хранит молчание.
Появляющийся перед нами в сериале "Моя родина - ты" в образе полковника Тевфика Онур Сайлак поделился снимком времен съемок фильма "Ещё", который он снимал как режиссер. Среди лайкнувших снимок и его жена Туба Бюйюкюстюн.
Вот этот снимок.
https://vk.com/eatb_haber




# 14
  • Мнения: 4 535


Привет, народе! Hug За малко да забравя да разходя кучето заради епизода на ДК Embarassed Embarassed Или казано на мой си език, серията ми хареса, направо си "потънах" в нея Mr. Green Добавям само някои дребни впечатления, които до сега не прочетох.

Имайки предвид, че ските са индивидуален спорт, се чудя каква ли е вероятността цяло семейство да се затрие при инцидент с тях Thinking Е, по различно е от автомобилна катастрофа например Wink

Все имам чувството, че сержантът от казармата и младият човек наблюдаващ пожара със старците, са двама различни актьори Rolling Eyes Може и да греша,ще видим Sad

И понеже съм от поколението, което трудно приема вечерна рокля с боти / затова ги харесвам младите, отдавна не робуват на такива правила Peace/, забелязах, че в началото ботите бяха черни, а когато изпращаше Джес ...станали лъскави и сиви Mr. Green

Моля не приемайте това за критика, просто ми е част от забавлението да гледам с вас сериала Grinning

На Линка и Сабинка, НАЗДРАВЕ! Hug Hug

Хубав ден желая на всички! Hug Peace



Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 12:44 от nadine1111

Общи условия

Активация на акаунт