Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 231

  • 81 275
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 546
  Баги, и  на мене ми се струва, че отмъщението започва от Ръфат. Вероятно е разследвал нещо около семейството на Хасан или дори неговата смърт. Само той е заподозрял или намерил факти за насилствена смърт. И затова е бил отстранен. Колко му е да се измисли повод, инсценира или той може да е взел доказателствата със себе си. Ако е честен човек, му е било трудно да служи в полицейското управление в Корлудаг.

# 46
  • Мнения: 2 229
Привет дръзки красавици Hug
Честит Никулден на всички именици и бургазлии Hug bouquet На Линка и Сабинкова специални поздрави-нека Свети Николай закриля всички ни!
Благодаря много за поздравите Heart Eyes Черпя всички ви Hug
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Св Николай да е на помощ на именици, рибари, моряци, банкери, бургазлии и на всички ни!

Специални пожелания на Линка за успешен улов!


Злати, Диди, Ети и на вас - бъдете все така гостоприемни и усмихнати newsm51 Много обичам Бургас и запленените му хора  newsm47

Като си помисля, Никулден си е и темен празник - нали сме ГБП. Хем моряци, хем рибари, че и с черноморски връзки newsm08
 


Цвети, гледаме едно и също дизи и ако не усещаме еднакво химията, то за newsm78 няма как да се разминем - задаваме си едни и същи въпроси. Повторения винаги е имало. Само количеството може и да е различно. Кой кога е попитал не е толкова важно за мене, колкото самият въпрос Peace Не всеки пост може да се запомни дословно и да се цитира. А и докато човек пише, изскачат нови постове. Но може да си направим списък с въпроси и отправни моменти, който да допълваме и актуализираме Thinking
 Аз не гледам от а до я, признавам си. Така че и телефонния надпис и ботите не съм забелязала, затова пък на други пропуски съм се натъквала.

По въпроса за възрастта на Джес и на останалите - малко е трудно да се строят предположения в/у тях. Джес и Бану (нали са приятели от детството) не ми изглеждат много по-възрастни от Корхан и Сю.  Въпросът е кога са родени newsm78 Джес вероятно е на около 35 години newsm78
Кога е бил пожарът? Кога се е самоубил дядото - преди 1987 или след newsm78 Защо Фиген се занимаваше с писмото му завещание newsm78 и т.н. На мене поне не ми е ясна последователността. Ама има време до 39ти еп. поне Wink
По турските сериали този род факти не са добре обмислени и стиковани Peace Сещам се за Аси, например.
И пак от скромния ми опит от турските сериали - момчетата дори в тийнейджърска възраст поемат отговорност, когато семейството остане без баща. Особено с такава майка. (Интересно ми е може ли един човек да рухне психически дълго време след дадена загуба, без друг фактор и как точно се определя кое как е повлияло newsm78)  Пък и решението за скиинцидент ми звучи повече младежко Thinking Или има някой още, за когото не знаем newsm78
Канти аз се пошегувах с лавината Peace, но като нищо един неопитен човек може да измисли не толкова правдоподобно изчезване. А може би един инцидент в планината е по-трден за разнищване, отколкото на пътя newsm78


Цвети Hug, Надин Hug благодаря ви за размислите относно въпросителните ми
Имам още една Peace



Каква по-голяма глупост предотврати Джесур? newsm78 С кое? С целувката или с идването в дома им? newsm78  Какво има в предвид  Сю? newsm78

Колкото до бившата директорка на приюта, която Салих я "занули" според мен преди да стане директорка е гледала деца - не тези на Тахсин бей/те все още не са били родени/, а други деца- по къщи или в приюта Peace
Аз съм за целувката Peace В момента тя развълнува повече и двамата, отколкото изчезването и повторното появяване на Ръфат - неочаквана като събитие за Сю,  неочаквана като реакция за Джес. Джес още от началото говори двусмислено със Сю, а тя пък доста бързо усвои този маниер.

Канти, аз мисля, че Сю и Корхан са били родени, по-горе  мъчех клавиатурата по въпроса Peace

Аз чак снощи покрай сц на Линка -  thumbsup, изгледах 1ви фрагман и понеже ме домързя да се ровя, да попитам стрелящата Адалет ли беше или така ми се стори newsm78 И ако е, по кого? По директора ли newsm78   
 
Въпроси много, някои несъстоятелни, други тепърва ще ги разчепкват. Но пък коментарите по тях са полезни и насочващи, независимо в каква посока са. Благодаря ви Hug

Линка, аз спрях да гледам сериала на БИ, когато  във фокуса останаха мръсните игрички, злобата и  отмъщението. Но началото беше много динамично и интересно, моралните казуси - силни. Играта - също! Защо не планират предварително края на едно дизи, при положение че очакванията не могат да са големи при тази отдавна и непрекъснато бълваща продукция дизииндустрия newsm78 Жалко за усилията на екипа, и за излъганите зрители.

Нали сме романтична тема, а и дизито ни любовно, едно материалче за любовта и колко пъти може да ни споходи. За Джес е ясно поне един път го е спохождала. За Сю незнам дали Бюлент се брои.  За Тахсин бей ми е голямата  newsm78 - колко пъти, кои са дамите и в какъв ред.

Скрит текст:
В ЖИЗНИ МЫ МОЖЕМ ПОЛЮБИТЬ ТОЛЬКО ТРЕХ ЧЕЛОВЕК — И КАЖДОГО ПО СВОЕЙ ПРИЧИНЕ
«Любовь — это всего лишь слово, пока кто-то не придет и не придаст ему значения»

Одни говорят, что по-настоящему любить в жизни можно только раз. Другие верят, что любовь
бесконечна. Но сегодня мы поговорим о том, что все мы можем по-настоящему влюбиться только в трех человек — и в каждого по особой на то причине.

Первая любовь обычно происходит в юном возрасте. Это идеалистичная любовь, немного похожая на сказки, которые мы читали в детстве.

Мы верим, что это будет единственная любовь до конца жизни, и не важно, что иногда нам приходится переступать через себя, свои принципы, лишь все получилось, потому что в глубине души мы верим, что так и должно быть.

Потому что в этой первой любви нам важно, как другие нас воспринимают, а не то, что чувствуем мы.

Это любовь, которая выглядит правильной.

Вторая любовь — самая тяжелая. Та, которая преподает нам уроки жизни о том, кто мы, чего хочет и как нас нужно любить. Это любовь, которая причиняет боль — через ложь, манипуляции или предательство.

Нам кажется, что мы делаем все не так, как в первый раз, но на самом деле все так же. Мы словно хотим исправить ошибки прошлого, надеясь, что на этот раз все закончится по-другому. Но обычно, как бы мы ни старались, все заканчивается еще хуже.

Это могут быть нездоровые, негармоничные или даже эгоистичные отношения. Может быть насилие — эмоциональное, психологическое или даже физическое. В общем, много драмы. И эти американские горки эмоции держат нас и не отпускают. Когда все хорошо, мы начинаем надеяться на лучше. Но потом начинается очередной подъем и падение.

Это любовь, которую мы хотим сделать правильной.

А третья любовь — та, которую мы никогда не ждем. Та, которая кажется совсем не подходящей для нас, которая разрушает все идеалистичные картинки о любви, которые мы себе рисовали. Это любовь, которая приходит так легко, что кажется невозможной. Это связь, которую мы не можем объяснить, она сбивает нас с ног, потому что мы не были к ней готовы.

Это любовь, когда мы встречаем человека и все просто складывается само собой: нет никаких ожиданий или давления, кто как должен себя вести.

Просто нас принимают такими, какие мы есть, и это просто потрясает.

Это не то, как мы представляли свою любовь. Но это любовь, которая чувствуется правильной. Это любовь, которая помогает понять, почему с другими не получалось.

По материалам — Soulpost


Дублирам се с Канти с четивото в скрити, но днес така се случи, че  покрай Окуджава се сетих за горния материал Peace



Хубав следобед Hug На празнуващите - наздраве!

ПП
Цитат
Ферзан Озпетек: "Я знал, что это великая актриса, но не знал , что настолько она великолепна. Звезда.. звезда. Я понял , что она хотела пожить в Париже, тем не менее , я настоял на встрече. И она, наконец, согласилась. Только тогда, когда увидел ее , я был очарован."
Туба Бюйюкюстюн. И всё о ней.
Tuba Büyüküstün.
Ние също! Ама друго си е, когато европейска знаменитост, при това професионалист го казва smile3521
Вичи, откъде е изказването на Ферзан бей?

ПП1 Сабинка Hug за разясненията. Аз не следих внимателно точно механизма на операцията-капан,  а и тези специфични детайли не ми добавят кой знае какво към основното действие и не дълбая. Ама наготово смляно и поднесено поемам Hug
Сигурно не съм права, но си обясних си ролята на Салих (който дори едно сносно действие под прикритие не може да предприеме), така - Джес по някакъв начин е хакнал компютъра на Корхан и в момент, в който той следи борсата пуска фалшива информация чрез Ръфат. 

ПП2 Не мога да си пусна поста и добавям послеписи Naughty
Ама да благодаря за резюмето в разбираема  форма  bouquet bouquet bouquet

ПП3 Сабинка, за Ръфат най-вероятно е така. Макар че ми се струва, че Джес е надъхан от дестките си години, а останах с впечатлението, че се свързват през последните години.  Аз стрелям напосоки с желанието Тахсин бей да не е единственият злодей в тази история, а Хасан невинната му жертва Peace 
Адалет  не се брои. Тя има съвест -  преживява и се бори с минали събития и призраци. Салих също не се брои. Засега ми е само булдог и доберман едновремено - слухти и убива.

Та моята представа за по-интересни образи: Хасан все пак е бил фалшификатор и за да си осъществи плановете му е трябвало прикритие. А това е  Ръфат.
 
Но сега ми хрумва, ако е бил набеден, за да се прикрият следите от престъплението и вследствие на това уволнен, защо Тахсин бей не знае нищо за него или поне не го е държал под око newsm78

Или е честен и простодушен глупак, или е не особено умен, дребен играч, чакащ пая си Thinking  Като човек на реда, би трябвало да не подкрепя отмъщение, а възстановяване на справедливост и спасяване на хората от тиранина. Поне нещо такова трябваше да излезе от устата му. Както го направи несимпатичният мазник Бюлент Naughty
 
И още един въпрос, който още в началото ме озадачи - емблемата на полицията newsm78 Как така се разхожда с тази кола из "селото" и само Сю забеляза newsm78

Спирам да чета новите постове и си пускам поста с подпостчетата.

Канти да ти повторя колажа:

 

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 16:46 от Bagi

# 48
  • Мнения: 6 546
Щандът в Сингапур е готов:



  И за грешката, която Джесур е предотвратил по питането на Канти - мисля, че Сю имаше предвид нейното хлътване по него. Все пак той й се извини, за неговия 'устрем" - все едно "сори, не исках да стане". И тя кацна на земята. Peace
Баги, да хакне Джесур лаптопа на Корхан може, но точно в определен момент да му излезне дублиран сайт на борса изисква голяма хакерска атака. А и такива сайтове са много защитени, за да направиш копие. Иначе никой не би я ползвал през интернет. Това на монитора при Ръфат изобщо не приличаше на сайта на борсата. Дори и да направя стоп-кадър, надали ще разбера от турския текст. Аз дори в КРА не можах да разчета разпечатката от тайната сметка на Хюсеин Демир.
Дети, мерси! bouquet

# 49
  • Мнения: 2 195
Сабинка Hug

Знам, че тези сайтове са много добре защитени, сигурно по-добре от правителствените. Но нали гледаме приказка със супергерой Wink

За най-добронамерената фенка на Енгин и за нетърпеливите за новото му дизи, фрагман smile3503

https://twitter.com/ahoojanai/status/805892733709717504/video/1
И МЙ ли ще участва newsm78

И нова снимка:

# 50
  • Мнения: 6 546
Баги, няма да участва МЙ. Той ще играе във филм.
Нещо на празненство ми прилича. Може би на Бану за Джесур.



П.П. "Сватовете" зад кадър. hahaha

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 18:35 от sabina_m

# 51
  • Мнения: 6 546
Баги, ти пък в какъв "филм" ме изпрати. hahaha



П.П. Постът може да се трие. Hug

# 52
  • Мнения: 41 745
Баги, ти пък в какъв "филм" ме изпрати. hahaha



П.П. Постът може да се трие. Hug
Цитат
Баги, няма да участва МЙ. Той ще играе във филм.
Филма вече го снимаха,за това Фахрие започва сериала с Енгин! Peace А Мурат започна снимки в друг филм с Четин Текиндор! Peace
Цитат
Цитат
Турция принимает участие в крупнейшем форуме в Сингапуре, который проходит с 6 - 9 декабря. Турецкая продукция представлена на отдельном стенде. Среди работ и новый сериал "Смелый и Красивая". Иностранные инвесторы смогут ознакомится и заинтересоватся в покупке Турецких сериалов и фильмов. Новая цель Турции, завоевать рынок Дальнего Востока.


# 53
  • Мнения: 6 546
  Мисля, че разпознавам, как Сю връща жълтиците, дадени на Тахсин в края на 4-та серия. Ама първо ще потича по пътя нагоре, да поосъзнае, какво е подслушвала.





Лека от мен! Hug

# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Празнувате ли?  Wink

И аз бях на... шаран  Simple Smile, ама вече съм си у дома.  Peace

Благодаря за виртуалните почерпки от празнуващите ни днес!  bouquet



Имаме си нови снимки днес от следващият епизод ( БЛАГОДАРЯ за тях  bouquet) и... изникват поредните въпроси  около тях и озета.

Цитат
Нещо на празненство ми прилича. Може би на Бану за Джесур

Саби  Peace едва ли е друго празненство,  Thinking като им гледам дрехите, същите са като тези от края на 4-та серия, така че явно това ще е все в началото на 5-та серия.





Сю подслушва двамата, ама към тях се е присъединила и Бану. От тук нататък май ще последва и сцената, която видяхме в кадри - с плачещата Сю и Джесур, който се опитва да говори с нея.

Баги Peace изобщо няма значение кой , кога и как е подхванал някоя питанка около действието на ДК, ама... като се повтаря, а и вече веднъж си писал как да се върнеш пак на тази тема без да го споменеш  Wink

Канти  Peace ами аз точно това отбелязах,  Wink че с бг превода поправиха грешката, допусната от някой сглобяващ сериала ( аз нали гледам на телевизор  Simple Smile и на голям екран я видях още на първо гледане  Peace)).

И нова снимка от Онур ( снимките на ''Даха'') - https://www.instagram.com/p/BNrqBPNAXu5/



Цитат

Цитат
Обновление в инстаграме Тамера Левент(Тахсин)

Подпись:Сегодня с любимой Тильбе(Фюген, мама Джесура) снимали очень красивые сцены

Значит будут общие сцены отца Сюхан с матерью Джесура

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 21:49 от Cveti67

# 55
  • Мнения: 659
 Привет и от мен на Никулден Запленени, омаяни от дръзките и красиви Сю и Джес! Grinning Hug

Честито на именниците! bouquet Здраве и късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Честит празник и на Злати и Диди и градът им Бургас! bouquet

Новата тема е разкошна в коледната премяна! Grinning newsm10 smile3501
Благодаря на Рина! Hug newsm51

Почти един месец не съм писала в темата. Споходи ме неприятно, мъчително и упорито възпаление на очите и трябваше да ги щадя, а и изпитвах дискомфорт при работа с компютъра. ooooh!
Все пак набързо и съвсем, ама съвсем по диагоналната система се информирах за новините и си изплаквах очите с хубавите снимки и колажи. Hug Гледам и епизодите на части. Лечението ми продължава, но явно ще е нужно повече време и търпение. Peace

Сериалът все повече ми харесва и нямам търпение, как ще се развият нещата в предстоящите епизоди. newsm78  И аз забелязвам бъгавините, но снимат бързо, а и не забравям, че си е сапунка все пак. Peace
По-скоро се наслаждавам на красивите гледки, хубавите сгради, разкошното имение, приятното градче, с които правят много добра реклама. Много добри артисти, чудесна игра /само тази Ширин трудно я издържам/.

Колажите на нашите Канти и Дива! bouquet newsm51

 

Оставям ви с пожелания за хубава вечер и спокойна нощ! Simple Smile Hug



  Хипнотизирани от луната...

# 56
  • Мнения: 4 231
Здравейте отново, момичета

Минавам набързо,
Скрит текст:
че днес  един зъб ме е защракал така, че направо свитки ми излизаха Sick Едва изкарах работния ден Sad И после - на зъболекар  Mr. Green

Благодаря ви за разясненията Сабинка Hug, Баги Hug, Цвети Hug
Сериала навлиза в много интересен етап, където все повече въпросителни ще изникват. И ние ще си умуваме и гадаем относно това кое какво е или би могло да бъде Peace Но отдавна съм решила да не им следя детайлно хронологията в годините в турските дизита, защото често има големи несъответствия

Появили са се нови снимки от 5 еп, както и резюме - Вичи Hug, Злати Hug, Линка Hug
Като гледам - в новия епизод двамата ГГ ще имат повече съвместни сцени Peace

Рали Hug радвам се, че се обади. Лошо е, че имаш проблеми с очите, но с правилно лечение и режим - всичко ще отмине и ще остане зад гърба ти Peace



Туба е споделила това в Истанграма си  с коментар Peace
tubabustun.officialBack to #dubai #iwc #dubaiinternationalfilmfestival

 




Лека нощ!

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 01:39 от kanti

# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Само още един ден ни остава до следващата серия на ДК, но докато дойде нейният момент ни очакват и други интересни новини  Wink от Дубай например ( щом Туба е постнала това от снощи, явно дори е вече там  Thinking) Канти  Hug ( разбирам те много добре за зъбобола  ooooh!, аз също съм с такава грижа от миналата седмица, а и утре сутрин пак ще липсвам тук заради това)

Какво ли ще се случи там? С кого ли ще видим Туба?  newsm78
Сред толкова популярни имена... - аз поне съм любопитна да видя.  Simple Smile



А пък и това ми е любопитно  Wink с кого ли са заедно на вечеря тези двамцата и какво ли си хортуват пред свидетели или насаме?
Е, и това ще разберем де  Wink, а до тогава... ни чака и реал - не само форум  Simple Smile

Прекрасен и усмихнат да е денят ни!  Peace

# 58
  • Мнения: 5 734
Здравейте  Hug
Мили дами HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Рали HugПожелавам ти бързо оздравяване.

Утрото започва в мислите ни ,а денят го носим в сърцата си , Затова ако сърцата ни са чисти и денят ще е такъв .



 Сю се сблъсква с много неизвестни,Дали брат и ще и открехне нещо от това което знае или ще премълчи newsm78.Сю бавно ще търси истината колкото и да и е неприятна.Но струва ми се,че Ръфат с грешките които волю или неволю допуска,помага по някакъв начин  на Сю мое мнение.Също така и за борсата ще търси някаква помощ ,за да разбере самата истина ,защото
просто не вярва на Джес.

 Днес се надяваме на новинки от Дубай,срещи  на Туба и много снимки.

Цитат
7 декабря, открывается Дубайский международный кинофестиваль.
Надеемся увидеть Тубу на Красной дорожке в шикарной компании мировых звезд: Ева Лонгория (американская актриса, модель, продюсер), Люк Хемсворт (австралийский актер), Энди Макдауэлл (американская актриса), Мелани Гриффит (американская актриса), Габриэль Яред (ливанский музыкант и композитор, автор музыки ко многим фильмам, "Оскар" за музыку к фильму "Английский пациент") , Сэмюэль Лерой Джексон (американский актер, продюсер), Амель Бушуша (алжирская певица, актриса) и многие другие.
https://www.youtube.com/watch?v=rTSEn4pSFM0&featu..

Баги Hugтова  което казва Ферзан бей сме го коментирали  по времето когато започнаха да излизат материалите за Червения Истанбул,днес ще се поровя ,за да намеря материала има интересни неща.Вчера го сложих отново ,защото бях провокирана  от нещо,та затова се появи отново.

Шекспир е казал: "Винаги се чувствам щастлив.
Знаеш ли защо? Защото не чакам
нищо от никого. Да чакаш винаги боли.
Животът е кратък. Затова обичай
живота, бъди щастлив и винаги се усмихвай.
Живей за себе си и запомни -
преди да говориш - слушай, преди да пишеш - мисли, преди да нараниш -чувствай,
преди да мразиш - обичай, преди да се предадеш - опитай!!! Преди да Умреш - Живей !
Цвети Hug Hug Hug
              ,
Хубав ден ,дами и в очакване на новини от Дубай.

# 59
  • Мнения: 41 745
Добро утро! Hug Hug Hug



Рали Hug,радвам се че намина! Hug Дано по-скоро се възстановиш! Praynig Praynig

Канти HugЦвети Hug,ставаме три за зъболекар! Laughing И аз ходя,но поне не съм с болки! Peace

Вичи Hug







Приятен и успешен ден! bouquet

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 09:02 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт