"Ние, нашите и вашите"

  • 58 494
  • 350
  •   1
Отговори
# 300
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 883
Христо Мутафчиев не е този филм.  Не го харесвам и не мога да го приема, особено за комедийна роля.

# 301
  • Мнения: 6 417
Джуджи отдавна е завършила актьорско майсторство. Сега ще учи за продуцент.  Mr. Green

# 302
  • София
  • Мнения: 8 124
Тази ревност ми идва в повече. Сигурно на някой сценарист са му изневерили, и му е болна тема, но става досадно.

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Аз в началото на снощната серия се смях много Grinning
Аз не разбирам вкарването на Мутафчиев и враждата за ресторанта Rolling Eyes

# 304
  • Мнения: 1 211
Линията с ресторанта ми беше интересна преди влизането на Мутафчиев. Харесвам го, но ми е много тъпо и странно цялото това нападане. То не бяха провокации, не бяха прасета, затвори и т.н.
Чак пък толкова. Другия ресторант и без това е довършил отдавна Крилцата с конкуренция. Всичко друго е някак преиграно.

# 305
  • Мнения: 78
Надявам се да има втори сезон, сериалчето става за развлечение Simple Smile

# 306
  • Мнения: 1 166
Разтоварващо сериалче. Харесва ми.

# 307
  • Мнения: 7 006
Определено развалят сюжетната линия. Twisted Evil Не искам втори сезон. Naughty Омръзна ми от крадливата интригантка Маргарита, досадния Марин и враждата му с Обзор, а за капак и мазния Божинов, готов да жертва и сестра си за благото си. Crossing Arms

# 308
  • София
  • Мнения: 7 888
Аз пък искам втори сезон. Който не иска да не гледа. Лесно е.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Аз пък искам втори сезон. Който не иска да не гледа. Лесно е.
+1📺🎥🎭

# 310
  • Мнения: 47 998
Нека сюжета е по лековат просто

# 311
  • Мнения: 7 006
Аз пък искам втори сезон. Който не иска да не гледа. Лесно е.
Факт - лесно е. Peace
Но ме е яд, че от приятен сюжет действието стана монотонно, дразнещо и скучно. Поредният окепазен български сериал.

Още не мога да простя на Бтв, че замразиха трети сезон на "Връзки". Такъв хубав сюжет имаше и в двата сезона. Heart Eyes

# 312
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 883
Сериалчето е хубавичко, дано го запазят свежо, леко, дори предпочитам да е смешно, пък нека да му правят колкото си искат сезони.

# 313
  • София
  • Мнения: 22 988
Не е лош сериалът, но това с ресторантите ми е напълно излишно.  Rolling Eyes

# 314
  • Мнения: 1 211
Многоооо свалиха нивото и зациклиха. И то бързо, по принцип българските сериали свалят нивото след 1 сезон. Тук от средата на сезона са надолу. Ресторанта затъпя, Маргарита и тя, Божинов един и същ мазник. Само историята Мартин - Деси и семейството на Светла са ми още интересни.  Ако ще има друг сезон трябва да вкарат нови сюжетни линии, че тези се изчерпиха.

Общи условия

Активация на акаунт