Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 71 240
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874
Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover babydust7 Flowers Four Leaf Clover


Моля, използвайте бутона вместо да пускате постове от типа „запис“. Peace
Благодаря ви предварително!



Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 22 984
Хайде първа.  bouquet Тази година съм само със сребърната паричка от лотарията, надявам се на повече награди.  Mr. Green

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Благодаря за темата! bouquet
Късмет на всички, включих се в игрите във Фейсбук споделени в миналата тема, но не се и надявам на награда.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Лале, много хубава корица, пък и пожелателна!!
С нетърпение чакам днес победителя от играта на Виденов, ми много ми се иска да съм аз hahaha Иначе с Лидъл просто се уморих, не мога и не мога да  Whistlingвляза в играта. Пиша им, те веднага отговарят, съдействащи уж, файда никаква

# 4
  • Мнения: 14 101
Благодаря за темата! bouquet С пожелание за много награди и късмет!

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Благодаря за темата Лаленце!
Много късмет на всички. Време е за нови награди, че отдавна е суша, мрън

# 6
  • Мнения: 528
Благодаря за хубавата нова тема! Успех на всички!
Само аз ли не се блазня от играта с магнитчетата? Бях спечелила от сърчицата сваровски преди и бях много щастлива. Такива прахосъбиращи награди не ме впечатляват нещо. Обичам практични награди. Успех на всички, които искат магнитчета - дано ви се паднат тези, които искате!  bouquet

# 7
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Дано, дано, аз колекционирам магнитчета, така че бих се радвала да ми се падне някое.

# 8
  • Мнения: 528
Дано, дано, аз колекционирам магнитчета, така че бих се радвала да ми се падне някое.
Е, да...не се бях сетила за колекционерите. Определено така пиглеждам с други очи на магнитчетата.  Blush

# 9
  • Мнения: 10 874
Лале, много хубава корица, пък и пожелателна!!
Дааа, точно това е идеята! Heart Eyes
Късмет с играта на Виденов! Hug

Обичам практични награди. Успех на всички, които искат магнитчета - дано ви се паднат тези, които искате!  bouquet
Благодаря ти! Hug
Аз обожавам магнитчета и никога не са ми достатъчно (а и дъщеря ми и котараците се грижат много добре бройката постоянно да намалява Laughing), та постоянно купувам, а сега тази промоция ми идва тамън - хем обичаме бисквитите, хем може да ни се паднат магнитчета. Heart Eyes

# 10
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
И малкия обича магнитчета. Събираме печатите от 100 нац. обекта и има магнити от всяко място. Не липсват и други разбира се, хем скоро взехме по-голям хладилник, пак не стига мястото. Обещали сме му метално табло на което да си ги лепи

# 11
  • София
  • Мнения: 13 169
Лаленце,  bouquet

Късмет на всички в новата тема!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Сега се надявам да уцеля Прага и Рим и ще съм напълно щастлива. Heart Eyes
Прага я няма на кутията, а и още никой не е споделил за магнитче, различно от показаните. Все пак са написали, че наградите върху опаковката са примерни. Може би има и други. Дано има и Прага!  Hug

# 12
  • Мнения: 11 693
Моето магнитче е от Барселона.
Една кутия съм взимала до сега  Peace

# 13
  • Мнения: 36 529
Благодаря за темата и късмет на всички!  Simple Smile

В предната тема се записах само с едни 20 лв, чаши и магнитчета - дано тази да е по-късметлийска! Не чакам нищо (освен ако не допусна, че онези мъниста действително ще дойдат) - крайно време е за хубави нови игри!  Blush

Моите магнити са Амстердам, Дубай, Дубай - дано да има с повече от 5 града, че да си разменяме, като се посъберат )) Мисля, че са от 8 кутии. Купувани са от Била, Метро, СВА и Фантазията (за Плевен).

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ще ме накарате и мен да се разходя до Кауфланд за бисквити...  Joy

Лаленце, благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт