Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 71 258
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 666
Така де - четох им условията - 52 ролки беше наградата  Blush

# 721
  • Мнения: 3 021
Някой за ТВ щеше да играе нещо. Коя е играта?
Аз ей така профилактично си казах какво искам. Не съм видяла иначе игри за ТВ  Laughing
Заявявам просто какво ще печеля. ТВ минимум 40 инча  Laughing

В момента намирам 3 игри, в които има награди телевизор:

Игра с рецепти и точки, не я разбрах много - http://konkurs-bg.blogspot.com/2017/01/specheli-nagradi-gotvach.html

На Ромпетрол - http://www.rompetrol.bg/bg/bg-samsung

И познай Оскарите - http://game.hicomm.bg/

# 722
  • Мнения: 11 759
В Оскарите се включих тия дни. Бях забравила  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 3 161
Изглежда доста добре това с оскарите. Цъкаме la la land навсякъде и чакаме ТВ.
Демек данни събират хората. Иначе бих избрал: La la land, Gosling, Ema Stone, Дев Пател, Н. Кидман (идея си нямам за кой филм), Zootopia / Kubo, Сляпата вайша (ама едва ли), La la Land, Land of mine, la la Land, някоя песен от la la land, Kubo, Moonlight, Lobster. Гледaл съм само Zootopia / Kubo Laughing

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 20:42 от Damarcus

# 724
  • Мнения: 1 437
Изглежда доста добре това с оскарите. Цъкаме la la land навсякъде и чакаме ТВ.
Демек данни събират хората. Иначе бих избрал: La la land, Gosling, Ema Stone, Дев Пател, Н. Кидман (идея си нямам за кой филм), Zootopia / Kubo, Сляпата вайша (ама едва ли), La la Land, Land of mine, la la Land, някоя песен от la la land, Kubo, Moonlight, Lobster. Гледaл съм само Zootopia / Kubo Laughing
Joy където имаше номинация за ла ла ленд цъкнах там още онзи ден  Joy

# 725
  • Мнения: 11 759
Тралала бозата за филм и песен го цъкнах аз Laughing Мисля си, че за женска и мъжка роля има вероятност да са други спечелилите.

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Вярно си е боза, но и аз го цъкнах. Wink

# 727
  • Мнения: 3 161
Това е като да залагаш на правилния отбор. Няма да ви разочарова La La Land.

# 728
  • Мнения: 2 007
Изглежда доста добре това с оскарите. Цъкаме la la land навсякъде и чакаме ТВ.
Демек данни събират хората. Иначе бих избрал: La la land, Gosling, Ema Stone, Дев Пател, Н. Кидман (идея си нямам за кой филм), Zootopia / Kubo, Сляпата вайша (ама едва ли), La la Land, Land of mine, la la Land, някоя песен от la la land, Kubo, Moonlight, Lobster. Гледaл съм само Zootopia / Kubo Laughing
Как не те домързя да ги изпишеш всичките?  Joy

# 729
  • Мнения: 3 161
за да видя колко съм познал после. отнел съм около секунда за мислене. така или иначе не съм ги гледал филмите. следваш хайпа и т'ва е.

# 730
  • Мнения: 3 799
Ла ла ленд е доста тъп най-лошо похарчените 20 лв за билети.Така и не можах да разбера какво толкова му награждават  Rolling Eyes.

# 731
  • Мнения: 2 007
Ла ла ленд е доста тъп най-лошо похарчените 20 лв за билети.Така и не можах да разбера какво толкова му награждават  Rolling Eyes.
За сега е само номиниран, може и да не бъде награден, въпреки че критиците го сочат за фаворит. По това, което четох за него, на мен едва ли ще ми хареса и затова не горя от желание да го гледам.

# 732
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И аз така четох, затова и гласувах за него. Laughing
Пълна загуба на време. Peace

# 733
  • Мнения: 2 581
И аз така четох, затова и гласувах за него. Laughing
Пълна загуба на време. Peace
То мисля, че всичко предварително е решено, кой какво да спечели на оскарите, ама да не е толкова явно затова излъчват повече филми  hahaha Политика дето му се вика

# 734

Общи условия

Активация на акаунт