Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 71 270
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 522
Получих наградата от Якобс Simple Smile Творческият курс, който аз и братовчедка ми спечелихме Simple Smile Оказа се нещо доста интересно и различно Simple Smile Наградата е ваучер за преживяване по избор от сайта wishio.bg  Hug

# 691
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Не видях името си в Калиакра.  Sad Дали участвам и в следващото теглене на награди? Не мисля да купувам нова кутия, този маргарин още не сме го започнали, а и в нас нещо не върви.

 На много места проверих за Туикс, но в нашия град явно няма да го има. Или ще го има, но играта ще е приключила. Освен да се примиря, че няма да участвам. Нищо, не е голям дерт това. И виждам, че споменавате магазини СБА. Е, те във всеки град са различни. Не е казано, че ще има Туикс с награди във всеки от тях. Явно това е десерт, който не се купува много и не правят зареждане. Така си отлежава старата стока по рафтовете. А и цената....две пръчки за близо левче, айде де.

# 692
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Преди малко се върнах от магазина и имаше десерти, непромоционалните бяха отгоре, другите под тях. Аз като по-нахална ги прерових.

# 693
  • Мнения: 36 797
Получих наградата от Якобс Simple Smile Творческият курс, който аз и братовчедка ми спечелихме Simple Smile Оказа се нещо доста интересно и различно Simple Smile Наградата е ваучер за преживяване по избор от сайта wishio.bg  Hug

Честито! Simple Smile Мен пък ме беше страх да не спечеля точно тази награда, защото мислех, че е само за София и няма как да си планирам ваканция там само заради един курс. Иначе с удоволствие бих посетила някакъв - примерно по грънчарство...

# 694
  • Мнения: 1 334
Днес купих вафли престиж и троя,които от 6 март започват игра.Наградите са 500 кафе за цялата годино (Tchibo),1000чаши за фрапе и 2000 миксера за фрапе.Пожелавам ви от всички награди по една Wink

# 695
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Леле, пак вафли. ooooh! Joy Joy

# 696
  • Мнения: 3 161
При това пак същите вафли. Вафли и туикс на килограм.

# 697
  • Мнения: 3 807
аа без мен..не искам да видя вафли близките години-а и още ме е яд Якобс какви боклуци раздаваха-с миксерчето им един дресинг за салата не мога да разбия.

# 698
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Днес купих вафли престиж и троя,които от 6 март започват игра.Наградите са 500 кафе за цялата годино (Tchibo),1000чаши за фрапе и 2000 миксера за фрапе.Пожелавам ви от всички награди по една Wink
Кутиите обозначени ли са с играта?

# 699
  • Мнения: 3 161
Някой за ТВ щеше да играе нещо. Коя е играта?

# 700
  • София
  • Мнения: 1 522
Получих наградата от Якобс Simple Smile Творческият курс, който аз и братовчедка ми спечелихме Simple Smile Оказа се нещо доста интересно и различно Simple Smile Наградата е ваучер за преживяване по избор от сайта wishio.bg  Hug

Честито! Simple Smile Мен пък ме беше страх да не спечеля точно тази награда, защото мислех, че е само за София и няма как да си планирам ваканция там само заради един курс. Иначе с удоволствие бих посетила някакъв - примерно по грънчарство...

Мерси, Петя, аз си мислех, че е нещо глупаво, а то се оказа интересна и прекрасна за мен награда  Hug

# 701
  • Мнения: 340
Пф, че аз имам миксер и чаша за фрапе от миналата година от Якобс! Само кафето звучи добре, макар да не пия много. Айде сега ново дирене на опаковки.

# 702
  • Мнения: 1 334
Половината от опаковката е в син цвят...пише Tchibo...няма начин да ги объркате Wink

# 703
  • Мнения: 11 769
Някой за ТВ щеше да играе нещо. Коя е играта?
Аз ей така профилактично си казах какво искам. Не съм видяла иначе игри за ТВ  Laughing
Заявявам просто какво ще печеля. ТВ минимум 40 инча  Laughing

# 704
  • Мнения: 3 161
Боже какъв оптимист.

Общи условия

Активация на акаунт