Звездни компромати - 313 част

  • 109 016
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 663
Aз писах в предишна тема, че миналият път, независимо дали е била или не е била бременна, Бионсе направи цирк от състоянието си.
Е, оставам си на мнението. Циркът продължава.  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 834
Този ламтеж за постоянно медийно присъствие и ПР постановки, които някои известни личности демонстрират напоследък са ми супер противни.
А Бионсе почна да се олива. Сякаш е единствената и неповторима бременна.
Абсолютно.  Голямо чудо бременността, голямо нещо.  Stop Бионсето единствената бременна на този свят.


Джаред Лето
Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 2 596
Лейди Гага в новия си клип.

Скрит текст:



# 723
  • Мнения: 18 481
И все пак не мога да си обясня как на Коледа е с плосък корем и за няма 2 месеца с този.

Нормално е. При много жени до едно време не личи и после коремът рязко наедрява. 2 месеца е достатъчно време от плосък да стане такъв. Peace

# 724
  • Мнения: 2 114
Lady Gaga така и не можах да се насиля да я харесам. Прекалено вулгарна ми е.

А дъщерята на Лиана добре изглежда, но ми е чудно бащата кюрд знае ли какво публикува щерката.

# 725
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Въобще не ми харесва езическата визия на Бионсе .

Хю Грант (59) на  BAFTA
Скрит текст:





# 726
  • Мнения: 17 546
Много се сбръчка Хю! Rolling Eyes

# 727
  • Мнения: 4 871
Ох, какъв беше, какъв е сега Хю Sad за "чувствате ли се стари" съм Laughing

Между другото, на тези снимки Хю ми прилича на нещо средно между Бил Клинтън и Георги Първанов   Crazy

# 728
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Lady Gaga така и не можах да се насиля да я харесам. Прекалено вулгарна ми е.


+1  гнусна ми е чак.

# 729
  • Мнения: 11 747
И аз се чудя бащата кюрд как възприема дъщеря си, но и майката Лияна как я е оставил да се развява, също не ми се вързва. Както и за Руши Видинлиев ми е чудно, бащата кюрд как е оставил сина си и майка му. Преди много години в едно интервю казваше, че Рушен е френско име. Не зная дали има такова френско име, но кюрдско има.

# 730
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз пък като прочетох, че Гага ще е в дует с Металика, се убедих, че за тази жена няма граници в музиката. Страшно и' се кефя!
 Въпреки техничиската неизправност /жалко/, не знам кой друг поп изпълнител и то жена, може с такава лекота да се превъплащава във всеки стил музика и да звучи перфектно.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Бионсе наистина не може са се спре! Първо беше образа на Queen B, сега се вживява като богиня на плодовитостта. Очаквам скоро да си издигне статуя/ паметник приживе, може и като бременна, да я знаят всички, колко е велика и неповторима.
Много ми е странно за някои звезди като правят биографични репортажи/ филми, колко са били обикновени, от нормални семейства. И видиш ли като станали известни, си останали същите земни и добри хора. Само май те си вярват на този образ!

# 732
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Гала днес става на 50г,много добре изглежда  newsm59

# 733
  • Мнения: 2 596
Харесам музиката на Гага. Понякога клиповете и' ми идват в повече.

Гага с Адел  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 15 033
Гала със сигурност изглежда по-добре от другата рожденичка - Зайнеб.

Общи условия

Активация на акаунт