Звездни компромати - 313 част

  • 109 018
  • 755
  •   2
Отговори
# 735
# 736
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Променя се с годините Гала, но пък се поддържа.


Ето я от преди 13г. при интервю с Анелия,където Анелия бърка диетолог с дерматолог и Гала  без да иска й направи мечешка услуга  ooooh! цък

Гледах го цялото интервю, трудно й тече мисълта на Анелия,паузи,диалект... Но пък е много красива и чаровна в личице  Heart Eyes

# 737
# 738
  • Мнения: 1 455
В един филм за живота си Бионсе казва, че Джей Зи я е научил да бъде строга към екипа си и да мисли като бизнесмен. До преди да го срещне явно е приемала нещата по-нормално... Peace

# 739
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Може ли снимка на детето на Лияна,но да не е от инстаграм,че не ми се отваря.

# 740
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Не само на теб не ти се отваря. Явно са прочели и са го заключили или спрели. Както и този на приятелката й.

# 741
  • Мнения: 4 120
 Тя самата Лияна го беше линкнала в профила си, оттам го видях, Лияна ми излиза в общия фийд, казвам го  по повод това как сме коментирали непълнолетни момичета, те сами се коментират, а майката беше пуснала профила, аз не знам как се казва това дете и на колко е.

# 742
  • Мнения: 3 609
Във фейсбук ми попаднаха снимките от някаква чалгарница..  newsm78 Защо по дяволите фолк-певиците така се "рисуват" след като на живо ефекта е дефект  newsm78

Деси Слава:
Скрит текст:







# 743
  • Мнения: 17 546
Защото велики гримьори ги убеждават, че това е най-новият световен хит и тренд в грима!
А как им стои, това е друг въпрос и кой ти гледа...
Напоследък на всичките лицата изглеждат кални! Mr. Green

# 744
  • Мнения: 4 120
Имаш предвид, че в личните си профили се изтъняват ли? Андреа е с брутална разлика от нейни и чужди снимки..

# 745
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Десислава беше в Шоурум в Русе тази събота, предполагам, че снимките са оттам. Наистина е повече от комично, когато се вталяват на снимки, а на живо... (o^_^o).

# 746
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Да бе и аз се чудя за кое точно говори Захир,щото в грима нищо не ми прави извънредно впечатление.
Виждам логика да визира и за обработването с фотошоп,щото и там се правят неузнаваеми .

# 747
  • Мнения: 3 609
Имам предвид как от това:



на живо излиза това:



 newsm78

# 748
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
 hahaha Joy даа, значи за фотошопването е било .

Принц Уилям нещо изцъклен ми се вижда тия дни  Thinking
Скрит текст:

# 749
  • Мнения: 4 120
https://www.instagram.com/p/BQVDNmzBKL_/ Кейт Мос като някаква стара друсалка. Коментарът е, че е започнала петъка без нас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт