Юлски бебета 2016 - тема 5

  • 30 782
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 139
Туп ,и ние ударихме главата,отзад,милото падна като тапа,държеше се за леглото и за секунда се обърнах към майка ми и се чу "туп"  Sad държи се като обикновено,сега заспа.
Диети и аз немога да пазя,аз качих доста кг над 20 и даже нз как ги свалих,е остават още към 5 кг,но май неискам да ги свалям,само ако може корема да се стегне-с вълшебна пръчица разбира се  Joy иначе и аз нямам стрии

# 76
  • Мнения: 114
Здравейте мами. Днес бяхме на консултация и последна ваксина, 7 месеца -7400кг,70 см, фонтанелата е затворена изцяло, но не било страшно на този етап ,тъй като главата расте. Малкия отказа да лежи на кушетката и целия преглед мина по корем и седнал на кантара. От известно време много обича по корем, прави опити да пълзи, двига дупето и сурка напред главата Simple Smile. От няколко дена е научил "аба ба " и по цял ден бабосва. Преди това беше на "абуу". Кошарата и ние не сме я смъкнали. Някой питаше за захранване с Хип. Аз захранвам с Хип и Гербер, от домашното яде само тиква и морков. Продавача в Темата ( нз дали имате такава верига) ми е приятел и общо взето ми казва какво да взимам и какво е хубаво. Та от него знам че тези пюрета са хубави и сравнително изчистени. Бебевита пак било на Хип, но по-евтиния вариант, с добавена захар, повечко вода, нишестета и т.н.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 185
И моят корем стърчи още и нямам воля за упражнения. Слагам си обаче стягащи гащи и се поприбира.
 Като си спомня като родих първият месец стъпвам с единия крак,корема ходи на другата страна! Все едно беше отделна част от тялото ми  ooooh!
 Joy
 В болницата като родих и като легнех по кръб и изкачаше едно нещо под кожата на корема ми и питах единият лекар какво е това,а той ми вика - Черво!  Whistling

# 78
  • Мнения: 149
Маааалее направо ще умра от смях  Joy Какви скици сме само , ще се оправим. Моята днес баща и купи памперси и седи до пакета и му вика буба буба  Joy през останалото време докато играе си вика татата , мама само като е гладна и сънлива  Grinning

# 79
  • Мнения: 196
Вили бебе, относно 90 дневната - започнах я на 57кг, и я завърших на 46 кг
Редуват се протеинова ден - месо и млечни продукти +салата от неутрални зеленчуци(тя е всеки ден); скорбялен ден,въглехидратен ден и витаминен ден.
На въглехидратния ден аз хапвах салата с пърленка,или парче торта примерно,въобще менюто е многообразно , ако те интересува друго пиши на лс,да не отегчавам другите мами 😊

# 80
  • Мнения: 944
Май имаше тема за тази диета. Май и аз ще я започна. Някой навит с мен от утре?  Crazy

ПП: http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=347203
Ето тематааа

# 81
  • Мнения: 615
Пипа и аз бях така - корема ми се движеше съвсем различно от останалата част от тялото ми, много странно усещане  Laughing

# 82
  • Мнения: 149
Мелисандра хайде , таман днес готвих боб и утре нещо от менюто 😃

# 83
  • Мнения: 63
Здравейте! Днес бяхме на консултация, ваксина и кръвни изследвания. На 6 месеца и 20 дни Калоян е 8,650 кг и 67 см. Не е ли много нисък за възрастта си? Хемоглобинът беше 119. Трябва да ходим и на ехограф, но може би ще отидем утре или вдругиден, да премине малко ваксината.
Той пък днес е много весел, цял ден "говори" и крещи.
Педиатърката ми каза да започвам  попарата. Момичетата, които сте дали попара, какво слагате вътре? Само вода, чай, АМ? Какво масло използвате?

# 84
  • Мнения: 542
Здравейте! За мен днес е много кофти ден. Бебка вдигна температура, водих я при педиатърката, най-вероятно е от зъбките, каза че са много подути. Даде ми рецепта за антибиотик и ако вдигнела 39 градуса, значи е грип и да го почвам тази вечер. Не вдигна слава богу, дано да е добре тази вечер, беше стигнала 38.2 температурата, сега няма и заспа миличката. Първите два ги извади сравнително лесно, плака две-три вечери, ама беше това. Сега тия горните явно ще са проблемни, да избиват, да не ми мъчат детето и дано не е някакъв вирус. Много й е криво, все едно не е тя.
За поддържането, аз се гримирам като излизам, под грим казвам очна линия и спирала. Косата я пускам и слагам някоя фибичка, че вкъщи съм само вързана и ме заболява главата направо. Дрехи си купувам от време на време, ама доста от старите не ми стават и нямам избор. Имам още цели 9 килограма да свалям, 90 дневната съм я правила, има ефект, но сега хич не ми се почва, че всичко ми се яде. Grinning

# 85
  • Мнения: 944
Вилибебе, с боб ли ще започваш? Аз вчера правих леща има още доста от нея. Не знам обаче как се започва, дали има някакво значение с какъв ден ще започнеш, и след като се изредят четирите дни пак започваш отначало и така 90 дни ли? Не съм я разучила добре още  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 615
Деси, съчувствам ти! Все пак дано да са зъби,а не вирус и да спите спокойно. За температурата какво даваш?

# 87
  • Мнения: 510
Здравейте и от мен. Пипа, за кардиолог питам, защото зная, че е хубаво да се мине профилактичен преглед. Ти в коя лаборатория във Варна даде кръв и урина на малката, че и на мен ми предстои. Кръв от къде вземат на бебчето?
Аз имам достатъчно време през деня да работя и да ходя на фризьор и всички женски неща. Имам жена, която ми помага, защото работя.
Долните зъбки на моето момиче избиха заедно. Горните се появиха първо левия и след 3 седмици десния. Поне при нас беше така. Днес стоя и я гледам как лапа двете си ръце така настървена.... още някой разбойник ще избие скоро. Как давате дентокид? По колко на ден и кога?
Отлагах ваксините много. Била съм само първите две по една във всяко краче и ротавирусна. Утре ще боцнат малката пак Sad отлагах, защото имахме много сополи и кашлица. Най-вероятно от зъбките, но не бях спокойна да я бия и така доста ми е притеснено за утре.
Мъничето сега спинка, до след 2 часа и имам време да ви прочета.
По повод 90 дневната диета, аз съм я правила страхотна е. Даже в плодовия ден ядях само домати, нали домата е плод. - правех си големи хубави салати. Диетата е страхотна. Даже без водния ден и от части плодовия я правех до 6 месец от бремеността си, защото качих адски мн килограми при стимулацията за инвитрото. Аз до момента съм свалила за 6 месеца 45 кг с Хербалайф. Сега спрях, но смятам до месец пак да започна. Има една житна диета която се прави февруари. Мисля с нея да си направя прочистване. Много е хубава, вижте я в интернет, който проявява интерес.

# 88
  • Мнения: 149
Вилибебе, с боб ли ще започваш? Аз вчера правих леща има още доста от нея. Не знам обаче как се започва, дали има някакво значение с какъв ден ще започнеш, и след като се изредят четирите дни пак започваш отначало и така 90 дни ли? Не съм я разучила добре още  Mr. Green
Ами днес това беше  Mr. Green И аз не знам как ама ще трябва да я видя по дни.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Ansy в Лаборекспрес или Ситилаб пускам изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт