Юлски бебета 2016 - тема 5

  • 30 758
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 580
Ansy81 аз давах вечер панадол половин доза(4 мл) когато му избиваха зъбките. Около 3 нощи подред.  Но цяла година всеки ден панадол не ми се струва добра идея.
Бибата си я слага сам, но когато много го сърбят зъбите се опитва да си я напъха цялата в устата и сега трябва да взимам по големия размер.
Не сме свалили още нивото на кошарата , но и той не влиза особенно за дълго в нея.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 185
И моята дъщеря си я слага в устата и също като на Мерилин някой път се опитва цялата да я напъха  Laughing

# 62
  • Мнения: 514
И моето бебче само си оперира с бибата...е, не винаги от правилната страна, но сам си се оправя с нея Laughing
Аз да попитам друго, по-скоро за нас, отколкото за бебчовците. Успявате ли да се погрижите от време на време за себе си /фризьор, козметик, някоя и друга дрешка/? Нещо много съм се запуснала май и в това студено време съм се и обездвижила, отделно имам няколко излишни кила и никаква воля за сваляне явно, защото си похапвам от всичко, най-вече сладичко /а докато бях бременна, бях железна: никакво сладко, само плодове, много вода, много зеленчуци, без колбаси и т.н./ Правите ли някакви упражнения вкъщи за стягане или отслабване?  newsm39

# 63
  • Мнения: 1 119
На фризьор ходим винаги тримата Laughing
Иначе и аз съм се обездвижила със студеното време. Докато бях бременна, а и първите месеци след раждането, бях много активна. Килограмите ми са стартовите, но пак бих свалила 2-3кг. за оптимална фигура Blush, а нужда от стягане опрделено си имам. Факт е, обаче, че ме помръзва Blush

# 64
  • Мнения: 580
Първите месеци имах страшно желание да правя упражнения в къщи, но с времето бебето почна да ме държи все по-заета. Обожавам да се гримирам и за това гледам като излизам поне 2-3 пъти в седмицата да се гримирам, време за косата не ми стига, апък и той постоянно я скубе и дърпа и почти винаги е вързана. Незнам лятото как ще изглеждам в бански, но не са срамувам, опитвам се да обичам тялото си. звучи малко странно, но след бременността го обичам още повече, изумена съм как създаде живот, запази го и как се справи с раждането от само себе си, всякаш знаеше точно какво да прави. Не го приемам за даденост

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 10:50 от Merilin2

# 65
  • Мнения: 341
Значи не е толкова голямо постижение за бибата.  Laughing
Никакви фризьори, козметици, нито дрехи за мен. Занемарила съм се, но не ми пука в момента. Износвам каквото имам, защото чакам да отслабна.  Laughing Почнах 90-дневната диета. Вече съм на 38-мия ден. Резултатът е 4 кг. Трудно ми е да я спазвам стриктно като съм цял ден до хладилника, иначе щеше да е повече. Остават ми 10 кг - никакъв шанс.

# 66
  • Мнения: 514
мда, и аз износвам две-три неща, които ми стават и нови не купувам с идеята, че ще отслабна. Старите ми дрехи от преди забременяването също не ми стават... и за тях чакам... Simple Smile

# 67
  • Мнения: 149
Трудна работа с килограмите , за прическа и грим абсурд . Косата и моята постоянно е на опашка че иначе ще оплешивея от скубане Laughing Единствения фитнес за вмомента е чистене , готвене и гледане на децата  Crazy А имам да свалям едно коремче и малко по бедрата , нищо не ми става и затова си обличам само клинове. Grinning

# 68
  • Мнения: 196
Хайде и аз да се разпиша !😆
Благодаря за новата тема! 💐
Бяхме вчера на консултация - на 7 месеца и 3 дни,моя Калоян е 70 см. 8300кг, злоядо същество!Иначе хемоглобина е 117,което според ЛЛ е ниско,но според мен си е супер!Минахме и ехограф,и там всичко си е ок 😉 Още си имаме хрема,но 3-то зъбче невиждам...
Кошарата и ние не сме я свалили,изобщо не проявява интерес да се хваща за нея...изобщо да седи сам ,без опора,пак неможе 😕Забива си петите и дига дупето да става и съответно пльосва назад 😂Явно си мисли,че първо трябва да стане ,преди да седи 😁
за обръщането, обръща се -но предпочита да го разнася и да е прав.
Време за мен - си го крада,всеки месец си ходя на фризьор,за боядисване и терапия,
Килограмите си ги върнах от преди бременността,с 90 дневната диета, сега чак ми е странно да не съм на нея,толкова бях свикнала....Иначе се обезкосмявам с е пила тор навсякъде, оставям малкия та шезлонга и той гледа с интерес , какво правя ☺,през останалото време иначе и аз ходя вързана в къщи.
Уфффф,пак писах много...
Хубав ден от нас ☺

# 69
  • Мнения: 514
заинтригувахте ме с тази 90-дневна диета newsm12

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз петък съм на фризьор, ще се правя русо омбре  Grinning Досега не съм била руса и нямам търпение за нещо различно!
Преди месец и половина мислех да си изхвърлям едни дънки,които не можех да закопчея и мислех, че никога повече няма да мога да ги сложа. Добре че ги оставих! Преди две седмици ми станаха. Предвид строгата безмлечна диета която пазя заради малката и ям ограничени неща, се тъпча по цял ден с препечени филийки със свинска мас и мислех, че ще стана 150 кила,но дори сън отслабнала. 51 кг съм в момента!
 Иначе до козметичното студио не мога да стигна изобщо.
 Килимчето за йога преди няколко месеца го бях изкарала и подпираше вратата еин месец и го прибрах отново  Blush
 И аз обичам моето тяло повече от преди! Благодарна съм, че се справи толкова добре. За 4 килограмовото бебе което родих и 23 кг отгоре , нямам нито една стрия и кило отгоре!

# 71
  • Мнения: 149
Vipkris ако може да споделиш за диетата  Praynig  , че ми стана интересно. Стига да не засяга кърменето , че много от диетите са забранени за кърмачки , аз за това и се отказах  Grinning

# 72
  • Мнения: 351
Чела съм, че не е хубаво да пазиш диета по време на кърмене. Гледам за въпросната диета пише, че един ден се ядат само плодове, друг ден само въглехидрати и то от рода на захар, шоколад и прочие.
За мен това не е правилно.
По-добре се храни здравословно и разнообразно. Така ще осигуриш на детето си важни витамини и минерали,  от които се нуждае, а ти самата няма да качваш излишни килограми.

# 73
  • Мнения: 944
Пиппааа, блазя ти. Аз цялата съм в стрии и този отпуснат корем... Просто не знам, на нищо не прилича тялото ми вече. А преди да забременея какво беше хубаво и стегнато, имах и обеца на пъпа, но се наложи да я махна понеже беше тръгнала да ми се цепи кожата... Сега цялата съм ужассс  ooooh! мисля, че никакви тренировки не биха могли да ми върнат старата форма.  baby_neutral и все още съм в търсене на правилната диета. Имам за сваляне още 10кг. Слава богу поне не ми личат толкова.

П. П. : На фризьор не мога да отида вече половин година, все се каня... Сега си запазих час за неделя да св освежа малко. Мисля да си правя Балеаж дано се харесам.  Praynig иначе така съм се занемарила, и нови неща от кога не съм си купувала... Все гледам на детето да купувам, за него ми е повече мерак.  Mr. Green нооо скоро време ще трябва да направя един шопинг, не е хубаво така млади момичета а пък сме се изоставили....  #2gunfire

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 16:34 от Melisandra

# 74
  • Мнения: 615
Биберон не ползваме, но пък днес и дадох една моя кутийка от бижута, малка  и шарена с парченца огледало, въобще много интересна за бебе на тази възраст и се опитваше да я отваря и затваря, много се впечатлих.
След като се роди каката и аз се бях занемарила, въобще не искам да се сещам - без грим, без хубави дрехи, снимките ми от тогава все съм с едни безформени тениски. Сега не си позволявам такова нещо - гримирам се (че иначе имам такива тъмни кръгове около очите, като енот съм), кой знае какви прически не си правя, защото не умея, но си слагам шнола или пък си изправям косата, въобще гледам да изглеждам добре, е, чак с високи токчета не ходя да бутам количка, защото е смешно, но изхвърлих всички смотани дрехи, както и маратонките. Полагам усилия за външен вид и заради по-голямата ми дъщеря - за да знае как трябва да изглежда една поддържана жена и да се научи да се грижи за добрия си външен вид, без разбира се да става кифла и да прекалява с грима и прическите. Ох, много писах, но си извадих поука от грешките с първото дете и гледам сега да не ги допускам отново, а и вече трябва да давам личен пример, няма как.
Иначе до сега съм свалила 13 кг, остават ми още 4 кг. Диети не спазвам, защото много обичам да ям всичко, за съжаление и упражнения не правя.

Общи условия

Активация на акаунт