Гъбички - дълго време

  • 1 084
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм мъж на 18 години.
Имам проблем с гъбички от 2 години някъде, всичко започна с гъбички по пениса мина известно време смених няколко лекари. Накрая уж всички казваха излекуван си нищо ти няма и тн а видимо не беше така в моите очи, появиха се сърбежи в ушите понякога сутрин, цепна ми се устата по странен начин (в момента почти не си личи) ползвах какви ли не мазила за устата, пениса какви ли не хапчета нищо не помогна нито за дълго нито изобщо бих казал. В момента имам по краката който реално няма от къде да съм ги взел и смятам, че имам някакъв сериозен дисбаланс с който ако не се справя чрез храна и тн ще имам проблеми до края на живота си. Лекарите реално не се интересуват особено от теб и твоите проблеми не е на тяхната глава не знаят какво е. Омръзна ми да живея така. Искам да помоля всеки който е има подобен проблем и е опитвал всичко за дълго време, но накрая е успял да се оправи чрез диета или нещо такова. Моля ви споделете как мога да се преборя. Вече губя надежда не ми присъщо, по принцип съм страшен оптимист.

# 1
  • Мнения: 3 161
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=894711.450;topicrefid=20

Един от многото големи проблеми, за които никой лекар няма време.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Изследвай си кръвната захар.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изследвай си кръвната захар.

Точно!Гъбичките обичат захар Peace

Общи условия

Активация на акаунт