Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~166

  • 33 522
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 485
Привет мили момичета !
Благодаря за всичко написано ,за снимките,колажите ,гифтчетата... bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet


Честит 8ми март ! Бъдете живи,здрави,обичани,уважавани и много влюбени ...


# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Лу, Слънчице!
И аз мисля, че не е коректно да наместим ИН най-горе в страницата, защото ще има разминаване в заглавието на темата и инфото като начало. Rolling Eyes

От друга страна, мили момичета, давайте идеи как да направим така, че хора, които търсят инфо за сериала да се ориентират бързо към нашата тема!!! newsm78

Мислех си дори дали да не пусна нова тема, но като че ли не ми се иска, защото при "Съдбата" сами видяхте, че обсъждахме всичко тук, а там просто поддържахме темата, заради външните. Ако обаче Нервачето и екипа и, наистина пуснат превод може и някой друг да пусне нова тема и пак ще ходим насам-натам. Затова нека дружно да помислим и да станат нещата както трябва! Peace Peace Peace Peace Peace

# 692
  • Мнения: 36 780
Темата претърпя много промени от първоначалното й пускане. Променяхме и заглавията - когато започна излъчването на "Дила ханъм" вписахме името на сериала в заглавието, за да могат хората да се ориентират къде могат да получат информация. Променяхме и подреждането в самата тема....
След две седмици Парченцата свършват, Твоят мой живот четох, че също ще прекъсне след като свърши втори сезон. Сериала на Еркан ще започне през септември в новия сезон.
Ако постигнем консенсус можем в заглавието на мястото на ~Проекти,тв партньори~ да напишем
~Истанбулска невеста~ - все пак хората трябва да могат да се ориентират. Или ако не променим заглавието да сложим на първо място ИН. Отново да могат хората ако влязат на първа страница да видят, че сериала се гледа и обсъжда в тази тема....
След като Парченцата свършат ще отидат в раздела на Еркан. За Съдбата стоя по-дълго време раздела, защото както вече споделих не знаех как да направя това, което Кралицата направи за Дила ханъм и за други сериали - с кликването върху "Всичко за сериала" и се вижда целия раздел. Сега го сложих в скрит текст, но става проблем и ще го премахна и ще го оставя само с една снимка - както е за другите сериали.
Компютърната ми грамотност е до определено място и правя каквото мога.  

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Мили, момичета!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

И аз искам да ви честитя празника още в първите минутки на новия ден и да ви пожелая да сте винаги весели, усмихнати, щастливи и влюбени! Бъдете себе си и отстоявайте своите принципи! Обичайте и бъдете обичани!

Изпращам ви безброй целувки! love001 love001 love001 love001 love001 love001
Не мога да ви подаря цвете за да изразя обичта си към вас, но пък направих нещо друго, при това се опитах да вложа цялата си любов,защото го правих наистина с мисълта за всички момичета от темата и може би затова има малки грешчици като пропусната рамка, пък накрая и ютуб нещо рязна 3 секунди Joy Joy Joy но няма да правя нов опит да кача цялото - много важно за трите секунди - по-важно е да се обичаме Hug Зная, че тази песен я има, преведена от много хора, но аз си я харесвам и затова ви предлагам и моя вариант.


*_* Özcan Deniz ♥ Hayat Arkadaşım *_*

Весел празник!!!!!

# 694
  • Мнения: 36 780
Лу  Hug Тио  Hug Бризче  Hug благодаря за поздравите за 8-ми март - за пожеланията, за цветята и за клипчето, което Бризчето е направила специално за нас  Hug
Много дами казват, че това било тоталитарен празник, но аз признавам всички празници - важното е да ни е весело и забавно.

ЧЕСТИТ 8 МАРТ  newsm51
БЪДЕТЕ ВСЕ ПО-КРАСИВИ ЖЕНИ, ВСЕ ПО-ДОБРИ МАЙКИ И ВСЕ ПО-ВЕРНИ ПРИЯТЕЛКИ!!!


На този ден всяка жена очаква да получи любимото си цвете

най-милите думи: Колко си хубава!

най-нежното признание: Аз искам ти да си щастлива!

най-сладкото вдъхновение: Ти сън ли си? Или те има?

специално внимание: Ти си моето горчиво мечтание!

ласкава грижа: За две ръце протегнати насреща, земята бих до края извървял.

или някой просто да помечтае за нея....



Това сме ние жените - по-добрата половинка на света  newsm10 smile3521

Бъдете здрави, обичани и щастливи  lovekiss lovekiss lovekiss


              

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 02:24 от MAMA-AN

# 695
  • Мнения: 885
Превод на 1 епизод  Peace
https://youtu.be/FOZJR60krII
Благодаря на преводачките bouquet

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Превод на 1 епизод  Peace
https://youtu.be/FOZJR60krII
Благодаря на преводачките bouquet

Бравоооооооооо! и Благодаря!
Честит празник и на нашите мили преводачки!

# 697
  • Мнения: 36 780
Превод на 1 епизод  Peace
https://youtu.be/FOZJR60krII
Благодаря на преводачките bouquet

Клари много ти благодаря миличка  Hug Hug Hug Hug Hug Прекрасен подарък за всички момичета за утрешният празник  Hug
Ще се радвам ако се присъединиш към нашата компания  Hug



Истанбулска невеста еп. 1 Бг.суб.

https://youtu.be/FOZJR60krII

Сърдечни благодарности на екипа преводачи  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ 8 МАРТ МОМИЧЕТА  - бъдете здрави, обичани и щастливи  Hug Hug




Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 02:25 от MAMA-AN

# 698
  • Мнения: 7 044


Честит в-ми март.  Желая ви цялото щастие на Земята, цялата обич на Земята, цялата любов на Земята.
Асо има нещо по-хубаво от  здравето, обичта, любовта, романтиката и щастието  сърдечно ви го пожелавам и него
.

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Добро утроАни HugБризче HugТио HugЛу HugСиси HugЗлати HugГости HugДеси HugКлари HugКриси Hug
и на всички,които ще се отбият в темата Hug
                                                       
                                                                                                   
Честит 8 март
                         
Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Съхранете женствеността и лъчезарността си!
Бъдете здрави, обичани и щастливи!
Носете с гордост името ЖЕНА!
                                                                                                                             
Не ти желая да си светлина.
Не ти желая да си нежно цвете.
Достатъчно е все да си жена,
а тя е обобщение на двете!
Жената е желания, копнеж,
жената е трептене и наслада,
жената все е цел и е стремеж,
жената е безкрайна изненада!
Разсипвай неугасващи звезди.
На птицата цели се във летежа.
Постигай съкровените мечти
и битието си с любов подреждай.
Във храма си - от земен благослов,
напук на всички писани закони,
жените са единствено - любов,
жените са най-свидните икони!
/Валентин Йорданов/
                                     
Ани Hugчестит празник и на теб!
Благодаря ти за всичко,което правиш за нас
                                     
Тио HugЛу HugСиси Hugблагодаря ви за пожеланията
                                                           
Бризче Hug и на теб благодаря за пожеланията и хубавия клип
                         
Клари Hugблагодаря ти за преведения епизод
                                                                                         
                                                           
                                                                                                                                               

# 700
  • Мнения: 5 138
Много сте ранобудни бееее, аз уж ставам рано, а ме изпреварихте с превода Simple Smile
Честит празник на всички, украсили сте темата с красоти.

# 701
  • Мнения: 36 780
Добро 8-мо мартенско утро момичета
Още веднъж Честит празник мили момичета, мами и баби  Hug



Нека всеки ден от живота ни да бъде истински празник, да бъдем обичани и да обичаме, да даряваме щастие, радост, озарени и озаряващи, красиви и вярващи в доброто  Hug

Сиси  Hug Боби  Hug Нерви  Hug  благодаря за поздравите и цветята  Hug Честит празник и на вас  Hug

От разговори по телефона, не мога да си пусна поста..... Grinning

# 702
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 852
Превод на 1 епизод  Peace
https://youtu.be/FOZJR60krII
Благодаря на преводачките bouquet

Клари много ти благодаря миличка  Hug Hug Hug Hug Hug Прекрасен подарък за всички момичета за утрешният празник  Hug
Ще се радвам ако се присъединиш към нашата компания  Hug



Истанбулска невеста еп. 1 Бг.суб.

https://youtu.be/FOZJR60krII

Сърдечни благодарности на екипа преводачи  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ 8 МАРТ МОМИЧЕТА  - бъдете здрави, обичани и щастливи  Hug Hug





Здравейте момичета
Честит празник! Да сте живи и здрави и много обичани всеки ден....
Скрит текст:
Относно темата...аз съм съгласна с това, което решите...и да има нова тема, аз предпочитам да обсъждам тук...щом темата е и за проекти на Ози не виждам защо да не могат да се местят проектите вътре според случая... Peace
Сега да Благодаря на преводачите за превода на серията....страхотен подарък....златни ви ръце момичета newsm51
Видях новия фрагман....Все си мисля, че змията в конака ще е Ипек Peace

# 703
# 704
  • Мнения: 36 780
Гости Честит празник и на теб  Hug бъди здрава и обичана  Two Hearts Да направиш най-хубавата торта и да почерпиш твоите мъже  newsm10 smile3521

Относно змията в конака и аз мисля, че е Ипек...То вече там си има една змия, сега ще дойде и втора...Аман му е работата на Фарук  Thinking



Цитат
"ПОДОЖДИТЕ ДО ЗАВТРА АНИЛДЖАН": - СКАЗАЛ ЭРКАН ПЕТЕККАЯ ВО ВРЕМЯ ПРЯМОГО ЭФИРА ПЕРЕДАЧИ "СОВА" ВЕДУЩЕМУ АНИЛДЖАНУ ТАНРИЯР, ВМЕСТЕ С ОТЦОМ КОТОРОГО И ВЕДЕТ ЭТИ ПЕРЕГОВОРИ В АМЕРИКЕ.

Вчера ведущий программи "Сова" Анилджан Танрияр связался по телефону с Эрканом Петеккая, который находится в Лос-Анджелесе. Во время разговора известный актёр выглядел счастливым.
 "Тут произошли очень важные переговоры. Но я не могу сказать все это только тебе. Если ты хочешь подлиться с друзьями из СМИ, я дам тебе номер телефона продюсера все можете узнать от него" - Сказал он"

Да не са убили Джихан, че Еркан по време на снимките се размотава из чужбините  Thinking


Малко смях и забавления...

Скрит текст:


И един мил поздрав на внуче към баба....


ПП

Славенче Честит празник и на теб мила   newsm51 Бъди здрава и много щастлива  Hug и мъжете около теб да те слушат  newsm10
Радвам се, че не ни забравяш  Hug

Момичета, аз малко ще поработя...Празник е, ама ДДС-то ме чака  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт