Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~166

  • 33 532
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Ехооооо, Party здравейте, здравейте, здравейте и честит празник. Hug........Hug
Разбрах, че Дизито на Ози е стартирало, успех Flowers Four Leaf Clover му желая.

# 706
  • Мнения: 36 787
Ехооооо, Party здравейте, здравейте, здравейте и честит празник. Hug........Hug
Разбрах, че Дизито на Ози е стартирало, успех Flowers Four Leaf Clover му желая.

Да Наде в миналия петък излъчиха първи епизод...чакаме втория....
Ще се радваме да се присъединиш към нашата компания  Hug
Честит празник  newsm51 Бъди обичана и щастлива любима и мама  Hug

До по-късно момичета  Hug

# 707
  • Мнения: 41 897
Добро късно утро! Hug Hug Hug



Честит празник,мили момичета!!!
Бъдете щастливи и обичани майки и любими!
Бъдете нежни,красиви и усмихнати!




Бризче Hug,благодаря за новия клип! Heart EyesНаправо се просълзих като го гледах и слушах! love001

Ани HugБоби HugСиси HugГости HugТио HugЛу HugНерви HugСлавена Hug

Клари Hug,благодаря че си донесла преведения епизод! bouquet

Нерви Hug,благодаря на екипа ви за превода!Да сте живи и здрави,че сте се заели!

newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ето и линк, където се качват преведените сериали на групата! Peace

https://vk.com/club113691288



Приятен празничен ден на всички! newsm51

ПП Закъснях да пусна поста покрай разговорите! Laughing

Наде Hug Party

# 708
  • Мнения: 36 787
Злати Честит празник бъди здрава и щастлива любима, майка и баба  Hug

Да е честит празника и на нашите момичета Айча Варлъер и Хатидже Шендил - пожелавам им щастие и много любов

Поздрав....



Ayça Varlıer - Hoşçakal

https://youtu.be/iFMP7PrfhPI

# 709
  • Мнения: 2 655
Честит празник , момичета!
Да сте живи и здрави, много обичани и глезени!





Ани, както и да я направиш новата тема винаги е оригинална и интересна!
Моля те, само не махай линковете за старите сериали Praynig Praynig Praynig Praynig
Вчера от темата хванах линка за Денят по БТВ и си направих един маратон до... посред нощите!

Хубав празник , момичета!

# 710
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Честит празник , момичета!
Да сте живи и здрави, много обичани и глезени!





Ани, както и да я направиш новата тема винаги е оригинална и интересна!
Моля те, само не махай линковете за старите сериали Praynig Praynig Praynig Praynig
Вчера от темата хванах линка за Денят по БТВ и си направих един маратон до... посред нощите!

Хубав празник , момичета!


newsm10

# 711
  • Мнения: 36 787
Деси Честит празник и на теб мила  Hug Бъди здрава и обичана  Hug

Аз си получих "подаръка" по телефона   hahaha hahaha
Скрит текст:
Моят син ми се обади да ми честити празника и ми поръча да отида да си купя едно цвете  Joy Joy Joy Joy Joy

Добре, ще запазя линковете за Съдбата - за гледане с бг превод. Съжалявам, че не мога да направя това, което ще бъде добре за всички...
Но и нямам време да се опитвам, защото
Скрит текст:
В детската ясла на внука ми от вчера има карантина за варицела. Има болно дете. И ако го хване и него сигурно ще трябва да ходя да го гледам. Така, че трябва да насмогна с приключването....

 

 
Вече получих 2 съобщения на лични - открили ни трудно момичетата и  питат дали ще гледаме и коментираме сериала и дали приемаме нови момичета.
Трябва да направя нещо с което да ориентирам желаещите да обсъждат сериала.

# 712
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Деси Честит празник и на теб мила  Hug Бъди здрава и обичана  Hug

Аз си получих "подаръка" по телефона   hahaha hahaha
Скрит текст:
Моят син ми се обади да ми честити празника и ми поръча да отида да си купя едно цвете  Joy Joy Joy Joy Joy

Добре, ще запазя линковете за Съдбата - за гледане с бг превод. Съжалявам, че не мога да направя това, което ще бъде добре за всички...
Но и нямам време да се опитвам, защото
Скрит текст:
В детската ясла на внука ми от вчера има карантина за варицела. Има болно дете. И ако го хване и него сигурно ще трябва да ходя да го гледам. Така, че трябва да насмогна с приключването....

 

 
Вече получих 2 съобщения на лични - открили ни трудно момичетата и  питат дали ще гледаме и коментираме сериала и дали приемаме нови момичета.
Трябва да направя нещо с което да ориентирам желаещите да обсъждат сериала.
Ани, сложи в заглавието сериала, за да се открива по лесно темата, а като започне сериала на Еркан ще го дабавиш....после може да се "върнем" към по общото заглавие на темата "Проекти и партньори...." това е моето предложение...да кажат и другите момичета... Peace

# 713
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
да пийнем от кафето на Сюрея.... Wink

и ако искаме да си го приготвим в къщи...
Скрит текст:
Лате Макиато (Latte Macchiato) е топла напитка, съдържаща еспресо и мляко, която наподобява Cafe au Lait, но се приготвя от по-препечено кафе и повече мляко. Произхожда от Италия, като в началото е била правена за деца, с цел да могат да пият кафе както възрастните, без да приемат много кофеин. Впоследствие започва да се консумира в средна и западна Европа също и от възрастни.

Сервира се обикновено във висока чаша и се състои от три слоя, които трябва да могат да се разграничат ясно. Най-долният слой е от горещо мляко, следва еспресо и след това млечна пяна. Понеже еспресото има по-висока температура от млякото, а с това и по-малка плътност, то остава над него. За да се спомогне този ефект, кафето се налива последно (върху млечната пяна), за да бъде забавено по пътя си към дъното.

За по-естетичен вид Лате Макиатото може да бъде гарнирано с шоколадови стърготини, какаов или канелен прах. Сервира се с лъжица с дълга дръжка или със сламка.

Фарук се бори за любовта на Сюрея и дано пребори маминка....а Сюрея е борбена натура и не вярвам лесно да се "даде" на свекито....
отивам да празнувам... Party

# 714
  • Мнения: 2 655
Ани, можеш да добавиш името на Аслъ Енвер в заглавието на темата както добави Хатидже. ..

# 715
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Честит празник , мили дами  Hug Hug Hug Hug


Все още не съм изгледала първата серия на Булката , но при първа възможност ще ви догоня  Peace
Весел празник , ви желая , мили момичета  Hug Hug Hug Hug Hug

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Нерви HugЗлати HugНаде HugЕли HugЧестит празник и на вас Flowers Rose
                           
Гости Hugмерси за макиатото Heart Eyes
В Истанбул пих,и много ми хареса Peace
                                                                                                                                                     
Момичета waveyпуснали са снимките и озета за 2-ри епизод newsm18
                                                         
                                                               
                                                             
                                                                   
                                                                 
                                                           
                                                           
                                                           
                                                           
                                                             
                                                         
Скрит текст:
Faruk ve Süreyya’nın evliliği, Boran Konağı’nda fırtınalar kopartır
Faruk’un, Esma Sultan’a Süreyya’yı “müstakbel gelinin” takdimiyle Boran Konağı’nda fırtınalar kopar. Süreyya ve Esma Sultan’ın büyük karşılaşması her iki taraf için yıkımların ve yeni başlangıçların olduğu sürprizlerle doludur.

Süreyya’yı karşısında gören Osman, Faruk’un yanında Süreyya’yı gören İpek, bu kararla büyük darbe alır. Fikret içinse bu yeni umutların kapısıdır.

Süreyya, Esma Sultan’la Faruk Boran arasındaki savaşta, aşkıyla, gururu arasında kalınca bunun bir tarafı olmak istemez ve konağı terk eder. Faruk annesine rağmen Süreyya’dan vazgeçmez ve onun peşine düşer.

Boran Konağı’nın gelini artık Süreyya Boran’dır. Esma Sultan bu mağlubiyete sessiz kalmaz. Esma’nın yaptığı yeni hamle, Faruk ve Süreyya’ya savaşın daha yeni başladığını gösterir.

                                                                                                                           
Има още снимки...

# 717
  • Мнения: 36 787
Ох...Никога не съм се изнервяла когато съм правила нова тема, но днес бушона ми изгоря....Не можах да сложа една снимка и това е....Какво ли не правих, ама йок  smile3511

Пишете за да пусна новата тема и да видя дали там ще мога да я оправя....

Ели добре си дошла и Честит празник  smile3525 Бъди здрава и щастлива  Two Hearts

Боби мерси за снимките на втори епизод...Фарук е задушил Сюрея  Party

Сега няма да правя нов колаж с новите снимки, защото направо прегрях... newsm61



Ето какво си говорят трите ведми във фрагмана....

Цитат
-Сейчас черёд за Фикрет и Ипек
-Эсма,что значит просить руку Ипек для Фарука,а взять её замуж за Фикрета?!
-Упаси Аллах!
-Разве ты слышала,что бы я говорила имя Фарука?
-Я всегда думала,что Ипек подходит моему Фикрету?
#IstanbulluGelin #IpFik

Есма да внимава в картинката, че както съм ядосана може да го отнесе  #2gunfire  Joy Joy Joy Joy Joy

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Ани waveyне се ядосвай толкова Naughty
Всичко ще е супер с новата тема PeaceЗнам newsm10
                                                                                                                     
                                                               
                                                             
                                                               
                                                                 
                                                               
                                                             

Последна редакция: ср, 08 мар 2017, 14:26 от bojana maneva

# 719
  • Мнения: 36 787
Боби - предварително се извинявам за бележката, но когато слагаш снимки от сайта на Стар тв, слагай ги по ред, а не избирателно, защото който слага след това снимки не знае коя е сложена и коя не и настава объркване....
И аз ще ги сложа тук избирателно, защото се обарках коя снимка е сложена и коя не.... а пък в новата тема ще ги сложим на ред....



















Общи условия

Активация на акаунт