Култови лозунги, рекламни и всякакви фрази... евър

  • 24 954
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 781
Малка, незначителна част от мозъчните пръдни на Боко Тиквоча, които ще останат за бъдните поколения. Да се смееш ли, да плачеш ли. Май да се смееш през сълзи малко  Mr. Green

 - Как няма работа бе? Например за овчар в момента, и така се търси агнешко месо и овчо в целия Европейски съюз… просто във зеленчукопроизводството .. ма той нямал щото бил АЙ ТИ специалист..

 - Моето семейство, откакто аз се помня – от дете до ден-днешен, картофи не е купувало. Винаги сме си ги садили, копали, гледали и не сме ходили в плод и зеленчук, за да си купим – нито майка ми, нито баща ми, нито баба ми, нито аз. И мога да ви кажа как се садят, ако не знаете. Трябва да се сложат на тъмно, за да покълнат, след това малко с мотиката се копаят, слагат се. И толкова пустеещи земи, всеки може да си насади.

 - Непрекъснато говорим на полицаите да бъдат вежливи, любезни, внимателни. Да помагат на възрастни дами и на деца. И наистина повечето го правят. Но тежкото ежедневие им се отразява зле… Дъжд, сняг, жега – те са на улицата и стоят по 5 часа. После ги пращаме на друго събитие. И накрая някой го среща и го пита колко е часът и полицаят му удря един шамар.

 - Агнешка плешка ядяхме само на празника на Кирил и Методий. Имахме прасе, кокошки и зайци. Аз се грижех за тях и не отивах на курс по китара, докато не накося трева за зайците и не взема от почивните станции помия за прасето.

 - Във всяко сако имам лентички. Като фокусник съм.

 - За какво ти е да ставаш премиер на обран бостан?

- Моите лични слабости са много. Не можах да науча много неща, които знам, че ми трябват. Там са учебниците по английски. Обичам да рисувам през свободното си време. Спортувам много. Е можеше да имам и малко повече коса... Или както казва Негово величество: "Редки са ни керемидите, напича много по главата."

- Ако бъда избран за кмет, за две години София ще заприлича на Мюнхен и Виена.

- Думите отлитат, построеното остава.

- Идвам, виждам и давам още пари!

- Да мачкаш Цветанов е все едно с голо дупе таралеж да мачкаш.

- Сблъскали се море и два кораба. (за инцидента на Емине)

# 106
  • До морето
  • Мнения: 7 127
"Бегом от мен до другото дърво!"

# 107
  • Мнения: 11 707
"Да не остане неодрусана слива в нашето село"

# 108
  • Мнения: 1 740
"35 години социалистически Батак"

# 109
  • Варна
  • Мнения: 932
"Гълтай ( с голееееми букви) само качествен алкохол ( с мнооого по-малки)" Голям рекламен билборд с реклама на някакво заведение. С подходяща за текста снимка на женски устни с няколко капки, явно алкохол. Грозно и вулгарно ми се видя.

# 110
# 111
# 112
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Дамските въшки, срам за комсомолката

# 113
  • Добрич
  • Мнения: 1 149
" И той кво-о-о? "

 Отиде коня у рЯкатъ ...

Пари няма! Действайте!

От времето на соца и първите компютри Правец:
Изнесли сме компютри за японците!!!
По-късно - Не са компютри, а компоти! И не сме ги продали, а сме ги внесли!

Големи идеи за най-малките градинки -заглавие в  БГ мама.

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 10:38 от mpetkova

# 114
  • Мнения: 3 970
От стара реклама на дезодорант "Графит" - "Освободи напрежението".

И едно от виц:
- Приятно ми е - Андонов - дизайнер
- И на мене ми е приятно - Петров - обикновен педераст.

# 115
# 116
  • Мнения: 349
От стара реклама на дезодорант "Графит" - "Освободи напрежението".

И едно от виц:
- Приятно ми е - Андонов - дизайнер
- И на мене ми е приятно - Петров - обикновен педераст.

Хаха.. Grinning Култово е.  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 851
Аз много харесвам комунистическия лозунг:

Всеки селянин - свиня, всеки комунист - две! /цитирам по памет/

# 118
  • Мнения: 933
Билборд :
Красотата е мисия - Енчев.......  др Енчев

# 119
  • Мнения: 1 318
Билборд :
Красотата е мисия - Енчев.......  др Енчев

Това е краднато от "Бонд... Джеймс Бонд". Агент 007, пардон - д-р Енчев, има мисия.Wink

Общи условия

Активация на акаунт