Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 349

  • 72 643
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 217


Красота и стил !

# 16
  • Мнения: 1 469


"Някои хора правят света специален, само защото са в него "...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 34 053


Като те погледне така и си влюбен/а...

# 18
  • Мнения: 2 293
Благодаря за страхотните снимки.Еййй много са ни готини и двамата.Ще имаме "валентинска"серия на която ще се наслаждаваме,та даже са има и нещо не на място(имам впредвид нещо гнусно сътворено от Ендер).Ще покажат на всички открито,че вече не са само адвокат и клиент.Каквото и да измисли Селви за свое оправдание за срещата си с Ендер,Даахан ще се предаде на чувствата си и от тук нататък(според мен),ще се борят заедно.
Аз продължавам да не мога да слагам снимки.

# 19
  • Мнения: 23 217


Момичета  Two Hearts
Успях да прочета всичко което сте написали и сложили като снимков материал  днес - направо си доставих пълно удоволствие на сетивата. Радост за очите и наслада от споделеното.

Ясно е, че серията утре няма да е само красивите Даахан и Селви... Ендер също ще присъства с поредната си мерзост. Какво ли ще е родил болният му мозък... Той се закани, че ще си "вземе" обратно сърцето - дали няма да прострелят Селви /естествено в края на серията, че да има да мислим след това една седмица какво ще се случи/.
Като ги види хванати за ръце на това парти,  на Ендер ще му станат ясни доста неща и ще предпочете да удари Даахан на уязвимо място -  именно по Селви.



# 20
  • Мнения: 9 288
  Добър вечер момичета!

  Благодаря за новата тема  newsm51 Нека е все така изпълнена с много красота и стил ! Нямам думи за възторга си от днешните снимки  newsm68 newsm68 newsm68 Стайлинга до тук е страхотен, а Енгин е компенсиран за всичките пуловери и шуби от КПА  newsm47То и тогава си беше хубав, а сега съвсем ни остави без думи  Heart Eyes Heart Eyes

  Имаме нов кандидат за Джеймс Бонд   Simple Smile

  

  П.П.Марта Hug честит ти нов аватар  Heart Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 053


http://www.ayakligazete.com/engin-akyurek-ve-fahriye-evcenden-se … nune-ozel-pozlar/

И тук ни отразиха.




https://twitter.com/olenekadartv/status/831910308922933250

"До живот", умопомрачителен нов епизод, утре вечер от 20,00 ч. по АТВ.

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 19:01 от mariana51

# 22
  • Мнения: 3 243


Погледи в близък план!Ма как си устояват така на погледите бе.....
Това е, да си актьор/актриса, да ти повярват зрителите.

Марта Hug моля те, не предвиждай такива работи, нали искаме
серияла да завърши с хепиенд.

.

# 23
  • Мнения: 23 217


Момичета  Two Hearts  истинско удоволствие ми доставя
да експериментирам с тази красота.

Настроението ми е страхотно - искам да дам малко и вас...  newsm03



https://www.youtube.com/watch?v=fhnUhsffiBA

# 24
  • Мнения: 9 288
 Нова

 

 

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 053


От 6 епизод на "До живот", към сериала се присъединява и актьорът Ферди Йълмаз в ролята на Орхан.
От кои ще е - добрите или лошите...




Прекрасна снимка, но как може да ги драскат...

# 26
  • Мнения: 1 469




Ето я снимката вече изчистена, голям фен на Бешикташ е момчето ни и много обича да го прави този знак Heart Eyes

Мартичка Two Hearts,честита нова премяна Simple Smile

Араселия Two Heartsи аз като го видях в този смокинг ми хрумна, че е точно като Джеймс Бонд–отива му Simple Smile

А трейлър йок за съжаление, ще си останем само с догадките до утре вечер...И ново попълнение имаме в актьорския състав, кой ли ще е този Thinking

# 27
  • Мнения: 3 243


Красиво нарисувано!

# 28
  • Мнения: 23 217


"Пременена, натъкмена... " - момичета  Two Hearts  благодаря за поздравленията  newsm03

Обаче красивите и стилните въобще не сте ми ги забелязали, както и пълния с настроение поздрав... 

А аз ви раздавам   newsm10  на всички...

# 29
  • Мнения: 1 285


"Пременена, натъкмена... " - момичета  Two Hearts  благодаря за поздравленията  newsm03

Обаче красивите и стилните въобще не сте ми ги забелязали, както и пълния с настроение поздрав... 

А аз ви раздавам   newsm10  на всички...




Тази вечер имаме парад на красотата. И то на изисканата и стилна красота. Това, което ни
предоставиха не може да се опише с думи, трябва само да се гледа, гледа и да се прехласва
човек от толкова изящество засипало ни като от рог на изобилието. newsm10 smile3501
 
И не е вярно Марта, че не забелязваме и творенията ти и поздрава ти. Два пъти я слушах
"Бонасера сеньорина" за удоволствие. Благодаря за което. newsm51

Правя, струвам и пак разглеждам невероятно хубавите снимки и колажи. Не мога да им се
нарадвам. Прекрасни са. Нали ви казах - перфектната двойка - друга няма като тях.
А стилистката е върхът. Явно улучихме на екип този път. Това е колективен труд, а една
птичка пролет не прави. Всеки трябва да тежи на мястото си.

Тази вечер изпълнена с толкова положителни емоции не желая да мисля за Ендер.
Каквото и да направи утре вечер, рано или късно правдата и любовта ще победят. newsm51

Общи условия

Активация на акаунт