Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 349

  • 72 642
  • 740
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 905


http://www.ayakligazete.com/engin-akyurek-ve-fahriye-evcenden-se … nune-ozel-pozlar/

И тук ни отразиха.




https://twitter.com/olenekadartv/status/831910308922933250

"До живот", умопомрачителен нов епизод, утре вечер от 20,00 ч. по АТВ.



 smile3525

Любопитна съм, какво ще е заглавието на утрешния епизод... Thinking

Например - "Коя си ти Селви?"... Wink

Ако случайно ви е направило впечатление, че от време на време се появявам - по технически проблеми е. Grinning



Много съм благодарна, че ни подариха тази красота. Heart Eyes

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 34 052


Стилни и красиви.
Но аз съм шашардъ, без думи и в спойлер - истина ли е... Нашата Фатмагюл???

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 22:15 от mariana51

# 32
  • Мнения: 20 905
         



Тя е...
Скрит текст:
Освободена туркиня/актриса.Чудесен избор на съпруг.Добре ще е снимката и, да е след брака.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 34 052
         



Тя е...
Скрит текст:
Освободена туркиня/актриса.Чудесен избор на съпруг.Добре ще е снимката и, да е след брака.

В момента е снимката. Тази вечер раздаваха наградите.

# 34
  • Мнения: 1 469


И аз видях доста снимки от тези награди. Нашите любимци с тази си визия от днес са само за там Heart Eyes

Скрит текст:
Наистина смело решение на Берен за този толкова разголен тоалет, но тя наистина е с доста освободено мислене и поведение за туркиня. Направо се чудя как изигра Фатмагюл, толкова е далече от нея като тип жена..но пък каузата на сериала си е заслужавала за нея, доколкото знам тя защитава правата на жените в Турция и смело заявява позициите си, за което я харесвам. Така трябва да стои роклята, но на онази снимка се е поразтворила нещо Simple SmileАма и деколтето е прекалено...но избора си е нейн, колко ли критики ще отнесе...

# 35
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
За всеки влак си има пътници:Да са им честити наградите на тези,които са ги спечелили и на техните близки и фенки(Така нас ще ни оставят на мира).
Благодаря за новата тема,Марианче!Имахме невероятен ден,изпълнен с прекрасни емоции.Само ни липсва втори фрагман,но нищо,ще им простим.И утре не е късно,може да ни изненадат.
Нека ни отразяват по жестници и телевизия,това е добре за привличане на вниманието на публиката!Харесва ми,когато хвалят добре свършената работа,талантът и уменията на нашите момче и момиче.А не ни показват.....

Наградата на моето сърце(и на тези на милиони по целия свят) е за тези двама:

            

Нали не умея да правя нищо,копирам красотите,които създават други.Прекрасни са колажите на Свети.
Марта,как да не забелязваме поздравите и красотите ти?Усеща се,когато те няма в темата...Очаквам да те нападне музата на творенията в най-скоро време.Правеше чудесни клипове преди,не се съмнявам,че с материала,предоставен от Селви и Даахан вече си в обороти...

# 36
  • Мнения: 20 905
         



Тя е...
Скрит текст:
Освободена туркиня/актриса.Чудесен избор на съпруг.Добре ще е снимката и, да е след брака.

В момента е снимката. Тази вечер раздаваха наградите.


Благодаря, но аз съм изостанала за какви награди става въпрос...

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 052


https://www.facebook.com/atv/?hc_ref=NEWSFEED

Канал АТВ обнови корицата си във ФБ.




Предполагам, какъвто и да е поводът за събитието, всеки е със свой план от четиримата.

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 23 217
Да почнем  с хубавото...
 




Въобще не съм много сигурна, ама май Шахика си има партньори - Даахан и Селви. Затова те присъстват на бляскавото парти.



Семейството гледа баш като да са яли отровни гъби...



Даахан  ще спаси Селви от посегателството на шефа и...





И лошите моменти... Продължават да пребиват Йълмаз пред очите на Селви, но той кого убива...
Thinking



# 41
# 42
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
До Самата Смърт 6.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 43
  • Мнения: 20 905
Марта_49, добре си предположила... Hug





Дахан се приготвя за представянето. Heart Eyes

Лека да е, момичета. smile3524

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 052



https://www.youtube.com/watch?v=1rc4fQwT3_U

С помощ от приятел - "До живот", епизод 6 - трейлър 2 с бг суб. Приятно гледане.

Общи условия

Активация на акаунт