Обзавеждането на един маломерен апартамент стъпка по стъпка

  • 84 557
  • 645
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 39 317
Има ли шанс да си поръчаш втора бяла вратичка вместо огледало, за да не се загуби ефекта на шкафо-пералнята. За мен би бил по- добър с бял завършек, а не с огледален. А огледалото да се изреже на по- малко и да се залепи за стената до пералнята. Всъщност не мога да видя дали там има врата за друга стая.

# 406
  • Мнения: 4 275
Точно завършека не ми харесва и на мен. Иначе има вариант да се подмени с бяло крило, но засега остава така. Така или няма да живея аз там, така че няма да му се дразня. А и предполагам, че се свиква

# 407
  • София
  • Мнения: 1 742
Можеш да залепиш един перваз със. силикон за стъклото.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ох, Мише, съчувствам ти с това огледало. Open Mouth
Ти остави счупване, дай Боже да няма такова! Ами как ще го чистиш?
Аз винаги мисля как се почиства каквото и да е, и ако е трудно, не купувам.

Огледало се чисти лесно, защо?

От 15 години си имам кърпа от микровлакна и прозорци и огледала на са ми проблем.


# 409
  • Мнения: 54 413
Чисти се лесно и лесно се цапа, веднага личи.
За трудност имах предвид, че е огромно.

# 410
  • София
  • Мнения: 38 476
Моят син надра огледалната врата на банята. С какво - остава си мистерия. Чистя я доста често.
И аз предлагам да сложите перваз долу на огледалото.

# 411
  • Мнения: 1 354
Моите уважения към маломерния апаратамент, но не всеки обича и има нужда да чисти с прахосмукачка. За толкова малко пр-во, което остава без мебели аз съм използвала метла(от по-новите видове). Факт е, че аз мразя прахосмукачките, особено за твърди настилки са ми излишни.

Апарамента става чудесно, браво!

# 412
  • Мнения: 1 354
Като хора, които сме давали апараменти под наем направо ви се чудя за ентусизама, средставата и времето Simple Smile Нашите бяха в кв.Витоша и много лесно се даваха на студенти. Обазавеждането беше спартантско, но с необходимите неща. Остава хората, които ще наемат да оценят хилядите часове в мислене на нещата.

# 413
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз чистя с метла. Имам прахосмук., ама или ме мързи да я сглобявам или някой си почива.

# 414
  • Мнения: 9 871
тогава и аз ще си призная Wink) Първоначално го отдавах на това, че най-малкото ми ревеше от нея. Ама сега като не реве, си е чиста проба мързел от моя страна Wink
Моята е с воден филтър и е хубава, ама то едно сглабяне, разглабяне ... оф

# 415
  • София
  • Мнения: 38 476
И моята е с вода. Освен това ми е по-лесно да прибирам Легото с метлата. Mr. Green
Като е твърд под навсякъде май е по-удобно с метлата.
И аз съм се опитала да направя място за обувките срещу вратата, обаче ММ продължава да влиза с обувки навътре. Close

# 416
  • Мнения: 54 413
И моята е с вода. Освен това ми е по-лесно да прибирам Легото с метлата. Mr. Green
Като е твърд под навсякъде май е по-удобно с метлата.
И аз съм се опитала да направя място за обувките срещу вратата, обаче ММ продължава да влиза с обувки навътре. Close

 ooooh! Много лошо...
Каквото и да е, навън е мръсно и да се ходи с обувки вкъщи не ми харесва.

Аз чистя с прахосмукачка, после моп.
Но наемателите ми са само с метла и моп.

# 417
  • Мнения: 4 275
И аз предпочитам с метла, честно казано Grinning Много по-лесно и приятно ми е.

Пускам снимка и на леглото, обаче стаята е толкова малка, че човек не може да се отдалечи хубаво и да хване всичко:
https://s22.postimg.org/qmgqurfip/IMG_20170816_125521.jpg

Леглото е изработено от бял фладер. Стои доста красиво. Таблата е направена от двойно ПДЧ, за да изглежда по-масивно. Високо е 45 см (по-спомен). Отдолу си е скрит цял един гардероб. Излезе 336 лева.

Наложи се да е по поръчка, защото нямаше бяло легло, което да е с по-високо място за съхранение долу. Единствено MALM на Икеа се доближаваше до изискванията, но пък струваше 600 лева...

# 418
  • София
  • Мнения: 38 476
Да, вижда се, че е по-високо. Нашето е почти същото, на Виденов. Голямо удобство е пространството отдолу.

# 419
  • Мнения: 94
Благодаря за темата. Живеем в тристен апартамент, но мястото все не стига. Наясно съм, че още при ремонта не сме ги мислили много нещата и има изначални грешки, които в момента се опитвам да поправям някак.

Общи условия

Активация на акаунт