Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 029
  • 728
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Кръворазреждащо е и се изписва при тромбофилия. От хепарините е /като клексана и фраксипарина/.
Патенце, кога ти е теста ?

 Shocked Shocked Shocked Но аз правих преди време такова изследване и ми излезе, че нямам предразположение към тромбофилия  Shocked дали да звъня на лекаря да го питам преди да съм сложила?

# 211
  • Мнения: X
Защо ти е изписан тогава ?  Rolling Eyes
Питай д-ра ако искаш, профилактично може би ти е изписан  Rolling Eyes Thinking
В коя клиника си ?

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Защо ти е изписан тогава ?  Rolling Eyes
Питай д-ра ако искаш, профилактично може би ти е изписан  Rolling Eyes Thinking
В коя клиника си ?

В Щерев, сега ще се чуя с докторката. Направо се шокирах още и като прочетох листовката. Говорих с лекарката, каза да ги слагам щом ми ги е изписала, по-скоро не за Тромбофилия, а от друга гледна точка ги е изписала.

# 213
  • Мнения: X
А уточни ли я гледната точка ? Интересно ми е.
Иначе щом ги е изписала, слагаш ги. Grinning

# 214
  • Мнения: 1 408
И аз нямам тромбофилия, но на времето в Щерев ме караха да слагам Фраксипарин, явно се застраховат.

# 215
  • Мнения: 1 142
И аз нямам тромбофилии, но винаги са ми изписвали Фраксипарин/Зибор.
Варки, много се радвам, че е минал трансфера и чакам с нетърпение един положителен тест от теб скоро. bouquet
Колкото до торбата с лекарства, така е, в началото винаги е шок като ти ги изпишат ама свикваш.  Laughing

# 216
  • Мнения: 1 269
Varki, и аз нямам тромбофилия, но бях на Клексан или Фраксипарин през цялата бременност. Изписват тези препарати за по-добро хранене на плодния сак, а после и плацентата. И добре , че го биех, че по едно време и аз се чудех за какво ми е и го бях спряла, но по-напреднала г.с. при една от феталните морфологии се оказа , че изостава плода в развитието си. Започнах да ги бия пак и нещата се оправиха.

# 217
  • София
  • Мнения: 874
Аз пък не съм изследвана за тромбофилия, а нямам нито фраксипарин, нито аспирин, нищо. А имам разширени вени. Да се притеснявам ли? И да си направя ли изследването по моя инициатива? В 7 г.с. съм.

# 218
  • Мнения: X
Ти да видиш, аз пък си мислех, че са необходими само при тромбофилия. Blush
Кейти, аз бих си пуснала изследването. Как си ти иначе, имаш ли бременни симптоми, гади ли ти се ?  Hug

# 219
  • Мнения: 6 622
При трансфера ми в Щерев и аз имах фракси,без да са ми правени изследвания за тромбофилии . Обясниха ми ,че създавали по-добра среда за ембриона. Явно там си им е практика да ги изписват. Но не всички лекари ,защото д момичето с което бях в една стая при трансфера нямаше фракси.

# 220
  • София
  • Мнения: 874
Изобщо не ми се гади, нито имам някакви вкусови предрочитания.  newsm78 Само болки ниско долу в корема, понякога силнички. Мдам, май ще си го направя изследването, и дори се чудя дали има и друго важно, което да направя като се бода, че боденето не е много лесно при мен.  newsm78
Ти кога стартираш?

# 221
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Здравейте, момичета
на 15 ден след трнсфера на 2 тридневни ембриончета ЧХГ - 52,3
В сряда ще правя втори тест.
Сега ми е по-притеснено от преди. Опитвам се да остана спокойна, но нещо не ми се отдава #Crazy
Здравей и искам да се успокоиш. Никога не знае човек какво му е подготвила съдбата. Така че горе главата и се надявам утре чхг да се е удвоило. Стискам палци всичко да е наред Praynig Hug

# 222
  • Мнения: X
Кейти, радвай се, че не ти се гади, по-добрият вариант е  Hug
Болки в началото и аз имах, ще отминат след време, само ембрито да е добре, това е важното. Hug Притеснявах се много тогава, питах д-ра, каза, че не трябва да има болки, но понякога се случва и отминават след 9 г.с., но аз не стигнах дотам, за съжаление...
Още малко време да мине и ще споделя до къде я докарах аз.
Флъфи, успех и от мен за теста утре  Praynig

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 20:02 от Анонимен

# 223
  • Мнения: 47
Момичета, да се запиша и аз, въпреки че не съм от групата на оптимистите ! На 5 ден след трансфер съм. Прокървих (една капка) веднага след като се вдигнаха от леглото след трансфера, после 2 дни контракции, а сега много силни предменструални болки. Побърках се от нерви от самия старт на процедурата досега. На втория ден след трансфера от притеснение едва дишах.  Всичко това е в моя вреда, но не успях да се контролирам.  От самото начало имах чувство на обреченост.....
На всички тук пожелавам успех и ви се възхищавам на оптимизма. Браво и късмет! Heart Eyes
Patencce2,на всички ни е нервно по един или друг начин (според мен и на най-големите оптимисти Wink), но наистина не трябва да се отчайваш. Аз също съм от нервните този път, близките около мен не знам как ме търпят, но това е положението  Simple Smile Чети книжки, гледай любими филми, прави неща, които те зареждат, поне аз така опитвам да се спасявам. Горе главата и късмет! Скоро всички ще се оплакваме от безсъние и ревящо/и мъниче/та, дай Боже! Praynig
Благодаря ти скъпа Hug !
Късмет на всички@
Що се отнася за Зибор/ Фраксипарин - и аз съм в Щерев, а там ги изписват профилактично на всички!

# 224
  • Мнения: 730
И аз да се изкажа за Клексана:) Не съм в Бг, но се боцках до 35г.с.,профилактично.

Общи условия

Активация на акаунт