Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 018
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 154
Ina_73, благодаря за отговора! Д-р Христова къде преглежда? Ако е в Надежда - там прегледът при кардиолог е 60лв. Точно в момента няма как да ги отделим.
Само да добавя, че само първата вечер ми бяха толкова високи стойности. Следващите две вечери, най-високите стойности бяха около 140/90.
Да, в Надежда преглежда. Отиди на др.кардиолог само му кажи, че си бременна. На мене от стрес ми се увеличи кръвно и при 140/90 тя ми изписа сериозни хапчета. То аз го усещах, защото има хора с високо кръвно и нямат усещания. Каза ми, че трабва да се нормализира, защото от хормони при бременост се увеличава още.
Ох, дано да съм бременна! Рано ми е за тест още. Simple Smile Аз по принцип преди процедурата пиех хапче само при нужда, защото ми става ниско и некомфортно. Звъннах на спешния, казаха да се свържа с кардиолога, който ми е назначил терапията, да ми коригира дозата, но той дава нощни дежурства и не знам...офф, много ми е объркано. Мисля днес да пробвам да го пия по-рано (след обяд) хапчето за кръвно, за да може да е започнало да действа преди вечерното време, когато ми се вдига.
Съжалявам, че ви натоварих! Хайде дано някой се похвали с положителен тест, да ми "светне" пред очите! bouquet

# 721
  • Мнения: 907
Отчитам ви се като някоя ученичка , но ме гони нервата.Вчера 8-ми ден след трансфер имах леко кафяво бих казала еднократно зацапване.Днес също го има, но само като се бърша с хартия и то съвсем малко.Изчетох цялата информация в нета, и вече буквално затъпях.Тест не искам да си правя тъй като си слагам прегнил и пикливия може да покаже грешно, а за кръвен нямам търпението да го следя през 2 дена дали се покачва.Ще се моля да не се засилва и да е от имплантацията.

# 722
  • Мнения: 6 041
Момичета, някоя от вас може ли да ме ориентира в дена на трансфера колко горе-долу е хубаво да са прогестерона и естрадиола?

# 723
  • София
  • Мнения: 134
emeka,
а свърза ли се с клиниката да те посъветват какво да правиш като има кървене. На мен ми бяха спрели фраксипарина, докато кървя и утрогестана го пих през устата. Бяха ми назначили и неупоген( сега изписват зарзио в Надежда). Личното ми мнение е, че не можеш да направиш кой знае какво, освен да чакаш и да почиваш повече.

Boby_pl,
аз съм след ЗЕТ  и ми е изследван само прогестерона. Беше 31,5 в деня на трансфера. На 2x3 глоб. утрогестан съм и на 2x1 естрофем. Аз съм с ДЯ.

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 17:18 от *dama*

# 724
  • Мнения: 174
Здравейте, на 14.03 ми беше трансфера на две ембриончета.
dama, аз също съм с донорска яйцеклетка и това ни е първи опит. Освен естрофен и утрогестан, взимам  селен, аспирин протект и антиоксидант. Има ли някакви признаци дали е станало, аз не усещам нещо специално.

# 725
  • Мнения: 6 041
Благодаря ти *dama*.  Hug Моят прогестерон е почти като твоя - 31.84 - и съм на същите лекарства, само естрофема ми е 3х2.

# 726
  • София
  • Мнения: 874
Моят прогестерон в деня на трансфера е бил 13, сега погледнах. Това не е ли много ниско?

# 727
  • Мнения: 1 258
Моя прогестерон в деня на трансфера беше 10,91.
Не знам какво значение има този прогестерон, доктора нали вижда, че е нисък а пък  нищо не казва.  newsm78
Май нищо няма да стане, днес ми е трети ден от трансфера и имам симптоми като преди цикъл.

# 728
  • Мнения: 5 894
Имайте предвид, че има различни мерни единици за прогестерон, така че не ги сравнявайте така.
Боби
Скрит текст:
Погледнах моите изследвания. Първия път прогестеронът ми е бил 28 и имах допълнителна инжекция в деня на трансфера. Тогава бях на 3х2 естрофем. За него според мен се гледа естрадиола по-скоро. Вторият път прогестеронът ми беше извън референтните >40 и съответно нямах инжекция. Естрофемът ми беше 2х2, но си мисля, че имаше връзка с риска от хиперстимулация.

Момичета, заповядайте в новата тема и нека я напълните с много EFP

Общи условия

Активация на акаунт