Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 050
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 051
Тоест пункцията се приема за овулация независимо на кой ден е? И в такъв случай не е проблем, че трансфера ще е на 21-ви ден, важното е че е на 3-ти ден след пункцията? Споменаха ми, че май някакви хормони ще пускам, та едва ли ще ми насрочат трансфер в неподходящ ден. Но  все да има за какво да се притеснява човек ... ooooh!

Благодаря ви много за отзивчивостта.  Hug

# 691
  • Мнения: 908
Моят трансфер беше на 38-ми ден , заради забавяне.

# 692
  • Мнения: 154
Момичета, да ви питам - вечер много ме втриса, и през деня все ми е студено. И при вас ли е така? Предполагам, че е от хормоните, ама да питам. Simple Smile

# 693
  • Мнения: 83
Момичета, да ви питам - вечер много ме втриса, и през деня все ми е студено. И при вас ли е така? Предполагам, че е от хормоните, ама да питам. Simple Smile

И мен втрисаше няколко пъти а иначе винаги ми е студено от естрофема е при мен и кръвно вдигнах и краката ме болят.
Още малко остана до теста после ще видим Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 271
Стефи, благодаря ти.  bouquet
На предишните трансфери пак имах лека температура, но тази онази вечер си беше доста висока.
Интересното е, че от пункция до трансфера си слагах утрогестан и тогава нямах никакъв проблем.
Сега всичко е нормално при мен.
А някой знае ли кое лекарство е по -добро, утрогестан или Кринон и с Кринона дали ще успея да вдигна този прогестерон, че и той ме притеснява.

# 695
  • Мнения: 4 008
Анжди,моята температура в деня на трансфера беше 37,9,след това варираше от 37 до 37,5.

За мен Кринон е по-доброто лекарство,защото съдържа цялата доза в един апликатор,няма изтичане и не е необходимо да си бъркаме вътре за да си го сложим.Много по-хигиенично е.Единствено ефекта на наслагване ме дразни и в един момент имам чувството,че съм пълна с тонове гел. Crazy

# 696
  • Мнения: 49
Здравейте, някои с леко зацапване на 10 11 ден днеска се появи на салфетката розовеещо леко  малко се притесних уринарния нищо не показа леко бледо едва забележимо втора черта уф във вторник сряда ще видим

# 697
  • София
  • Мнения: 134
Макар и с бледа черта уринарния тест е положителен!

# 698
  • Мнения: X
Аз имах зацапване, но кафеникаво. Започна на 10 ден и продължи 3-4 дни, след което имах положителен тест.
Успех  Hug

# 699
  • Мнения: 4 008
И аз имах,но при мен бяха две едва забележими бледо розови петънца на ежедн.превръзка.Появиха се точно на 10 ден.
Успех и от мен! Simple Smile

# 700
  • Мнения: 49
Ох даже до превръзката не стигнаха ох дано да е онова имплантационно зацапване това обеднява бледата втора черта ,но все пак всичко е догатка утре ще повторя уринарния Simple Smile

# 701
  • Мнения: 154
Момичета, да ви питам - вечер много ме втриса, и през деня все ми е студено. И при вас ли е така? Предполагам, че е от хормоните, ама да питам. Simple Smile

И мен втрисаше няколко пъти а иначе винаги ми е студено от естрофема е при мен и кръвно вдигнах и краката ме болят.
Още малко остана до теста после ще видим Simple Smile
Да, кръвно и аз вдигнах, но при мен е от Медрола и го спрях.

# 702
  • Мнения: 755
Момичета,аз съм в 5 г.с.и 2 дни а сакчето ми отговаря на 4 г.с. и затова сега пускаме чхг през два дни за да видим как нараства. В петък чхг 5530 ,а в неделя чхг 8550. Как ви се струва? newsm78

# 703
  • Мнения: 908
Някой получавал ли е гадене от прегнил? От два дена ми става лошо и ми се гади, но интересното е , че преди седмица също ми слагаха, но нямах такива симптоми.Днес ми е 8-ми ден след трансфер.

# 704
  • Мнения: 4 008
Рончо,добре ми се струва резултата ти,даже отличен. Simple Smile

Нямала съм гадене от чхг препарати нито от други лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт