Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 050
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 509
Рончо, от кога смятате седмиците? На кой ден от цикъла ти беше трансфера?

# 706
  • Мнения: 730
Стиснати палци на всички, момичета!
Мишките ми ми спират тока и почти нямам време за тук:)
Жанче, честито!
С Елислава какво става?
Буена, и ти ми беше на мисъл тези дни:)
Жълтурчо? Нандин?

# 707
  • София
  • Мнения: 10 642
Марианка, мерси, че мислиш за нас  Hug
Аз си чакам заповетта от фонда, за да стартирам нов опит.
Да нагушкаш мишките от нас  bouquet

# 708
  • Мнения: 755
Цвети на 10 ден от цикъла ми беше пунцията (21 февруари) и на 25 февруари трансфера. И утре пак тест .
Май днес ще има тесчета,стискам палци за положителни резултати! bouquet

# 709
  • Мнения: X
Благодаря, Марианка Heart Eyes
Дай Боже и нашите токове така да ги спират възможно най-скоро  Praynig Hug

# 710
  • Мнения: 154
Хайде, момичета, чакам положителни тестове, че да се окуража малко.
При мен от три дни се повтаря един и същ сценарий: вечер вдигам кръвно (първата вечер беше доста височко-170/100, спрях Медрола). А като стана рано сутрин до тоалетната ми е ниско: 100/60. Снощи пробвах да пия не цяло хапче за кръвно. Пих 3/4. Днес пак същото - 105/65. Чудя се, да звъня ли в клиниката?

# 711
  • Мнения: 755
Жанче чистито! Joy
Много се зарадвах!  baby_neutral

# 712
  • Мнения: 1 659
Хайде, момичета, чакам положителни тестове, че да се окуража малко.
При мен от три дни се повтаря един и същ сценарий: вечер вдигам кръвно (първата вечер беше доста височко-170/100, спрях Медрола). А като стана рано сутрин до тоалетната ми е ниско: 100/60. Снощи пробвах да пия не цяло хапче за кръвно. Пих 3/4. Днес пак същото - 105/65. Чудя се, да звъня ли в клиниката?
Обади се и питай кога е на рабата Д-р Христова. Аз съм ходила и е в понеделник, сряда и четвъртък, ако не бъркам. Ако няма час за днес отивай, не вярвам да те върне.
Без да съм бременна и на мене ми е сутрин ниско и вечер високо и знам колко е гадно.

# 713
  • Мнения: X
Рончо, много благодаря !  Hug
На теб ти стискам палчета да навакса бързо малкото съкровище и всичко да бъде наред, без повече притеснения  Hug

# 714
  • Мнения: 5 895
Здравейте, момичета Hug Темата е към своя край и по молба на Електра ще я продължа, тъй като тя си има вече една хубава занимавка в къщи Heart Eyes Но тъй като все пак мястото ми вече не е за тук и отдавна не пиша, исках да се допитам дали все пак няма някоя желаеща дама, която да поеме щафетата и да води темичката.
Пожелавам ви много  EFP и ви наръсвам за късмет
 babydust7 babydust7 babydust7

# 715
  • Мнения: 154
Ina_73, благодаря за отговора! Д-р Христова къде преглежда? Ако е в Надежда - там прегледът при кардиолог е 60лв. Точно в момента няма как да ги отделим.
Само да добавя, че само първата вечер ми бяха толкова високи стойности. Следващите две вечери, най-високите стойности бяха около 140/90.

# 716
  • Мнения: X
Блингче, ако ти се занимава с новите теми ще е чудесно, а ако не, аз ще те отменя, няма никакъв проблем  Hug

# 717
  • Мнения: 5 895
Нямам проблем, просто все пак исках да проверя дали на някой от моментно присъстващите в темата му е по  на сърце и иска да си я води. Макар на всички ви пожелавам да сте наистина временно пребиваващи тук Praynig

# 718
  • Мнения: 1 659
Ina_73, благодаря за отговора! Д-р Христова къде преглежда? Ако е в Надежда - там прегледът при кардиолог е 60лв. Точно в момента няма как да ги отделим.
Само да добавя, че само първата вечер ми бяха толкова високи стойности. Следващите две вечери, най-високите стойности бяха около 140/90.
Да, в Надежда преглежда. Отиди на др.кардиолог само му кажи, че си бременна. На мене от стрес ми се увеличи кръвно и при 140/90 тя ми изписа сериозни хапчета. То аз го усещах, защото има хора с високо кръвно и нямат усещания. Каза ми, че трабва да се нормализира, защото от хормони при бременост се увеличава още.

# 719
  • Мнения: 6 051
Вече официално се присъединявам към вас. Вчера ми беше трансфера на 3-дневно ембрионче /перфектно според ембриолога и доктора ми/. Дано си ме хареса буболечето и за Коледа да сме 3-ма.  Heart Eyes

Пожелавам на всички успех и само положителни тестове.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт