Критическата при някои мъже

  • 41 654
  • 403
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 036
Нямаш повод за тормоз тогава Simple Smile.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Това с моторите не е критическа.
Критическа го пере моя мрънкалник,дето не спира да крещи и да дудне като дърта свекърва цял ден за най-малката дреболия! #Cussing out

# 17
  • Мнения: 22 036
Славче  Hug. Това беше една от причините за развода. Беше станал по-зле от зла свекърва. Пренареждаше съдовете в миялната и ми дуднеше как не съм ги сложила правилно  ooooh!. Дано сега се е оправил, защото не е лош човек по принцип Simple Smile.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 595
А моя пък таман се е укротил и не дудне. Пу-пу.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 598

За съжаление става по-зле.Добре,че има хоби-риболова.
Понякога моторите,лова,рибите са направо спасение за жените.

# 20
  • Мнения: 1 485
По мои наблюдения повечето "изперкват" около/след 50-те, на 40 ми се вижда рано. Искат да си докажат, че са още "в играта" и още ги бива. Няколко познати семейства се разбиха, тъй като мъжете решиха, че ще си изживяват втората младост по барове и дискотеки.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами то и аз мога да хукна по барове и дискотеки,ни акъл ми липсва,ни образование  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 22 036
Славче, опитай се да го изтърпиш. При нас се събра и от моя и от негова страна, но смятам, че им преминава и ако устискаш ще се оправят нещата. Като с пуберите е, минава им в един момент.

# 23
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 802
Това с критическата за мен е поредната.....измислица.
На мнение съм, че щом човек има възможности трябва да следва мечтите си. Около 50-те човек е достигнал пик в кариерата си, изградил дом, децата отгледани ...трябва да се отдаде на удоволствията. За малките деца има малки играчки, за големите по-големи....
Та така, за 50 годишнината обзаведох мъжа с нова кола, малка , спортна, червена....не иска мотор,. не дава и аз да си взема. Но пък си взе раптор и с детето ходят и си се кефят....пробвах и аз с тях, но не стана....много прах и кал.
и Съм за женските/мъжките забягвания от време на време. Щото ловът, го използват като предтекст, да отидат, да си се посмеят, пийнат....

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Жалба за младост е това. Истинската сачма в главата е след 50- те.

# 25
  • Мнения: 12 993
Аз мисля, че тези които рано са ги налегнали грижите по деца и семейство и не са имали време да поживеят, избухват най- много когато чукнат 50-ка:) И се започва едно гонене на последния влак, обикаляне по баровте с моми по- малки от щерките, смешна история, всяко нещо е хубаво да си е с времето.

# 26
  • Мнения: 594
Аз мисля, че тези които рано са ги налегнали грижите по деца и семейство и не са имали време да поживеят, избухват най- много когато чукнат 50-ка:) И се започва едно гонене на последния влак, обикаляне по баровте с моми по- малки от щерките, смешна история, всяко нещо е хубаво да си е с времето.
и аз така знам Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1 257
Според мен голяма част от тях, когато чукнат 40тте се замислят как вече едва ли не са преполовили живота си, започват размисли до какво ниво са стигнали - в кариера, семейство. По - скоро ги завладявава лек страх от бъдещото, замислят се, че най - хубавите им години са отлетели и ги обезма паника. И как е най - лесно да притъпят това усещане - някой с мотор, друг със спортна кола, трети - с любовница. Няколко двойки познати се разделиха в последните 5-6 месеца, мъжете от които все от 40 до към 45. Двама са с любовници, единия - с мотори и пътешествия по света. А не е като да не са имали свестни жени. ММ още не е стигнал 40тте, малко му остава. Той сега е страшно мрънкало за някои неща, представям си тогава какво ще е  Laughing  Whistling

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 587
Около мен мъжете, всичките са в тази възраст, но още влезли в таз "критическа " няма.
Всичките изглеждат стабилни, държащи на семейството и всичките на младини доста походили.
Ще видим какво ще покаже времето...

# 29
  • Мнения: 8 909
Около 40 мъжете започват да усещат, че вече не са така млади и силни и се втурват да пробват всякакви екстремни удоволствия, за които са мечтали като по-млади или които просто са модерни към момента. И тъй като винаги го има финансовия момент, някои на по-късна възраст изкарват този закъснял пубертет. Критическата при мъжете е друго. Това е спада в хормоните, за който обикновено не се говори, но си личи, при някои особено силно.

Общи условия

Активация на акаунт