Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LI

  • 158 450
  • 780
  •   1
Отговори
# 255
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Искам да и пусна два, които гледахме с баща и страшно ни харесаха, но да ме убиеш не се сещам за заглавия. Първия мился турски, за двама влюбени, които се разделиха и се търсиха 50 г, намериха се на една гара.
Да не би да е този?
http://www.imdb.com/title/tt4148400/

Иначе бих ѝ препоръчала да гледа "Копенхаген".
http://www.imdb.com/title/tt2459156/

# 256
  • Мнения: 12 987
Дими, да този е! Благодаря! Ако някой е пропуснал, препоръчвам.

За другия мъжът ми се сети, този е, също много хубав!
http://www.imdb.com/title/tt3812366/?ref_=plg_rt_1

# 257
  • Варна
  • Мнения: 79
Song to Song

Колебая се дали тази аматьорщина или бизонският идиотизъм печелят приза за най-малоумен филм на господин Претенция, но за момента този ми е по-пресен, та ще наградя него. Ако Knight of Cups ви се е сторил претенциозен, то този ще ви кара да си протриете зъбите от скърцане. Един час нищо, последяван от още един, след това още половин, и това всичкото напълнено с дълбокомислени фрази от типа Аny experience is better than no experience (тц, мосю Малик, ако експириънсът е ваш филм, по-добре без никакъв).

Хе, хее, Джо, да разбирам, че вече сме поне две прецакани, да загубят два часа и кусур за това....нещо Simple Smile Какво ти, аз сигурно 5 часа го мъчих  - седем пъти заспивах и се събуждах, то много мудно, бе ! Но съм съгласна с всяка дума за Рунито Мара- великолепно изглежда на екран тази жена ... какво ли пие ? Simple Smile Отивам да си направя силно кафе, че още се прозявам, преди малко го приключих и скокнах да търся мнения тук, та попаднах на сродна душа в твое лице, явно Simple Smile

# 258
  • София
  • Мнения: 27 181
обърках батман и аз, 21 от 22

А аз обърках Принцът на Египет с Покахонтас.  ooooh! Избързах...

# 259
  • Мнения: 558
Твоят резултат е:
100%
90-те години бяха чудесно десетилетие за киното! Сподели резултата си, за да разберат всички колко добър киноман си!
 Flutter

# 260
  • Мнения: 2 430
Твоят резултат е:
100%
90-те години бяха чудесно десетилетие за киното! Сподели резултата си, за да разберат всички колко добър киноман си!
 Flutter


Надувка  Grinning  /шегувам се, разбира се, с най-добри чувства ти казвам браво!/

# 261
  • Мнения: 615
Black Butterfly и Contratiempo, и двата с две ръце и два крака.  Party

# 262
  • Мнения: 1 615
Момичета, имам молба, знам че не е за тук точно, но и знам, че сте гледали много филми и ще ми помогнете. Те са две молбите ми де:)
Та заварената ми дъщеря е на гости, тя живее в чужбина, позабравила е български, но пък много обича филми. Най вече романтика и драма, та ако може препоръка за такива хубави.

Искам да и пусна два, които гледахме с баща и страшно ни харесаха, но да ме убиеш не се сещам за заглавия. Първия мился турски, за двама влюбени, които се разделиха и се търсиха 50 г, намериха се на една гара.

Вторият корейски май беше, за един възрастен мъж, който търсеше някакво магазинче, помня че накаря ги даваха в една стая цялото голямо семейство... Ако се сетя за още подробности ще пиша.

Да не става спам, на лични, моля за препоръки.

"Зеления път" снощи също и хареса.

Delibal / Див мед (2015).... Турски-драма,романтика.Много силен филм,препоръчвам !!

# 263
  • Мнения: 5 820
   Гледах филма "47 meters Down" и ми хареса. Препоръчвам ви го.

# 264
# 265
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Berlin Syndrome - не беше лош, но очаквах повече. Останах с впечатление, че е силно препоръчван, може и да съм се объркала. Актьорчето ми хареса как игра и ми се стори познат, но по-скоро ми напомняше на някой, отколкото да съм го гледала него. Привлича вниманието някак си, интересна физиономия, идеален като за тази роля.

The Shack - този пък очаквах да е по-тъп, че четох повечко критика, но аз си намерих доста философийки в него, които ми харесаха, като се опитах да си ги възприема не толкова в тясно религиозен смисъл. Иначе красиво филмче, но на места досадяваше.

# 266
  • Мнения: 1 110
Водих детето снощи на "Аз, проклетникът 3". Препоръчвам с две ръце и два крака, много свеж и много приятен. Смело в салоните  Grinning.
Голяма рядкост е напоследък поредица да е успешна. На тази няма нито един филм, който да не става.

# 267
  • Мнения: 5 820
   Препоръчвам също да гледате "Delibal" - "Див мед". Много е силен и истински. Докато гледах филма, плачех на него. Това е изпепеляващата любов. Никой не е застрахован от смъртта.

# 268
  • Мнения: 1 615
   Препоръчвам също да гледате "Delibal" - "Див мед". Много е силен и истински. Докато гледах филма, плачех на него. Това е изпепеляващата любов. Никой не е застрахован от смъртта.
В този ред на мисли препоръчвам също и Ask Kirmizi / Любовта е червена (2013)

Напоследък се запалих по турските филми /разграничавам се от от сериалите им/.Почнах от комедиите им,а вече  "затънах" и в драмите....   newsm78

# 269
  • Мнения: 2 430
Нямаше ли някаква тема за турските сериали и филми?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=888104.675;topicrefid=20
Даже има няколко. Мисля там може да са ви по-полезни момичетата с информация.

Общи условия

Активация на акаунт