Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 853
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Meginet, аз съм капки витамин К, но съм в Перник. Ако има как да ги вземете.
   Няма как благодаря ти.

# 511
  • Мнения: 260
Здравейте момичета.Успех на всички и скоро да видим двете чертички.Предстои ми операция за премахване на миома и бих искала да Ви попитам за мнение за д-р Еленчев.

# 512
  • Мнения: 1 659
Добро утро !
Имали ли сте сърбеж от утрогестана ? Много е неприятно. Как сте се справили с този проблем ?

Да аз, даже пускахме и изследване , но беше чисто. Мия с Гинексид пияна и  мажа с канестен 0,1% и не използвам ежедневни превръзки , защото те влошават положението. Сменям бельо по няколко пъти на ден.
Мерси за отговор  bouquet

# 513
  • Мнения: 1 849
Здравейте момичета.Успех на всички и скоро да видим двете чертички.Предстои ми операция за премахване на миома и бих искала да Ви попитам за мнение за д-р Еленчев.
Куца му отношението към пациента, но е добър в работата си, което е по-важното.

# 514
  • Мнения: 1 659
Дали има някой с час за събота при Стаменов?

# 515
  • Мнения: 857
Момичета, как да си разбера резултата от контролна биопсия.Казаха, че акушерката се обажда да каже, но вече мина повече от седмица и никой не ми се е обаждал.При д-р Стаменов съм

# 516
  • Мнения: 599
Момичета, на кой ден замразявате ембриони?

# 517
  • София
  • Мнения: 23 208
Момичета, на кой ден замразявате ембриони?
винаги на трети.
После могат да ги отгледат и до пети.
Някъде бях чела че на трети било по-добре, ама не помня защо.

# 518
  • Мнения: 1 849
При мен винаги ги чакат до 5ти и тогава ги замразяват.
Кети, можеш да пишеш имейл на администрацията, да подсетиш за себе си (има го на 1-ва стр.).

# 519
  • София
  • Мнения: 10 642
И моите на 5 ден ги замразяват

# 520
  • Мнения: 599
Досега сме ги чакали до пети ден, но вчера ембриоложкатта ми каза, че д-р Стаменов замразявал на трети. И съм в чуденка... Все пак винаги той ми е бил лекуващия лекар...  Дали да настоявам да ги изчакаме?!?

# 521
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз ти препоръчвам да не настояваш за нищо. Те са специлистите, те ти знаят историята, състоянието, те гледат ембрионите

# 522
  • Мнения: 19 726
И моите са все на пети newsm78

# 523
  • Мнения: 599
Днес замразихме 3 ембриона на трети ден.
Когато събирате ембриони, има ли оптимална бройка? Правили ли сте веднага втора стимулация? Може ли да се разчита на остатъчен ефект от първата?

# 524
  • Мнения: 857
Днес замразихме 3 ембриона на трети ден.
Когато събирате ембриони, има ли оптимална бройка? Правили ли сте веднага втора стимулация? Може ли да се разчита на остатъчен ефект от първата?

Може да се прави веднага стимулация, разчита се и на остатъчния ефект от предната стимулация

Общи условия

Активация на акаунт