Пазаруване от H&M ➤ 10

  • 77 584
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 68 654
Това с разминаване на размерите за един и същ номер си е класика при H&M.
На детето дънките 110 размер са все различно дълги и широки, всичките са Слим фит модел.
Последната поръчка беше с една блуза 122/128 - имаме същата 110/116: разликата между двете е само в дължината на ръкавите, а идва и малко по-тясна от по-малката.
Аз имам памучни жилетки един модел L размер - ами всичките са различни.

Баш.

Два пуловера един размер имам, нямат нищо общо ни като дължина, ни като ширина...
Направо заслужават да им пратя и двата и те да си изберат кой е дефектен и неотговарящ на размерите им Crossing Arms

# 676
  • София
  • Мнения: 22 948
Пристигна и днес моята поръчка, не знам къде съм бляла, ама съм поръчала два еднакви гащеризона за детето.  Crazy Ама няма да го връщам, ще си ги носи. Дънките, които поръчах са и големи. Въобще спала съм явно, докато съм поръчвала.  hahaha

# 677
  • Мнения: 2 617
Не съм поръчвала още от сайта, но от прочетеното оставам с впечатление, че няма опция за доставка до магазин на H&M, нали?

# 678
  • Мнения: 19 689
Тете, ще ти кажат, че са различни модели  Mr. Green

# 679
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Tsugumi Тц, не може до магазин.
Само с куриер до адрес. Ако не ти хареса нещо или не е точен рзмер - връщаш срещу 4,90 лв. транспортни разходи. Ако си късметлия с код за безплатна доставка не се овътряш много Simple Smile

# 680
  • Мнения: 68 654
Тете, ще ти кажат, че са различни модели  Mr. Green

Хмммм Crossing Arms  /тук тупам с крак нервно, но не ми се търси емотикон.../

Ама да си изберат зарад кой ще ме компенсират...за по-малкия или за по-широкия. Whistling Mr. Green

# 681
# 682
  • София
  • Мнения: 19 249
Tsugumi Тц, не може до магазин.
Само с куриер до адрес. Ако не ти хареса нещо или не е точен рзмер - връщаш срещу 4,90 лв. транспортни разходи. Ако си късметлия с код за безплатна доставка не се овътряш много Simple Smile
Овътряш се най-много, ако върнеш чест от платка с платена доставка - хем не ти връщат парите за доставката 6.90, хем плащаш още 4,90 за върната пратка.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Ооо, моля ви се! С тези размери вчера обърнах магазина надолу с главата. Грабвам пижама за детето и някой дявол ме накара да погледна дължината. Блузката ОК, но долницата много дълга ми се видя. Намерих втора бройка от размера и сега няма да ви изненанам - 5см разлика  Party
Намерих си трета бройка, която вече ми хареса и все пак имами батман за градината, но с голямото разпъване и мерене.

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 21:59 от eli70o0

# 684
  • Русе
  • Мнения: 5 347
М да. И на мен ми се чудят защо пробвам различни чифтове от един размер за детето, предвид цирка с дете в пробна. А той вече и мрънка кое иска и кое не.

# 685
  • Мнения: 13
Здравйте,
Някой поръчвал ли си е чанта? Аз си поръчах преди известно време, но пищи при влизане и излизане от магазин. От обслужване на клиенти ми казаха, че не би трябвало да е така и ми предложиха да я върна. Не искам да я връщам, а и не ми се занива. От познати знам, че и на тях им се е случвало.
Ще се радвам да споделите опит, поръчвали ли сте чанта от HM, имали ли сте проблеми и как сте се справили?
Хубав ден.  bouquet

# 686
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Здравйте,
Някой поръчвал ли си е чанта? Аз си поръчах преди известно време, но пищи при влизане и излизане от магазин. От обслужване на клиенти ми казаха, че не би трябвало да е така и ми предложиха да я върна. Не искам да я връщам, а и не ми се занива. От познати знам, че и на тях им се е случвало.
Ще се радвам да споделите опит, поръчвали ли сте чанта от HM, имали ли сте проблеми и как сте се справили?
Хубав ден.  bouquet

Звуковата аларма се активира, трябва да се отстрани. Огледай добре вътрешността на чантата. Някъде има пришит текстилен етикет с метална пластина в него. Изрежи този етикет. Имала съм подобни случаи с непремахната аларма на чадър и чанта на Манго Peace

# 687
  • Мнения: 13
Здравйте,
Някой поръчвал ли си е чанта? Аз си поръчах преди известно време, но пищи при влизане и излизане от магазин. От обслужване на клиенти ми казаха, че не би трябвало да е така и ми предложиха да я върна. Не искам да я връщам, а и не ми се занива. От познати знам, че и на тях им се е случвало.
Ще се радвам да споделите опит, поръчвали ли сте чанта от HM, имали ли сте проблеми и как сте се справили?
Хубав ден.  bouquet

Звуковата аларма се активира, трябва да се отстрани. Огледай добре вътрешността на чантата. Някъде има пришит текстилен етикет с метална пластина в него. Изрежи този етикет. Имала съм подобни случаи с непремахната аларма на чадър и чанта на Манго Peace

Много благодаря ще я огледам обстойно.  bouquet

# 688
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ако е поръчана онлайн не би трябвало да има аларма

# 689
  • Мнения: 702
Здравйте,
Някой поръчвал ли си е чанта? Аз си поръчах преди известно време, но пищи при влизане и излизане от магазин. От обслужване на клиенти ми казаха, че не би трябвало да е така и ми предложиха да я върна. Не искам да я връщам, а и не ми се занива. От познати знам, че и на тях им се е случвало.
Ще се радвам да споделите опит, поръчвали ли сте чанта от HM, имали ли сте проблеми и как сте се справили?
Хубав ден.  bouquet

Звуковата аларма се активира, трябва да се отстрани. Огледай добре вътрешността на чантата. Някъде има пришит текстилен етикет с метална пластина в него. Изрежи този етикет. Имала съм подобни случаи с непремахната аларма на чадър и чанта на Манго Peace

Случи ми се с едно портмоне, точно на H&M, пищеше където и да отида, в магазин Практикер ми махната алармата.

Общи условия

Активация на акаунт