SUPERNATURAL: From A to Z

  • 18 715
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Оф, не мога, честно! hahaha

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 905
 Joy, Елора.

Две забавни снимки от мен:

Нарушители


Рок катерица  Laughing

# 48
  • Мнения: 6 388
Описание на 12.15 "Somewhere Between Heaven and Hell":
THE HOUNDS OF HELL – An attack by an invisible hellhound at a campsite leads Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) to investigate the mysterious circumstances. Meanwhile, two of Crowley’s (Mark A. Sheppard) own personal demons uncover what he has been hiding. Castiel (Misha Collins) gets a lead on Kelly Kline.

Обичам адски хрътки Crazy

# 49
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Castiel  Heart Eyes Най-после Simple Smile

# 50
  • Мнения: 31 848
Като каза адски хрътки си спомних как ревах като убиха Дийн  Cry

# 51
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Само тогава не ревах. hahaha
Звучи интересно, ще видим.

# 52
  • Мнения: 31 848
Басии, колко си безчувствена  Crossing Arms

# 53
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Ко?Не!  Shocked hahaha

# 54
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Поздрав за съ-Кастиелките ми Дими и Бъфи


а за останалите


Благодаря ! Последните три епизода на шести сезон са ми любими именно заради Кас.  Май един от тях се казваше " Човекът, който знаеше твърде много " и беше точно заради Кас - колко беше объркан между доброто и злото и как накрая направи това , което трябва според него. Много силен образ. Дори не съм ги изтрила от лаптопа, само заради него си ги пазя тези епизоди.  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Надявам се Кас да остане докрай в сериала и да оживее.

Спомням си само, че плаках, когато Кас изтри спомените на "жената" на Дийн - Лиса и на сина му в болницата. Тогава плаках за Дийн, защото взе решение да се раздели един вид със сина си, което според мен си беше тъпо решение. Мотивите му бяха, че ако Бен и майка му не знаят кой е той, така ще бъдат в безопасност и демоните няма да ги преследват. Това за мен не е така, защото ако демоните знаят кои са те, другото няма значение, пак могат да ги преследват и да изнудавт Дийн. Като се замисля, скоро не са давали детето му и Лиса. Дали сценаристите не са ги забравили ?  И не е ли странно, че Дийн изобщо не се сеща за сина си ?

# 55
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Тук ме закопа, аз изобщо не помня, че Дийн има син?! #Crazy

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 272
Не му е бил син. До последно си мислеше, че е , но друг беше бащата, накрая се разбра.

# 57
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Сетих се! Party
Дийн беше разочарован даже.

Отивам да го търся тоя епизод, искам да го видя как върти яйца. Mr. Green food002

# 58
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Тук ме закопа, аз изобщо не помня, че Дийн има син?! #Crazy

Еее, ти пък !  Бен се казваше момчето , а майка му - Лиса. В шести или седми сезон, не помня точно, Дийн живееше с нея и даже го даваха как сутрин прави закуски, пържи яйца ...  Joy hahaha

Това пък хич не го помня, че детето не е негово. И на кой се оказа ?

# 59
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Нямаше ли нещо от сорта, като се замисля, че Лиса каза на Дийн, че и тя не знае от кой е ? Но защо останах с впечатлението, че тя го излъга ? ??  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт