Перилни препарати и омекотители – 45

  • 56 401
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 209
Я да попитам, ДенкМит сензитив ако реша да пробвам вместо персил сензитив, как да го тествам при детето?
Извинявай, обаче... newsm78 Я преведи! Laughing

# 631
  • София
  • Мнения: 1 641
66 капсули и две туби по 40 пранета май бяха Shocked
Аз завивки и кърпи пера с Персил Сензитив, детето също, та то тоя гел ще го влача май две години... Чудех се да го пусна ли да го препродам в олх, ама кой ще ми купи капсулите и тубите.

# 632
  • Мнения: 69 048
Ооооо как кой бе....ще ги грабнат като топъл хляб Mr. Green

# 633
  • София
  • Мнения: 1 641
За капсулите може и да се прежаля, поне отиват направо в барабана. Като се наложи да пере ММ да си ги ползва, ама тубите май наистина ще заминат.
 Много ми бодат в очите. Хем изхвърлихме старата пералня, баш заради геловете.

Хихи, превеждам. Тъй като понякога Персил сензитив ми свършва преди да дойде новата промоция и не ми се дават 11-12 лева, ако купя ДенкМит - нали не бъркам името? дали да изпера на ръка някаква дреха на детото и да видя как ще й реагира, или по друг начин да тествам ще има ли реакция към новия прах. На годинка е.

# 634
  • Мнения: 267
Ариел, за мен, може би е най-доброто за бяло.
Много харесвам как изпира,
но ако да мога използвам точно това определение, е груб към прането...
Ариел за бяло пере добре, наистина. Засега продължавам с него, макар че забелязвам как някои по-фини блузи и ризи добиха "разрошен" вид. Добавям по малко Perwoll Care&Repair и сякаш е по-добре. Този Первол вече като пенкилер го ползвам. Laughing
За момента не ми се иска да купувам Денкмит за бяло, въпреки похвалите тук. От перилните препарати на марката ползвам отвереме-навреме праха за фини тъкани, в пералнята и на ръка, и като гледам колко много фин прах остава на дъното на легена след пране на ръка (зеолит, предполагам), нещо не ме грабва идеята да го слагам често в пералнята. Гледам, че прахът на ДМ за бяло съдържа 30 % зеолит.

Навремето ползвах месеци наред мегаперлите на Персил за бяло и цветно, влачех ги от чужбина, които също съдържат много зеолит. Перяха супер, махаха всякакви петна от едно изпиране, обаче тъканите на дрехите изтъняха чувствително. Даже мъжът ми, който хич не обръща внимание на такива неща, го забеляза. Предполагам, че се дължи на неразтворимите съставки и триенето, което се получава. Всъщност, не знам, само гадая. Та и с тях приключих и почнах да купувам Персил за цветно от суперамаркета.

# 635
  • Мнения: 5 209
Ами той Денкмит е 10 лева (а беше 7). В общи линии, все тая дали ще го купиш него или Персил без промоция.
И пак да използвам да кажа: DM България, вие сте идиоти! Връщайте веднага цената на Денкмит ултрасензитив каквато си беше или си перете вие с него! Търгаши! 2.95 евро е в Германия и Австрия. Срамота!

Frozy, освен да изпереш някой чорап. Така ако ще пострада нещо, ще е само едното стъпало.

# 636
  • София
  • Мнения: 1 641
Ах, останала съм с впечатление, че коментирате цена за него около 6-7 лева.
Еми ще си пера с Персила.

Благодаря Guess Who  bouquet

# 637
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Как да установите качеството на праха.Някой пробвал ли е този метод?
http://www.blitz.bg/layfstayl/za-damite/napravete-tozi-trik-za-d … e_news498422.html

# 638
  • Мнения: 5 209
Ах, останала съм с впечатление, че коментирате цена за него около 6-7 лева.
6 лева за 20 пранета е прахът за бяло и цветно. Ултрасензитив беше 7 лева за 18 пранета, но го вдигнаха на 10 гадовете. #Cussing out

Как да установите качеството на праха.Някой пробвал ли е този метод?
http://www.blitz.bg/layfstayl/za-damite/napravete-tozi-trik-za-d … e_news498422.html
Не съм пробвала.
Яйчен белтък би трябвало да се разгради от ензима протеаза, но за 24 часа не знам колко ензим ще е останал в разтрвора, защото ензимите не са много дълголетни.

# 639
  • Мнения: X
Никога повече капсули Ариел,капсули Ленор-хубави са и с траен аромат,капсули Персил-също са добри,както и Даш.Сега искам да опитам капсули Деро,ползвате ли ги?

# 640
  • Мнения: X
Едно време Ариел ми беше фаворит за качество. Сега, първо ме отказа безумният му аромат. После, махнаха му съставката за пренос на цвят. Сега пък - ензими нямал...
За това не съм напълно сигурна... Според сайта май това е състава на Ариел за цветно:
Скрит текст:
ARIEL COLOR
Sodium Sulfate
Aqua
Sodium Carbonate
Sodium C10-13 Alkyl Benzenesulfonate
Sodium Silicate
Zeolite
Sodium Acrylic Acid/MA Copolymer
C12-14 Pareth-7
PARFUM
Citric Acid
Sodium Laureth Sulfate
Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate
Tetrasodium Etidronate
Hydrated Silica
Dodecylbenzene Sulfonic Acid
Sulfuric Acid
Sodium Tallowate
Sodium Palmate
PEG/PPG-10/2 Propylheptyl Ether
Silicone Compound
Bentonite
Sodium Polyacrylate
Kaolin
Microcrystalline Cellulose
Titanium Dioxide
Sodium Tallowate
Sodium Cocoate
Dextrin
Hexyl Cinnamal
Polyvinyl Alcohol
Polyethylene Glycol
Protease
Glycerin
Coumarin
Tripropylene Glycol
Geraniol
Mannanase
Lipase
Sodium Hydroxide
Calcium Carbonate
Amylase
Trideceth-n
Magnesium Sulfate
Sucrose
Colorant
Sodium Chloride
Colorant
Sodium Coceth-30 Sulfate
Colorant
Colorant
И май това "Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate" е съставката против пренос... Гес най-точно ще каже. Peace

# 641
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Сега пък ММ ми домъкна две кутии капсули Ариел колор 3в1. Освен да му пера фитнеса с тях...
Внимавай с капсулите и с дрехите от фитнеса, че не се ли жалваше ти преди година от вмирисани дрехи за фитнес на мъжа ти newsm78

# 642
  • Мнения: 28
Мнение за прах Рекс ?

# 643
  • София
  • Мнения: 12 006
Мнение за прах Рекс ?
Нисък клас, не особено добро изпиране, петната са му мъка.

# 644
  • Мнения: 5 209
За това не съм напълно сигурна... Според сайта май това е състава на Ариел за цветно:
Скрит текст:
ARIEL COLOR
Sodium Sulfate
Aqua
Sodium Carbonate
Sodium C10-13 Alkyl Benzenesulfonate
Sodium Silicate
Zeolite
Sodium Acrylic Acid/MA Copolymer
C12-14 Pareth-7
PARFUM
Citric Acid
Sodium Laureth Sulfate
Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate
Tetrasodium Etidronate
Hydrated Silica
Dodecylbenzene Sulfonic Acid
Sulfuric Acid
Sodium Tallowate
Sodium Palmate
PEG/PPG-10/2 Propylheptyl Ether
Silicone Compound
Bentonite
Sodium Polyacrylate
Kaolin
Microcrystalline Cellulose
Titanium Dioxide
Sodium Tallowate
Sodium Cocoate
Dextrin
Hexyl Cinnamal
Polyvinyl Alcohol
Polyethylene Glycol
Protease
Glycerin
Coumarin
Tripropylene Glycol
Geraniol
Mannanase
Lipase
Sodium Hydroxide
Calcium Carbonate
Amylase
Trideceth-n
Magnesium Sulfate
Sucrose
Colorant
Sodium Chloride
Colorant
Sodium Coceth-30 Sulfate
Colorant
Colorant
И май това "Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate" е съставката против пренос... Гес най-точно ще каже. Peace
Съставката против пренос на багрила е най-често кополимер на винилпиролидон и винилимидазол - (P)VP/VMI.

Общи условия

Активация на акаунт