FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 398
  • 434
  •   1
Отговори
# 75
  • Берковица
  • Мнения: 20
Може ли да ми покажете тази боя, която изсветлява?

# 76
  • Мнения: 16

Може ли да ми покажете тази боя, която изсветлява?
Здравейте, това е боята:
https://faberlic.com/index.php?option=com_catalog&view=goods … =2075&lang=bg

# 77
  • Мнения: 16
Ivelina 96 опитах се да ви отговоря на съобщението, но сте си блокирала входящата поща. Всеки новорегистриран във Фаберлик започва като привилегирован купувач. Това е направено, защото не всички искат да продават, някои искат да купуват продукти само за себе си. Имате възможност да получите 20% отстъпка, ако направите поръчка за минимум 33 лв . Ако в рамките на една кампания направите поръчки за 50 точки, което е около 180 лв, в следващата кампания ще имате 26% отстъпка. След като направите и платите първата си поръчка, можете да регистрирате хора в своя екип, но можете да печелите от тях, само ако имате направени 50 точки. Всеки новорегистриран има наставник, който да го напътства и помага. Обърнете се към вашия наставник и ще получите подробна информация.

# 78
  • София
  • Мнения: 285
Новият 10 ти каталог на Faberlic!Пълен с прекрасни летни намаления, достигащи 70%, чудесни акции на любими продукти и още и още.
ПРИЯТНО ПРЕЛИСТВАНЕ!
https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view= … emid=&lang=bg

# 79
  • Мнения: 1 095
Ivelina 96, блокирали сте получаване на лично съобщение и не мога да Ви отговоря Simple Smile

# 80
  • Мнения: 46
Здравейте, искам да пробвам бялата козметика, може ли консулт от човек познаващ продуктите. Кожата на лицето ми е смесена, на 32 години съм, искам продукт против бръчки и хидратиращ и същевременно да не стимулира омазняването в зоната на челото и носа. Благодаря предварително.

# 81
  • Мнения: 16
Здравейте, искам да пробвам бялата козметика, може ли консулт от човек познаващ продуктите. Кожата на лицето ми е смесена, на 32 години съм, искам продукт против бръчки и хидратиращ и същевременно да не стимулира омазняването в зоната на челото и носа. Благодаря предварително.
Здравейте, mish5. Смесената кожа е комбинация от два типа кожа – суха и мазна. Разликата между двата типа кожа е толкова голяма, че за да се грижите за тях ще Ви трябват различни продукти. За Т-образната зона е подходяща козметика за мазна кожа, а за бузите – средства за суха кожа. За зоните с мазна кожа използвайте продуктите от серията Oxiology Кислороден Баланс. За участъците със суха кожа, бузите и около очите, ако кожата е в добро състояние Ви препоръчвам серията Prolixir . Ако кожата Ви е с повечко бръчици, препоръчвам серията Platinum. Два пъти в седмицата нанасяйте маска детокс.

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 09:36 от bubanka

# 82
  • София
  • Мнения: 285
В тази тема е забранено пускането на реферални линкове!

Серията Platinum е за дами над 30+ години. За да я ползва една жена не е задължително да има много бръчки.
Изключително добра серия.
 
Да, в серията Oxiology има комплект за мазна и комбинирана кожа, която е търсена заради доброто си качество.

В серия Expert също има серия кремове за мазна и комбинирана кожа, които са алтернатива на салонната процедура.

Цялата бяла козметика на Faberlic е кислородна, което води до безупречен ефект.

# 83
  • Мнения: 46

Благодаря Много! От Варна съм:)

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 09:36 от bubanka

# 84
  • Мнения: 45
Здравейте момичета, исках да попитам какво е предимството на Фаберлик като бизнес пред Ейвън или орифлейм? Има ли продукт който не ви е допаднал,тъй като само положителни коментари отностно продуктите има?

# 85
  • Мнения: 16
Здравейте момичета, исках да попитам какво е предимството на Фаберлик като бизнес пред Ейвън или орифлейм? Има ли продукт който не ви е допаднал,тъй като само положителни коментари отностно продуктите има?
Здравей nelly.m. Мога да ти кажа какво е за мен предимството на Фаберлик. Първо, като бизнес: Преди години бях представител на Avon. Моята наставничка изискваше от мен само да продавам, нито веднъж не ми обясни, че има друг  начин за печалба в този бизнес. Това, което можех да постигна при това положение е да печеля, колкото моята козметика да ми е безплатна. Нищо повече. По отношение на качеството: повярвай ми, Фаберлик няма нищо, ама нищо общо с Ейвън или Орифлейм. Няма продукт, който да не ми е харесал. Ползвам я вече почти година, взела съм си доста неща, наистина съм очарована. Нямам и лош отзив от клиенти, просто и за мен беше невероятно в началото, когато четях само положителни отзиви. Другото което е различно е уникалния Кислороден комплекс, вложен в козметиката на Фаберлик. В продуктите няма вредни съставки. Доказателство за това е, че в сайта на компанията, всеки продукт е описан подробно по състав. В никой друг сайт не съм срещала да добавят описание на състава на продукта. За Орифлейм като бизнес нямам наблюдения, но съм чувала, че имат не много евтин стартов пакет, който трябва да се закупи при регистрация, което не одобрявам особено. Като качество, не ги отличавам много от Ейвън, а са по-скъпи.

# 86
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте момичета, исках да попитам какво е предимството на Фаберлик като бизнес пред Ейвън или орифлейм? Има ли продукт който не ви е допаднал,тъй като само положителни коментари отностно продуктите има?

Здравейте, nelly.m!

Не е коректно да се сравняват посочените от Вас фирми с компания като Faberlic.

Фаберлик има своите огромни предимства пред много други фирми:
* ПАТЕНТОВАНА кислородна козметика, която е с безупречно качество.
* Над 20 други патента.
* БИОРАЗГРАДИМИ  продукти за дома, които не остават вредни микросфери във водата.
* БИОсерии за бебенца и дечица.
* Колекции дрехи на италиански и руски дизайнери. За детските дрехи гарантирам аз лично високото качество!
* МАРКЕТИНГОВИЯТ ПЛАН е супер добър и при търпение и постоянство за една година един консултант може да стане Мениджър, да сключи персонален договор с Фаберлик и да има врче не допълнителни, а основни доходи!
Гарантирам за това, тъй като съм пример!
* Финансова независимост, така желана от много дами!
Simple Smile

# 87
  • Мнения: 45
Здравейте момичета, исках да попитам какво е предимството на Фаберлик като бизнес пред Ейвън или орифлейм? Има ли продукт който не ви е допаднал,тъй като само положителни коментари отностно продуктите има?

Здравейте, nelly.m!

Не е коректно да се сравняват посочените от Вас фирми с компания като Faberlic.

Фаберлик има своите огромни предимства пред много други фирми:
* ПАТЕНТОВАНА кислородна козметика, която е с безупречно качество.
* Над 20 други патента.
* БИОРАЗГРАДИМИ  продукти за дома, които не остават вредни микросфери във водата.
* БИОсерии за бебенца и дечица.
* Колекции дрехи на италиански и руски дизайнери. За детските дрехи гарантирам аз лично високото качество!
* МАРКЕТИНГОВИЯТ ПЛАН е супер добър и при търпение и постоянство за една година един консултант може да стане Мениджър, да сключи персонален договор с Фаберлик и да има врче не допълнителни, а основни доходи!
Гарантирам за това, тъй като съм пример!
* Финансова независимост, така желана от много дами!
Simple Smile



Споменах тези две фирми,тъй като и те са от този тип- МЛМ. Мога да спомена към тях и LR. И попитах каква е разликата в продуктите и маркетинговият план на компанията сравнена с тях,тъй като не съм запозната и просто исках някакво сравнение. Не мисля, че това е некоректно при положение,че всички изброени фирми са на принципа на мултилевел маркетинга.

# 88
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Може ли линк към сайта, на който е обявен съставът на продуктите?

Последна редакция: чт, 19 юли 2018, 19:34 от bobi67

# 89
  • Мнения: 16
Може ли линк към сайта, на който е обявен съставът на продуктите?

https://faberlic.com/

Общи условия

Активация на акаунт